# 1 170
И аз сутринта кипях от ентусиазъм да овършея апартамента. Изпих си кафето, четох из форума, напече ме жегата и си полегнах. Добре ми беше. Нищо от разхвърляното не ме дразнеше, направо дзен Wink
Виж целия пост