Звездни Компромати- Юни'26

  • 170 646
  • 1 701
# 90
Т4 е с чантичката. Явно още има вътре нещо😂 Мичиту с пижамката, корсет, чукундури ( работно облекло). Неин стил.
Виж целия пост
# 91
Ужас, все едно е с перде.
Валя и дъщеря доста по-добре изглеждат.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 92
На Т4 да е жив и здрав татко  му да пълни чантичката ,че бая народ храни.
Виж целия пост
# 93
Преди време ми попадна някаква документалка за Карди Би. Била е слабо момиче, но продуцентът й казва, че с тази визия никога няма да пробие. И не знам после, с ядене и операции ли добива тази странна фигура, но явно сега това се котира и успехът не закъснява.
Виж целия пост
# 94
И дъщерята на Джина Стоева се казва Ивая.
Виж целия пост
# 95
Благодаря за новата тема. Не съм гледала сериала, но ми беше интересно да прочета за него.

Дейвид Бекъм е гледал финала на Шампионската лига заедно с Мик Джагър и Дейвид Шуимър. Малко не очаквах на американци да им дреме за европейския футбол.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 96
Т4 е с чантичката. Явно още има вътре нещо😂 Мичиту с пижамката, корсет, чукундури ( работно облекло). Неин стил.

Нашият БГ пишман елит в една снимка!
Виж целия пост
# 97
На мен Амая единствената асоциация ми е за жилищна сграда. Ама щом ги влече:-)

Иваи има бая..
Виж целия пост
# 98
https://www.facebook.com/reel/1599058561184395
Емили Блънт и Стенли Тучи току-що са получили звезди на Алеята на славата. Двамата заедно и една до друга. Мерил Стрийп е там за подкрепа. Wink
Виж целия пост
# 99
На снимката по-горе Марая ми заприлича в профил на Елица от Елица и Стунджи / Евровизия незнамкоя година, Вода /.
Виж целия пост
# 100
Кели Озбърн изглежда по-добре, след като преживя трудна година. След като загуби баща си, се е разделила и с годеника си (който й предложи на последния концерт на баша й)
Скрит текст:


Дуа Липа пък е обсъждана масово, заради подаващите се кафяви части над полата й. Има спор дали са някакви умишлени капаци или се е смъкнала подплатата на сакото
Скрит текст:
Виж целия пост
# 101
Предишната приятелка на Криско, не и помня името. Преди Цвети.
Та тя имаше 2 момчета близнаци и май ги кръсти нещо от сорта на Иваник и Иъник.
Не знам защо си мислят, че като са известни и е някакъв закон да имат изчанчено име тези деца.
Виж целия пост
# 102
В детската градина на децата ми Ася Капчикова си водеше момчетата близнаци, които се казваха Иваник и Иъник. Явно тя е била бивша н Криско, не знаех 😂
Виж целия пост
# 103
Децата на Капчикова се казват Ивиан и Ианик (близнаците), третото е Ириан.
Виж целия пост
# 104
Стоичков с внуците
Скрит текст:

Бащата на момиченцето ли е сегашния партньор на Бесте Сабри?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия