Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 171 - юни 2026)

  • 55 287
  • 736
# 690
Да се оплача с 1820т. в Орео за барбарон и не ми се падна! Отказвам се!

С 2503 няма направо се чудя ,защо не участвах за прожектора 😂
Да много е тъпо! Сега имам цяла чанта с бисквити!
Виж целия пост
# 691
За чашите Престиж аз бих се оплакала. На тях им е платено да ги доставят. Винаги може да ги подарите.
Виж целия пост
# 692
Ех, този барбарон! Всеки ден по не знам си колко пъти децата ме питат кога ще го спечелим, но ... Най- много ме е яд, че точките не се прехвърлят към прожектора и се чувствам двойно прецакана.
Виж целия пост
# 693
Надявам се утре да получим обаждане или Смс.
Здравейте а Тандем как се свързват с печелившите
Виж целия пост
# 694
Ех, този барбарон! Всеки ден по не знам си колко пъти децата ме питат кога ще го спечелим, но ... Най- много ме е яд, че точките не се прехвърлят към прожектора и се чувствам двойно прецакана.
И аз  се чудя кога ще го спечеля, макар да не съм дете!  Да го бяха пуснали на 50е. да си го купя и да се приключи!
Виж целия пост
# 695
Мъжът ми има спечелени чаши от Пресиж. В петък е разговарял с Интерлогистика и му казали, да отиде до офисът им за да получи наградата. Той се намира на другия край на Стара Загора. Чудя се да звънна ли на Пресиж или да не се занимавам, като видях големината на чашите, май няма да ги ползвам.

Аз също съм от Стара Загора и с мен постъпиха така, а ми искаха адрес на офис на Спиди. Офисът иначе е на лесно място.
Виж целия пост
# 696
Някой да се похвали с награда от тази томбола
до 15 юни беше
в Хепи имам две награди 5 евро и 3,50  евро, но не се комбинират
при поръчка излиза само един ваучер- най-първия
Скрит текст:
Виж целия пост
# 697
Пробвайте с тази игра в приложението на Лукойл
 
Ех, този барбарон! Всеки ден по не знам си колко пъти децата ме питат кога ще го спечелим, но ... Най- много ме е яд, че точките не се прехвърлят към прожектора и се чувствам двойно прецакана.
И аз  се чудя кога ще го спечеля, макар да не съм дете!  Да го бяха пуснали на 50е. да си го купя и да се приключи!
Виж целия пост
# 698
Дали ще пращат пончото от Киндер сега или след края на играта? Дано по-рано, че да го водим на море.
Виж целия пост
# 699
Дали ще пращат пончото от Киндер сега или след края на играта? Дано по-рано, че да го водим на море.
На мен ми казаха 15 работни дни.
Виж целия пост
# 700
Моето от първата седмица пристигна вчера.
Виж целия пост
# 701
Може ли снимка на пончото, благодаря предварително:)
Виж целия пост
# 702
Пончото е по скоро хавлия. Хубаво е и ще стане на доста различни възрасти деца. Няма ограничител на ръкавите.
Виж целия пост
# 703
Пончото е по скоро хавлия. Хубаво е и ще стане на доста различни възрасти деца. Няма ограничител на ръкавите.

А кой номер е по етикет пончото?
И все още никой не се е похвалил от Первол?!
Виж целия пост
# 704
От Видас, ще видим какво ще дойде. Купих 4 вида кенчета , спечелих  огледало. А пък за 4 вида  кенчета можеше да играя за тениска, но всичко е общо. Да знаете, който играе, че няма опция да си избереш.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия