Боледуването на децата ни - тема 98

  • 5 889
  • 280
# 240
Може ли да споделите за това чудо Infludoron, от къде го взимате и как го давате? Моята още вади едни бели гъсти секрети и незнам как да ги махна.
Виж целия пост
# 241
Каката ми , на 3 и половина е със зверска кашлица. Какво е това чудо посред лято, не ни се е случвало. Миналата седмица едната госпожа в градината ми се стори, че е с пресипнал глас, а сега половината група + другата госпожа са болни.....
Само кашлица, но ужасна, гърлена, суха, мъчеща, температура вдигна еднократно.

Дано не се зарази бебето, мен вече май ме заболява гърло.

Това звучи като ларингит. Обикновенно вирусните се активизират лятото. Лекар прегледа ли я?
Виж целия пост
# 242
Да, нищо друго и няма. Нито гърло, нито сопол. Ларингита не променя ли гласа? Засега само тази кашлица е.
Виж целия пост
# 243
Каката ми , на 3 и половина е със зверска кашлица. Какво е това чудо посред лято, не ни се е случвало. Миналата седмица едната госпожа в градината ми се стори, че е с пресипнал глас, а сега половината група + другата госпожа са болни.....
Само кашлица, но ужасна, гърлена, суха, мъчеща, температура вдигна еднократно.

Дано не се зарази бебето, мен вече май ме заболява гърло.

Нещо такова си обикаля, явно. Моят миналата седмица имаше еднократно температура и с хрема, мн малко кашлица и леко сменен глас. Децата в групата горе долу същото 1-2 дни температура с кашлица. Говорих сутринта с една майка и тя описа същата кашлица като вашата.
Бързо оздравяване на всички!
Виж целия пост
# 244
Аз установих, че няма смисъл на въча децата...чуя ли гадната кашлица, веднага пулмикорта и сякаш минава по-бързо.
Виж целия пост
# 245
Да, нищо друго и няма. Нито гърло, нито сопол. Ларингита не променя ли гласа? Засега само тази кашлица е.
Ми при голямата ми дъщеря не променяше. Но кашлицата я опреличавах като магарешка. Суха беше и при нея без антибиотик не минаваше. Наясно съм, че не се лекува с антибиотик, но при нея пулмикорт не помага!
Виж целия пост
# 246
Ваня,радвам се,че сте добре.Дано няма изненади.
Flower,за гадна кашлица започвам Пулмикорт.Това при вас на ларингит ми прилича.
Ние също сме добре.Моля се поне лятото да няма изненади,че ми писна от болести вече.
Виж целия пост
# 247
При нас се позакрепи положението. Не само моите деца, ами и в групата няма много отсъстващи. Имаше през изминалите седмици по 2-3 деца само, което е супер малко. Но да, почти никой не пише, че детето му ще отсъства.
Виж целия пост
# 248
При нас кашлицата намаля, тази нощ не е кашляла въобще. Обаче бебето започва да прокашля, отказа и да суче сега сутринта....
Ужас направо
Виж целия пост
# 249
Flower90 много е гадна тая кашлица със съпруга ми го караме тоя вирус. Бързо и леко да минава и при вас!
Явно има някакъв вирус и в градинката са само 7-8 деца в групата и са ги събрали с другата група.
И аз съм съгласна, че е до организъм... Има по-болнави, на приятелка детето същия набор на 5 един път също е боледувала за цяла година градинка. При нас през 2 седмици е в бокса, особено след април...
Виж целия пост
# 250
Ох малкото се оправи но както вече казах аз си заразих. Преди два дни бях на унг и ми изписа антибиотик. Пия го но май е късно вече. От два дни нямам никакви сили за нищо. Изписа ми и други неща, но сега и някаква кашлица се появи. Направи ми и възпаление на средното ухо и то ме боли.Само се надявам да не е мононуклеоза този вирус, някой знае ли какъв е актуалния вирус. И уж трябва да ходим на море, а аз болна и без сили…
Виж целия пост
# 251
Мисля, че мижеш да пуснеш изследване по спомен. Дано не е това
Виж целия пост
# 252
Вафличка, преди 2 дни си започнала АБ-то. Изчакай да направиш 4 дни прием и ако не действа - пак на лекар.
Виж целия пост
# 253
Да, и бебето вдигна температура и покашля. За първи път боледува така, направо съм в ужас. Яде и малко , гледам да предлагам често...
Виж целия пост
# 254
Малката ми дъщеря се беше разболяла на 40 дни. Направо бях в ужас. Оказа се, че гърлото е червено и има сополи. Дадоха един физиологичен и толкова… Питах за гърлото няма ли да дадът нещо - нямало какво.
И от Ковид боледува на 6 месеца абе направо ужас беше.
Дано бързо се оправи и започне да се храни нормално. Аз дебнах да я храня като е заспала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия