Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна

  • 38 731
  • 1 170
# 1 155
Лейле, с теб съм! Последното е истината.

Аз съм на бира, снакс грах с уасаби и мач на волейболните ни национали мъже.
Виж целия пост
# 1 156
Ний се озовахме на балкан... Simple Smile намерихме доста.


Сега пък са на риба с лодката Simple Smile безмен, де, а свекър ми подготвя скара, шиш с чушки и сланинка, ще печем и патладжан за кьоопоолу.
Виж целия пост
# 1 157
Бяхме на по 20 и малко, когато новодомци, аз пазарувам, за да напълня хладилника, а ММ през цялото време си мисли, че пазарувам за приятелите му, които беше поканил, за да почерпи, че сме новодомци. По едно време на касата се уточнихме, че който е канил гости, трябва да си предвиди пазар-а и приготовленията.

Гостите също не са с кунки в гъзунки, че да не донесат една салата или едно мезе, или най-малкото да питат какво да донесат. Докато има кой да ги обслужва, няма и да се сетят.
Виж целия пост
# 1 158
Ей ги новите ми приятели 😆
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 159
Донси, ти на спринт ли отиде? Joy
Виж целия пост
# 1 160
А, спринт, пазара с рибното павилионче ми е на пет крачки.
Виж целия пост
# 1 161
По-скоро е на висок скок Wink
Виж целия пост
# 1 162
Къде е това рибно павилионче? И само пържено ли има? Да го посетя, мхм.
Виж целия пост
# 1 163
На пазар Герена. Едно невзрачно такова, ама не съм имала стомашни проблеми оттам. Имат риба на скара, пържена, миди, калмари, някакви салати, ама тях не съм пробвала.
Виж целия пост
# 1 164
Донси, какво чакаш?
Пържена риба, картофки ,бира и мач на Реал. Аз ли да ти казвам ?
Виж целия пост
# 1 165
Какво да чакам?! Нали оттам си взех новите миди?!
Мач на Реал гледам само ако играят с Барса.
Виж целия пост
# 1 166
Grin
Виж целия пост
# 1 167
Угаждате си,  нали? Само така!
Мисте, и на свекър ти съм фен вече. В жегата огън е стъкнал да ви пригласи вкусотия. Нашият дядо казва, че от един момент нататък няма накъде по-топло да стане. И с манатарки облажихте.Гурме!!!
Виж целия пост
# 1 168
Навивах се, навивах се да започна голямото чистене, па рекох да отложа.
И ми стана едни леко на душата, едно светло пред очите... Joy
Почивни дни са..почвам в понеделник Hug
Виж целия пост
# 1 169
Като ти се доработи, седни да си починеш, да ти размине.

Мале, колко храна изядох за два дена. Дажбата на малка африканско село за седмица сигурно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия