Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна

  • 31 797
  • 898
# 870
Зависи, ако е захар само по-добре вода.
Виж състава, Мисти.
Виж целия пост
# 871
80-те год.на 20 век козметик имаше само в една почивна станция в Рибарица. Парна баня, ала бала, топла кола маска. Аз практикувах със студена смес. Сега ми поникнаха косми в ушите:joy:
Виж целия пост
# 872
Зависи, ако е захар само по-добре вода.
Виж състава, Мисти.
да, да...био-мио на водна основа е Simple Smile
Рапи Joy и за там берберите имат трик Wink
Виж целия пост
# 873
Зависи, ако е захар само по-добре вода.
Виж състава, Мисти.

О, да. Но не вярвам да е захар чиста, но да провери.
Рапи, мен са ме водили на градска баня с телякиня.
Не косъм, кожа не оставаше 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 874
И тук е мн горещо. С децата сме затворени вкъщи. Забелязала съм, че до 36° нямам проблем, но днес го дават да прескочи 40°. И никъде не е климатизирано. Нито ГТ, нито жилищата, само някои офиси.
Тъпо ми е по много параграфи. Един от тях са кг, които наскоро качих. Не мога да свикна с новото си тяло, а не успявам да ги сваля. Cry
Виж целия пост
# 875
И тук е мн горещо. С децата сме затворени вкъщи. Забелязала съм, че до 36° нямам проблем, но днес го дават да прескочи 40°. И никъде не е климатизирано. Нито ГТ, нито жилищата, само някои офиси.
Тъпо ми е по много параграфи. Един от тях са кг, които наскоро качих. Не мога да свикна с новото си тяло, а не успявам да ги сваля. Cry
Уелкъм то дъ клъб, макар че ти е рано.
Ти поне си активна, което е супер важно.
Виж целия пост
# 876
Сега съм активна, ама знаеш ли какво ме чака след 10г? Бе, хубаво е да си млад. Малко ми е тъпо, че 30те ми минаха толкова неусетно покрай децата
Виж целия пост
# 877
И ние сме затворено вкъщи на климатика, не ми се мърда. До обяд пазарувах, отметнах някакви задачи навън и сега мръхтя на дивана под климатика.
Довечера трябва да сляза за малко на работа заради мача на англичаните, ММ ще ме вземе отттам и ще отидем до плажа. Има традиция тази нощ в 12 да си топнеш краката в морето и да си пожелаеш нещо. Малката ще е с приятели в Аликанте, щели да се прибират след 2 часа с влака, пуснали денонощни линии по случая. Само да я мисля и нея.
Виж целия пост
# 878
А тук традицията е да се трупат клади от непотребни мебели и вещи и се палят. Само че с тези жеги не знам сега дали ще го правят. Иначе е повод за поредната фиеста - пиене, танци, оркестри, нали е магичната нощ на Сан Хуан. Или нашенския Еньовден. Wink Винаги така празнуват в нощта срещу него.
Виж целия пост
# 879
Мистева, къде ме върна в пубертета с тоя шугъринг?!
  Рапи топ си!
Виж целия пост
# 880
Времето се постопли и почнахте инквизицията със щавенето,а? Mr. Green
Днес имах идея да пробвам да правя клафути ама нямаме вода....
Виж целия пост
# 881
Мале, гледам сума ти непрочетени отговори, викам си някой се ожени или стАна скандал. Те шугъринг, моля ви сА Grinning

Рапи, чудна си и точките ти отиват Simple Smile
Азалче, не се впрягай много по ОИ. Две деца, работа, къща, градина - предостатъчно неща вършиш. Поздравления за реколтата.

Ооом е положението при мен.
Цял ден съм на една филия с пастет. Маджа няма, някакви яйца ще бъркам по бързата процедура, един таратор и туй то.

Янче, интересно звучи това с изгарянето на вещи и мебели.
При нас днес правят мълчана вода в подготовка за утрешните еньовски булки Simple Smile
Виж целия пост
# 882
Преди щавенето, гледам, сте обсъждали домашните любимци. Много искахме корги, ама сме мързеливи, спим до късно и котките ни пасват идеално. Изобщо не ме интересува какво ще е времето навън, котката - също не се вълнува.
Виж целия пост
# 883
Ето от преди години - в кварталния парк. Целият ден на 23-ти юни строят и подготвят, а вечерта е купонът. Simple Smile




Виж целия пост
# 884
Бърде, глейш ли ква суматоха напрайх Stuck Out Tongue Winking Eye че и спомени изникнаха Joy Мх...ма аз с двете леви ръце нищо не напрайх 🫣 омазах, мих и ни-що и половина. Пари на вятъра Confounded
Имаме ядене инак, ма еднин доматен ориз с тиквоци и маслини сготвих. Снощи руло пак с тях, филе за фитнесджията и фрикасе с дом.пиле Simple Smile

Мързе, елА кАжи има ли и у вас тая година или да фъргам от на мама Grin

П.п...имам драма 🤭 бира или череши?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия