Звездни Компромати- Юни'26

  • 191 969
  • 1 959
# 1 875
Скрит текст:
Дали е реална тази снимка 😳😳

Богданска + някаква неизвестна за мен

По-добре да не се снимаме до Алекс, ако ще изглеждаме толкова смешни 😅
Виж целия пост
# 1 876
С много високи токове е.
Сигурно е 2м с тях 🤔
Виж целия пост
# 1 877
Аз съм кинта и петдесе,до Богданска ще съм точно миньон или градински гном 😂
Виж целия пост
# 1 878
Изглежда да е снимано отдолу. Ракурсът има голямо значение
Виж целия пост
# 1 879
Това е реално около 195 (с токчета) срещу 165 см. 😃
Виж целия пост
# 1 880
Тази е, като от "Аватар" Flushed
Виж целия пост
# 1 881
Богданска почти опира тавана. Да не отварям кутията на Пандора, дали е кобилеста, но тук е.🤔
Защо казвате на Владимир-Вълчо? Нали бащата Ветко е Вълчо.
Виж целия пост
# 1 882
Те са различни Владо и Вълчо, Владо е десетина години по голям от Вълчо
Виж целия пост
# 1 883
Момичета е Ясмин Кирилова.
Мъжът и е Микяй Наим ( участник в игри на волята).
Тя се е занимавал с танци. Раздава го инфлуенсър. Снимката е от събитието на about you и е реална.
Ясмин е около 157-158 см висока.
Май съм я виждала и в Чакалкаст като ководещ
Виж целия пост
# 1 884
Спасчо на Стрина се жалва, че е толкова известен горкият, че не можел да излиза с момиче на "комуникативно място" заради гранде славата си. Папараци го дебнат навсякъде...

BTW, погледа на момчето е като да е на някакви субстанции.

https://www.tiktok.com/@yanisdizic/video/7655873652994411808
Виж целия пост
# 1 885
Те са различни Владо и Вълчо, Владо е десетина години по голям от Вълчо
Нещо не схващам тогава кой е този малък Вълчо. Няма значение, де.
Спас стринин е един от най-противните известни отроци евър.
Виж целия пост
# 1 886
И аз се обърках - Вълчо е синът на Ветко ли?
Виж целия пост
# 1 887
Ветко не беше ли всъщност и той Вълчо, само се в прекръстил малко? Thinking
Виж целия пост
# 1 888
Ветко старши е с рождено име Вълчо. Вълчо Арабаджиев. Той има деца от преден брак Владо и Александра. Маринела има момиче от преден брак и двамата имат общо- Вълчо.
Мисля, че така беше 😅 само не разбирам ако той си е сменил рожденото име Вълчо защо си го дава пак на най-малкото дете.
Виж целия пост
# 1 889
Да, и аз знам, че Ветко е Вълчо и е сменил името си. То пък Ветко щото много по-хубаво от Вълчо Grinning
И наистина интересно, ако не си харесваш името и го смениш, защо после кръщаваш детето си със същото това име.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия