Звездни Компромати- Юни'26

  • 173 777
  • 1 727
# 105
Бащата на момиченцето ли е сегашния партньор на Бесте Сабри?
Да, Айкут Рамадан. Ще рече човек, че мъжете са единични бройки, та си ги менкат 2-3 известни жени.
Малкото внуче какво е благичко 😀
Виж целия пост
# 106
Бесте роди скоро от него.
Виж целия пост
# 107
Да преди 3-4 дни, пак момиче.
Виж целия пост
# 108
Кейти Холмс
Скрит текст:
Мишел Пфайфър
Скрит текст:
Клеър Дейнс
Скрит текст:
Кери Уошингтън
Скрит текст:
50 Cent
Скрит текст:
Виж целия пост
# 109
Децата на Капчикова се казват Ивиан и Ианик (близнаците), третото е Ириан.

Важното е да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 110
Детенцето на Ивет Лалова... Simple Smile
https://www.facebook.com/share/r/1L8kqHKiw2/
Виж целия пост
# 111
Евгения Живкова на Асамблеята от вчера. Предобрила е.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 112
Омг.. прочетох и статия за случката. Щерката на малък Тошко и тя се изказвала, Евтим Милошев давал награди, доброзорна “самодейност” от детски ансамбли, БПЦ дарила камбана..
Времеубежище на макс. А Евгения отдавна е с каменен фейс.

Катерина Славкова за световния мир:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 113

Мама мия😁
Виж целия пост
# 114
Омг.. прочетох и статия за случката. Щерката на малък Тошко и тя се изказвала, Евтим Милошев давал награди, доброзорна “самодейност” от детски ансамбли, БПЦ дарила камбана..
Времеубежище на макс. А Евгения отдавна е с каменен фейс.

Катерина Славкова за световния мир:
Скрит текст:
Някой я набеди, че прилича на баба си Людмила.
Виж целия пост
# 115
Децата на Капчикова се казват Ивиан и Ианик (близнаците), третото е Ириан.

Да са живи и здрави, но си представям недоумението на родата, когато са разбрали имената на внуците. 😀 А Ианик цял живот сигурно буква по буква ще го казва.
Виж целия пост
# 116
Новите камбани от Али. Може би бяха със смисъл, събиряха деца, които няма друг начин да видят свят.
Четох и  доста негативни разсъждения какво са представнлявали нещата около предната оригинална Асамблея, но мисля, че сред онова време имаше някакво вълнение, нещо позитивно,  опит  за  представяне на страната ни пред света. Все нещо  трябва да има  интересно за децата.
 Това е подделка.
Ако ще го правят ,нека има ниво.
Виж целия пост
# 117
Очаквам скоро да върнат чавдарските и пионерските връзки. Пробутването на родата на Тошо започна. За всички жалеещи за байтошовото време. Доживяха.
Виж целия пост
# 118
Това не е ли частна инициатива на фондацията на Евгения? Тя щеше да си го проведе, независимо от чие правителство е на власт. Голямо събитие, няма що, въобще не се и чу за него.
Виж целия пост
# 119
Колко е пораснала дъщерята, аз я помня от Биг Брадър, една малка бърборана, на Тодор приличаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия