Ипотека на мое име

  • 8 539
  • 241
# 165

30 години са 480 месеца. И без лихвите това са 400€ на месец. С лихвите - 600-700. Има кредитен калкулатор, виж точно колко ще ти е вноската.
30 години са 360 месеца, не 480. И вноската за подобен кредит и то на сегашните лихви е 800€. При вдигане на лихвите с 2%, вече става 1000€.

Това означава в продължение на 30 години да не можеш да си позволиш месец без стабилен доход. Средната заплата за София е около 1300€-1400€ (нетно).
Виж целия пост
# 166
Приемам корекцията. И така дори е по-зле за нея, защото вноската става съвсем непосилна. Не, че някоя банка ще се съгласи на такава вноска, ако не е с 2000+ евро заплата, ама пак е прекалено и то за имот, който нито й е по джоба, нито й е мечта, нито й е нужен. За само жена двустайно максимум. Разбирам да искат да си купят студио на морето, ама къща?
Виж целия пост
# 167
И за какво й е къща в Балчик, която не иска от сега?
А да в името на връзката
Виж целия пост
# 168
Въпросът е за какво й е този мъж с тези претенции към нея и манипулации?
Виж целия пост
# 169
Приемам корекцията. И така дори е по-зле за нея, защото вноската става съвсем непосилна. Не, че някоя банка ще се съгласи на такава вноска, ако не е с 2000+ евро заплата, ама пак е прекалено и то за имот, който нито й е по джоба, нито й е мечта, нито й е нужен. За само жена двустайно максимум. Разбирам да искат да си купят студио на морето, ама къща?

Съгласна съм, а относно заплатата, за да стане по-ясно малко под 2000 к евро нетно е, да речем рейндж между 1600 - 1800. (за да не си нарушавам клаузи по договора, пиша така)
Виж целия пост
# 170
Аз викам да зарязва мъжа и да не купува къща.
Виж целия пост
# 171
Аз викам да зарязва мъжа и да не купува къща.
Напълно съгласна!
Виж целия пост
# 172
Въпросът е за какво й е този мъж с тези претенции към нея и манипулации?
Да ,да просто брайм месеци за кредита за 30г и по колко ще плаща...
Виж целия пост
# 173
Съгласна съм, а относно заплатата, за да стане по-ясно малко под 2000 к евро нетно е, да речем рейндж между 1600 - 1800. (за да не си нарушавам клаузи по договора, пиша така)
Тия клаузи са нищожни по българското законодателство.

Имам чувството, че и двамата нямате никаква идея от имоти, сделки, такси, комисиони, за какво изобщо говорим освен разбира се, силно манипулативната динамика на отношенията ви.
Виж целия пост
# 174
Съгласна съм, а относно заплатата, за да стане по-ясно малко под 2000 к евро нетно е, да речем рейндж между 1600 - 1800. (за да не си нарушавам клаузи по договора, пиша така)
Тия клаузи са нищожни по българското законодателство.

Имам чувството, че и двамата нямате никаква идея от имоти, сделки, такси, комисиони, за какво изобщо говорим освен разбира се, силно манипулативната динамика на отношенията ви.

За всеки случай относно клаузите препочитам да съм коректна, иначе ясно, че и с анонимен профил тук, няма много какво да стане.

А за другата  точка - аз си признавам, грам не разбирам, само с апартаменти под наем съм се занимавала и подобни сделки. Другото никога не ми се е налагало. Той твърди, че разбира.
Виж целия пост
# 175
Той много неща може да твърди.
Виж целия пост
# 176
Извинявай, но е крайно време да си извадиш главата от, да речем, пясъка. Според мен осъзнаваш, че ако не му угодиш, ще те зареже, а теб те е страх от това. Вярвай ми, ще ти направи огромна услуга. Този човек не струва като мъж и партньор, а е един лаладжия, въздух под налягане. Мисли, това са половин милион лева, с разни такси, данъци и ремонти. За нещо, което не искаш. И защо? Да си купиш мъж?
Виж целия пост
# 177
E той може да  твърди, ама ти да я купиш.
Виж целия пост
# 178
Аз предлагам да дръпнеш направо едни 500к- половината за къща в Балчик, другата половина за едно Бентли на "принца-бизнесмен". Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Колко имота е купувал/продавал, колко жилища е довършвал, че твърди, че разбира?

Съгласна съм с Марена на 100%.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия