Звездни Компромати- Юни'26

  • 193 449
  • 1 973
# 1 860
Абе тоя Вълчо, само с мен не е бил.
Какви са тези простотии, в тефтерче ли си ги пише?
Виж целия пост
# 1 861
Скрит текст:
Не се казва Мартина, не е това момиче. Не знам да имат дете.

Северозападката съща Карди Би
Скрит текст:

Точно тази Мартина е изглежда, детенце и аз не видях.
Преди Вълчо беше с една Радемила Немска, може би с нея се бъркате.
Скрит текст:
Скрит текст:
От кога са тези снимки? Защото аз за друго момиче говоря и понеже не им виждам общи снимки от известно време, казах, че не знам заедно ли са. Пък, ако сега е с тази от твоите снимки, то бързо са им се развили нещата...
Виж целия пост
# 1 862
Абе тоя Вълчо, само с мен не е бил.
Какви са тези простотии, в тефтерче ли си ги пише?

Това е само заради Императора, не се чувствай пренебрегната!
Виж целия пост
# 1 863
Скрит текст:
Не се казва Мартина, не е това момиче. Не знам да имат дете.

Северозападката съща Карди Би
Скрит текст:

Точно тази Мартина е изглежда, детенце и аз не видях.
Преди Вълчо беше с една Радемила Немска, може би с нея се бъркате.
Скрит текст:
Скрит текст:
От кога са тези снимки? Защото аз за друго момиче говоря и понеже не им виждам общи снимки от известно време, казах, че не знам заедно ли са. Пък, ако сега е с тази от твоите снимки, то бързо са им се развили нещата...

От края на април е едната снимка, така че не знам и аз.
Виж целия пост
# 1 864
Дада, за предишната съм говорела, сега дочетох. Явно са се разделили.
Виж целия пост
# 1 865
Това същият Вълчо ли е, който преди години беше описван като изключително скромно момче, което по нищо не приличало на другите членове на фамилията?
Виж целия пост
# 1 866
Моля, тефтерчето на Вълчан по хронология да се запознаем с вървелите.
Виж целия пост
# 1 867
Това същият Вълчо ли е, който преди години беше описван като изключително скромно момче, което по нищо не приличало на другите членове на фамилията?

Добро момче, винаги поздравява!
Виж целия пост
# 1 868
Това същият Вълчо ли е, който преди години беше описван като изключително скромно момче, което по нищо не приличало на другите членове на фамилията?
Всъщност е точно така Laughing
Не видях да сте коментирали, че беше гадже и с бившата на Благо Джизъса - Куини Алис. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 1 869
Това същият Вълчо ли е, който преди години беше описван като изключително скромно момче, което по нищо не приличало на другите членове на фамилията?
😅 аз не знам дали съм писала но имам такива впечатления като беше дете, в Пловдив живееха, той все беше придружен с един дето е като гувернант/ охрана, много хубавичък 😈 и малкият беше симпатяга, знам че правеше дарения разни за деца. После в София сигурно са го развалили 🤣
Виж целия пост
# 1 870
Аз наскоро гледах Вълчо в един подкаст и останах много приятно изненада, много нормален ми се стори. Фамилията тотално не я харесвам. Жена му Мартина също е много хубава и натурална. Имат си детенце.
Виж целия пост
# 1 871
Аз наскоро гледах Вълчо в един подкаст и останах много приятно изненада, много нормален ми се стори. Фамилията тотално не я харесвам. Жена му Мартина също е много хубава и натурална. Имат си детенце.
а близки ли са с фамилията, аз помня че мама и татко си биха камшика нанякъде, а той лежа ефективно?
Виж целия пост
# 1 872
Златка доскоро си беше с Карен.
Виж целия пост
# 1 873
Аз наскоро гледах Вълчо в един подкаст и останах много приятно изненада, много нормален ми се стори. Фамилията тотално не я харесвам. Жена му Мартина също е много хубава и натурална. Имат си детенце.
а близки ли са с фамилията, аз помня че мама и татко си биха камшика нанякъде, а той лежа ефективно?
Аз мисля, че са близки, защото съм виждала снимки заедно през последните години. Но Владо не изглежда да е останал близък с тях.
Виж целия пост
# 1 874
Скрит текст:
Скрит текст:
Не се казва Мартина, не е това момиче. Не знам да имат дете.


Точно тази Мартина е изглежда, детенце и аз не видях.
Скрит текст:
Преди Вълчо беше с една Радемила Немска, може би с нея се бъркате.
Скрит текст:
Скрит текст:
От кога са тези снимки? Защото аз за друго момиче говоря и понеже не им виждам общи снимки от известно време, казах, че не знам заедно ли са. Пък, ако сега е с тази от твоите снимки, то бързо са им се развили нещата...
Това момиче от снимките изглежда много красиво и някак не ми се връзва на бръмчалка. Кое е то? нещо не оправих тези заплетени филми?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия