Звездни Компромати- Юни'26

  • 190 693
  • 1 952
# 1 710
Някой знае ли кой е мъжът до дъщерята на Мира Добрева? Показва висок стандарт, скъпи вещи и доста пътува.
Виж целия пост
# 1 711
Росица Пейчева и детенце...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 712
Ох, Оливия - защо?!?!
В този тоалет изглежда като пациент, подготвен за коремна операция.
Ужасно!
Виж целия пост
# 1 713
Аз пък съм потресена от грозните кичури на Пенелопе Круз, отдавна не съм виждала такива, все едно във Факултета са й ги правили.
Виж целия пост
# 1 714
Дара с министъра и М.Милотинова...като Лиса Стенсфилд ми е с тия завъртулки Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 715
Готина Нина Николина.
И сесията на прясно сгодените е готина. Това ли е таткото на 3те деца, че не се разбира?
Виж целия пост
# 1 716
И. Шейк и Мороне в секси реклама на Габана..
https://www.facebook.com/share/v/194hFLzmQM/
Виж целия пост
# 1 717
дара категорично не с тези лимби.
нина николина е много готина по принцип - младолика и свежа
Виж целия пост
# 1 718
Ирина много хубава в тази реклама 🥵🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 1 719
И сесията на прясно сгодените е готина. Това ли е таткото на 3те деца, че не се разбира?
Да, едно и после близнаци.
Виж целия пост
# 1 720
Прекрасна Нина Николина, някак излъчва свежест и спокойствие.

Таз' лимба на Дара ми вади очите, вместо да видя нея, първо видях нелепото нещо на челото и.
Виж целия пост
# 1 721
Есмер, една от бившите на Благо две деца ли има?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 722
Да, и втория път не случи на татко.
Виж целия пост
# 1 723
И аз се зачудих как от млада ще се грижиш за кожата си и на 50 години да изглежда като на 30 години. Старостта не прощава на никого, колкото и грижи да полагаш за кожата на лицето си и на тялото си. То беше ясно,.че Кали е прибягнала до други разкрасителни и поддържащи процедури. Поне са успешни. Много добре и красива изглежда.
На Даяна Ханджиева честито за годежа. Отдавна обича този мъж. Не се отказа от него.
Виж целия пост
# 1 724
Олее, Иринчето в рекламата е огън🔥
Много ми е красива тази жена! Някак различна изглежда и все гореща...
Мъжкия образ, на мен не ми допада и заради него и не усетих рекламата..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия