Звездни Компромати- Юни'26

  • 191 071
  • 1 956
# 1 890
Спасчо на Стрина се жалва, че е толкова известен горкият, че не можел да излиза с момиче на "комуникативно място" заради гранде славата си. Папараци го дебнат навсякъде...
А ние го коментираме, щото сме прости душѝ! 😂
https://vm.tiktok.com/ZNRwFx5e9/
Виж целия пост
# 1 891
Да, и аз знам, че Ветко е Вълчо и е сменил името си. То пък Ветко щото много по-хубаво от Вълчо Grinning
И наистина интересно, ако не си харесваш името и го смениш, защо после кръщаваш детето си със същото това име.
да, то наистина кое да избереш от двете🤣
Виж целия пост
# 1 892
Жокер, сега схванах. Да бе, ще си кръщаваш детето със същото противно име! 😔 Ама то, само имената на тези противняци да са им кусура, ми то.....
Виж целия пост
# 1 893
Тя и Маринела май  е прекръстена
Виж целия пост
# 1 894
Ами тя Маринела нали уж Минка била. Тук в темата съм го чела, освен ако някой не се е гъбаркал с Ветко-вълчови.

Отностно левълите на баби и дядовци, не ставаше дума че на 52 си дядо, а че тоя Донков изглежда на 62. А и до това младото момиче, още по дърт.
(Иначе баща ми на 85 и той се определя за млад, другите стари - “от тез бабури нищо не мога да взема на прИмоция в Кауфланд”)
Виж целия пост
# 1 895
Гледам в коментарното студио за световното по футбол много често канят Джийзъса. Изглежда умопомрачително, прекалил с тена е меко казано. А ако действително се подложил на пластична операция на носа и това е резултатът, трябва да направи рекламация. В профил единственото което виждам е "камба" вместо нос. Незнам какво е искал да постигне, но е много далече от симпатичното момче което беше.
Виж целия пост
# 1 896
И аз го видях Джизъса. Като парче брикет е.😁
Виж целия пост
# 1 897
А Куини Алис е бременна с второ детенце.
Онзи ден сподели снимка.
Виж целия пост
# 1 898
Това ли и е истинското име? Чак пък Куини....Помня, че Джизъса беше с нея, преди абитуриентския и бал, щеше да и е кавалер, ама май не стигнаха до там!
Виж целия пост
# 1 899
Резултатът от това Ким К. да ти е майка:

Скрит текст:

Това дете толкова нещастно гледа и изглежда, че майката вместо да се чуди къде да си натрапва лошия вкус и простотията, трябва с парите, които има да се погрижи за това дете. Добри специалисти могат да си позволят.
Виж целия пост
# 1 900
Вълчо, Ветко, Нена, Миньо, Радиана ли беше. Как пък един с нормално име няма.
Виж целия пост
# 1 901
Това ли и е истинското име? Чак пък Куини....Помня, че Джизъса беше с нея, преди абитуриентския и бал, щеше да и е кавалер, ама май не стигнаха до там!

Това е истинското; да.
А на сестра ѝ е с по- обикновено - Никол.
Скрит текст:



Родила е вчера.

Виж целия пост
# 1 902
Туй синьокосото чаве ,не е ли на 12-13 години?
Виж целия пост
# 1 903
На 12 години е.
Виж целия пост
# 1 904
Да, на 12 е. И ще го гледаме и четем после по новините как не знае като какво да се определи и му е толкова тежък животът, че трябва да прибягва до наркотици, за да оцелее.🙄
Баба едно време викаше: "Пуста сопа!".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия