Звездни Компромати- Юни'26

  • 160 226
  • 1 610
# 1 560
Във фейсбук мярнах снимката на няколко пъти. На мен лично не ми прилича на промоционален кадър.
Еди Пенев за сефте го чувам. Никой не го питал, ама той да си каже.....😄
Виж целия пост
# 1 561
На котаракa Лари му е писнало да посреща и изпраща английски премиери :

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 562
Том Холанд и Зендея са  ми топ двойка. Много, много ги харесвам.
Аз малко не ги възприемам.. Отделно са ми симпатични, но заедно не ми стоят добре. Той е доста дребен за нея.
168 см къ 178 см.. доста голяма разлика. Но щом си се харесват младите Simple Smile
Виж целия пост
# 1 563
Външната министърка рекла че има право да се самоизразява чрез облеклото си😅 по повод на цепките и раменцата.
Виж целия пост
# 1 564
Снимката на Сърчаджиева се разпространява във Фейсбук по анонимни страници с жълт характер тип "спам". Ще се чуе, но на този етап не мисля, че това е човекът, който се "търси" да е мъжът в живота й.
Външната ни министърка е ходещ компромат. Спрягат я за любовница на баш шефа, но на мен не ми се вярва той да има толкова ниски изисквания.
Виж целия пост
# 1 565
Има право да се излага разголена на официални срещи, кой  и е пречил. Другите имат право да я възприемат както искат и те.
Виж целия пост
# 1 566
На Сърчаджиева снимката беше на стори в нейния инстаграм.
Виж целия пост
# 1 567
. Спрягат я за любовница на баш шефа, но на мен не ми се вярва той да има толкова ниски изисквания.

Що? И другите спрягани, както и официалната не са за много по високи изисквания 😉
Виж целия пост
# 1 568
Не се знае, в митовете си има истини. Наложили са се,  елините едва ли са  толкова тъмни, ако да се леко мургави оригиналните.
 Освен това исторически спорове говорят, че по тези места са едни народи, предци на  траки и нас.
Виж целия пост
# 1 569
Не знам, не ми се вярва, по-скоро хората шушукат и търсят да оправдаят назначаване й. Очеизвадно е, че е нелепа за този пост. Иринчиту Диамант, друга видна редовно пребоядисваща се, я хвалеше, че говорела перфектен английски и това било най-важното. Grinning
Разлайва кучетата Сърчаджиева. Много ще съм изненадана, даже приятно, ако това наистина е настоящият.
Виж целия пост
# 1 570
Само да уточня, смятам, че е далеч по-добре да се покажат оригинални истории и митове на чернокожи и на коренното население, доколкото е възможно предвид намесата с историята и развитието им, отколкото да се използват истории с традиционно бели участници. Не прави услуга на никого.

Но едновременно с това смятам, още като излезе Троя, че Брад Пит не е съвсем добър избор за Ахил Simple Smile така или иначе бях отбор Хектор и Ерик Бана, който беше кастнат идеално, според мен.
Виж целия пост
# 1 571
Външната министърка рекла че има право да се самоизразява чрез облеклото си😅 по повод на цепките и раменцата.

Гледах откъс от гостуването и в Шоуто на Слави от преди Х-години. За около 5мин, две разумни приказки не успя да каже.
Виж целия пост
# 1 572
Външната министърка рекла че има право да се самоизразява чрез облеклото си😅 по повод на цепките и раменцата.

А аз отново да питам за чий назначиха това недоразумение??? Явно още срам ще берем с вънкашната. Защо в съда, ако отидеш, връщат по джапанки и къси панталони, а във външно можеш да се разголваш и "изразяваш"...?
На снимката Холанд и Зендая, той ми прилича на недорасляк, тя на кака му.
Сърчаджиева не ме кефи грам.
Виж целия пост
# 1 573
Външната министърка ...чак шал сложила жената да не я попилеят пак Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 574
Не знам, не ми се вярва, по-скоро хората шушукат и търсят да оправдаят назначаване й. Очеизвадно е, че е нелепа за този пост. Иринчиту Диамант, друга видна редовно пребоядисваща се, я хвалеше, че говорела перфектен английски и това било най-важното. Grinning
Разлайва кучетата Сърчаджиева. Много ще съм изненадана, даже приятно, ако това наистина е настоящият.
Иринчиту добре, че се е омъжила изгодно, щото иначе никои нямаше да чуе за нея!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия