Звездни Компромати- Юни'26

  • 188 112
  • 1 908
# 390
Не съм се замисляла от тази гледна точка, покрай друг скандинавски отбор четох недоволства, как всички били бели и руси, нямало нито един за дайвърсити, при все че в страната вече има доста тъмни, на първо прехвърляне на снимки- във всички има и тъмни
Виж целия пост
# 391
Много идейна сесия, отива му на Холанд тази визия

Отдавна исках да го видя в подобна визия и знам, че не съм единствената Sunglasses
Направо да го вкарат в някой сериал за викинги - само да гледа лошо и да мълчи.
Виж целия пост
# 392
Аз не съм му много фен, прекалено машина ми е, но веднъж ми докара много готина сума, колега нещо се изказа, че бил надценен, спорихме по темата и на инат пред него пуснах един талон за съответен мач- Холанд да има удар към врата, да асистира, да вкара, да го фаулират, и не помня оше какво беше, но почти всичко дето може за един играч, то взе че всичко излезе Simple Smile)) сега си мислят, че съм много добра
Виж целия пост
# 393
хе хе, супер. Ами машина е, да. Ще се допитвам до теб тогава, къде да сложа някой друг лев (евро, де) сега на световното. Каквото инатът ти говори - това да ми кажеш. Тръпка да има. Laughing
Виж целия пост
# 394
Някой запознат ли е кога е била тази велика любов между Аня и Данаилов?
Тя беше женена за Сашо. После стана любовница на сегашния си мъж и се разведе в един момент. С Данаилов кога?
Виж целия пост
# 395
Сигурно са объркали Аня с Кривошиева.
Виж целия пост
# 396
Някой запознат ли е кога е била тази велика любов между Аня и Данаилов?
Тя беше женена за Сашо. После стана любовница на сегашния си мъж и се разведе в един момент. С Данаилов кога?
скоро тук се опитвахме да направим тези сметки, по мои сметки е била женена и с малко дете. Защото имаше нещо за 40-годишните мъже, дето му пяла, бяхме пресмятали години 😅а и нали уж Диков и е първият мъж.
Не се бърка с Кривошиева, от негова автобиография е
Виж целия пост
# 397
Четох някъде наскоро, Данаилов е бил на 40 по време на техния любовен романс, а Аня на 25. Той й е пял "Колко е страшно да бъдеш влюбен на 40 години", а тя на него "Не остарявай, любов!".

П.п. Пенчева се жени за Сашо Диков през 1983 г. и ражда първото си дете - Петя (1984 г. родена), на 27 години.
Виж целия пост
# 398
Тя си призна при МондЮ, но не помня подробности.
Виж целия пост
# 399
Четох някъде наскоро, Данаилов е бил на 40 по време на техния любовен романс, а Аня на 25. Той й е пял "Колко е страшно да бъдеш влюбен на 40 години", а тя на него "Не остарявай, любов!".

П.п. Пенчева се жени за Сашо Диков през 1983 г. и ражда първото си дете - Петя (1984 г. родена), на 27 години.
така най се връзват сметките.
Виж целия пост
# 400
Животът вероятно изглежда като безкраен празник, когато една млада жена е муза на богат и интересен човек -  дните се прекарват на красиви дестинации, гмуркания, хубава храна, спокойствие, пилатес и всичко, което може да се види в профила на Мелания. 60 годишен възрастен човек сигурно по много по-специален начин обожава една млада госпожица, но с описанието на този тип интелектуално и плътски обожание много по-добре се справят автори като Набоков, Кутси, Томас Ман...
Както и да е, мисълта ми е, че нищо в този живот не е безкрайно и една млада жена не бива да си прави илюзии, че живее така красиво, понеже другите, които се блъскаме всеки ден в градския транспорт, нямаме това, което притежава в себе си тя. Светът е пълен с красиви жени, които са умни и знаят как се живее красиво,  но нямат време, нямат и богат дядо за това dolce far niente.
Светът също е пълен с много умни възрастни мъже, които пишат гениални книги, рисуват гениални картини по тавани и мази например, но момичета като Мелания не биха си легнали с тях, защото към интелектуалщината го няма най-важният  фактор пари...
Мелания тези дни в профила си не спира да пуска сториха как седяла сама на пода, понеже леглото е за двама, как той щял да я чака, за да се срещнат отново. Е, дано се досети да изтрие тези неща, защото не вярвам да се замонаши и на следващата ѝ половинка няма да му е приятно да живее с тази мисъл, че друг е "любовта на живота ѝ".
Виж целия пост
# 401
С тая млада жена... се замислих как си е отишъл Вазов според легендата...
Виж целия пост
# 402
Киркоров с нов 👃🏻
Скрит текст:





Виж целия пост
# 403
Сега ми попадна откъса с мамин Сашко, голям смях наистина, особено с монтажите на Господарите на ефира.
https://www.facebook.com/share/v/1ABHRL5oRY/
Виж целия пост
# 404
Киркоров с нов 👃🏻
Скрит текст:
С пластилин вкъщи ли си го е правил?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия