Звездни Компромати- Юни'26

  • 193 925
  • 1 977
# 1 920
Жизъса и Златка така си подхождаха по акъл, по тен, те що напръцкаха гърнетата, не помня?
Виж целия пост
# 1 921
Жизъса и Златка така си подхождаха по акъл, по тен, те що напръцкаха гърнетата, не помня?
Благо се ожени за една друга 😅 дето се познавали от месец
Виж целия пост
# 1 922
" За кой ли път..." песничка  е.
Виж целия пост
# 1 923
Жизъса и Златка така си подхождаха по акъл, по тен, те що напръцкаха гърнетата, не помня?
Не се разбраха кой е по-красив и кой по-напред ще си прави подобрения...
Виж целия пост
# 1 924
Преди малко точно Блажко и Мария-Луиза мернах как се гушкат на някаква сватба.
Те по-дълго ли са заедно, отколкото той беше с тази Ивана?
Скрит текст:
Лика-прилика са си иначе, нека има любоФ
Виж целия пост
# 1 925
Леле, защо се осакатяват така тия жени?
Аз друго се чудя, пластичните им хирурзи и дерматолозите им хич ли нямат лекарска етика? Или щом си плащат, майната й на етиката, ако не аз, друг ще й уйдиса на акъла /по-скоро липсата му/, та по-добре аз да й взема парите. Сигурно така разсъждават. Но пък, после нали тия киборги са им реклама. Аз не бих отишла при лекар, който сътворява това. Но пък, като се замисля, тя таргет групата на един акъл, та явни рекламата работи. Еднакво противни и приличащи на травестити са всичките.
Виж целия пост
# 1 926
На Куини, най-добрата приятелка е снаха на починалия Бай Миле.
Синът му днес има рд.

Тя го дари с  първороден син Милчо, а след това с Александър.
Евала за формата на тялото, изглежда страхотно…
Но със сигурност има много помощ и не излиза от фитнеса и салоните за красота. (Поне това споделя постоянно)
Скрит текст:






Виж целия пост
# 1 927
Моника преди време се беше снимала някъде с Candice Swanepoel, а на мен Кандис ми е една от любимите Виктория Сикрет моделки.
Виж целия пост
# 1 928
Много ми харесва тялото на Ивайла Бакалова. Ето тя пак е висока и слаба, но не ми е и грам кобилеста.
Виж целия пост
# 1 929
Съвсем скоро я видях, меко казано е суха… нищо здравословно не видях във вида и.
Виж целия пост
# 1 930
Ветко старши е с рождено име Вълчо. Вълчо Арабаджиев. Той има деца от преден брак Владо и Александра. Маринела има момиче от преден брак и двамата имат общо- Вълчо.
Мисля, че така беше 😅 само не разбирам ако той си е сменил рожденото име Вълчо защо си го дава пак на най-малкото дете.

Не е така 😄
Владо и Златомира са от преден брак на Ветко. Александара е от преден брак на Маринела. Вълчо е общото им дете.
Виж целия пост
# 1 931
Райна на участие изглежда различно от снимките, които качва в ИГ:

Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 932
ДиаМиа, леле....Като каза Кати Прайс 😱😱😱😱 Там е нещо страшно, болна работа. Гледах наскоро клипове. Огромен силикон, зъби като дъвки Орбит, лице като скелет, ужас някакъв. А беше хубава навремето.
Виж целия пост
# 1 933
Да, там е страшна съсипия, в която има по-сериозен психичен проблем, според мен.
За да се докараш от това красиво момиче в чучелото, което показах по-горе, нещо яко се е бъгнало...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 934
Ама 2026 вече е страшна гледка.
Мария-Луиза блажкова е същия клонинг като предишните две-Полина и Ивана Ванкова1.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия