Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 171 - юни 2026)

  • 53 841
  • 712
# 705
Това огледало е като една награда от предходна тяхна игра - бананка... Не можаха ли да измислят нещо, което струва повече от покупката. Харесвам напитките им, но наградите не са никак мотивиращи.
Виж целия пост
# 706
Това огледало е като една награда от предходна тяхна игра - бананка... Не можаха ли да измислят нещо, което струва повече от покупката. Харесвам напитките им, но наградите не са никак мотивиращи.
Напоследък не са много игрите с мотивиращи награди, а и наградите са все по-малко на брой.
Виж целия пост
# 707
Да, има награди които ще отидат в коша за боклук. Спечелих тениска от калсберг, изкуствена материя и много лошо качество. Чантичката за кръста на кит-кат и тя е за коша. На всички шапки, тениски, чаши по 1 брой,  съдбата им е такава.
Виж целия пост
# 708
Днес чакаме теглене от КК с тениските , Роден край, Данонино, Арома и Орео.

Нова игра на Туборг от 1 юли

https://tuborgfun.bg/
Виж целия пост
# 709
Дойде шезлогна от Узо12 с ИнТайм. Първо мислех, че са едни бонбони от ФБ и очаквам пакет нещо, торба да ми даде куриера, а ми вади една огромна дървения Sweat Smile и гледам брандирана с Узото. Не очаквах да е такъв голям, довечера ще го разпъна на двора. ММ ще е малко разочарован, че всеки ден ме питаше кога ще дойде стола, та да си го ползва на плажа, много беше харесал от обявеното на снимката и мислеше, че ще е мини шезлонг някакъв. Но ще си го ползваме със сигурност и на двора, ако няма да го мъкнем на морето на плажа, че си е тежичко.
Скрит текст:
Иначе и аз чакам пончо от Киндер, малкия много ще му се зарадва. Тъкмо днес поръчах и билета за Legion Run, но и за това не съм му казвала, да може всичко да му е изненада. Ии чакам пакети с бонбони от игра във ФБ.  Hug

Хайде дано днес има много спечелени награди във форума Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 710
Вчера мм отиде да купи почерпка за работа и го помолих да вземе 2 коли, за да може да изтрие поле от скреч карта. Спечелил е още една топка. Трябват ми още 2 топки, дано да имаме късмет отново.
Виж целия пост
# 711
+35929337199 Този номер познат ли ви е? Съмнявам се, че са звъняли от Тандем. Не успях да вдигна.
Виж целия пост
# 712
+35929337199 Този номер познат ли ви е? Съмнявам се, че са звъняли от Тандем. Не успях да вдигна.
Това е автоматично съобщение от Уникрвдит и на мен звъняха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия