Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 88 654
  • 2 033
# 465
Днес испанките са много по-добре и официално облечени.
Според испанските медии Летисия се е вдъхновила. Роклята прилича на Self Portrait.




Виж целия пост
# 466
Испанците от днес. Присъстват на светата литургия за Корпус Кристи, която отслужва Папа Лъв XIV на площад Сибелес. На площада и в близост до него има около милион и половина души.



Виж целия пост
# 467
Летисия как роди такива големи момичета ,семката надделяла. Добре са днес, харесах.
Виж целия пост
# 468
Летисия днес е чудна, като кукла.
На Леонор харесвам само цвета, обущетата  и чантичка. Роклята я прави твърде обемна и по-възрастна. София е по-добре.
Виж целия пост
# 469
Цветово много ми харесват момичетата ама тая рокля на Леонор малко да я бяха свили в талията, така изглежда доста едра.
Летисия прави дебют с бяла рокля Selfportrait.
Виж целия пост
# 470
Цветово много ми харесват момичетата ама тая рокля на Леонор малко да я бяха свили в талията, така изглежда доста едра.
Летисия прави дебют с бяла рокля Selfportrait.
Доста биха им отивали и на момичетата такива официални, структурирани рокли.

Летисия има още една подобна от същата марка, носена 2024г, но без ръкави.


https://www.elle.com/es/star-style/el-estilo-de/a61643029/reina- … o-kate-middleton/
Виж целия пост
# 471
Днес Летисия ми харесва, момичетата цветово също, но аз не харесвам овърсайз модата, а на Леонор ми се искаше малко по- модерен прочит на роклята.
Виж целия пост
# 472
Чисто бели ги виждам и аз роклите на булката и шаферките. Особено пък в констраст със светлите избори на Камила и Кейт в последния линк.

П.П. а защо е толкова важно да не са бели?

П.П.П. много хубава рокля на Меган горе, с кокетна шапчица, съвсем в стила на английска сватба.
За да няма забележки, че разведена жена носи бяло. Каквито е имало за други обилно и напоително и се получава неудобно сега някак.
В бяло си е жената. Аз нямам драма разведена булка да е в бяло, все пак сме 21 век.
И аз харесвам показания тоалет на Меган, тъкмо сватбен е, стилен и далеч от булчинските гами.
Виж целия пост
# 473
Булчинската ѝ рокля е била слонова кост (ivory) – много светъл нюанс, близък до бяло, а не чисто снежнобяла.
Според Vogue:  "Както отбелязва Уикстед, роклята е изработена от италиански креп от слонова кост, който, макар и не толкова често да се среща в булчинските дизайни, красиви "форми на тялото”
https://www.vogue.com/article/harriet-sperling-wears-emilia-wick … ips-royal-wedding
Виж целия пост
# 474
Мари Клер и те са я видяли бяла- бяла дантелена рокля, с бял драматичен воал. Сигурно на живо по личи ако не е точно бяла, но от светкавиците да изглежда бяла.https://www.marieclaire.com/celebrity/royals/harriet-sperling-ro … s-peter-phillips/
Виж целия пост
# 475
Булчинската ѝ рокля е била слонова кост (ivory) – много светъл нюанс, близък до бяло, а не чисто снежнобяла. Роклята е създадена от Emilia Wickstead и е изработена от италиански креп в цвят ivory, с дантелени детайли и дълъг шлейф.
Според Vogue:  "Както отбелязва Уикстед, роклята е изработена от италиански креп от слонова кост, който, макар и не толкова често да се среща в булчинските дизайни, красиво „формова към тялото“..”
https://www.vogue.com/article/harriet-sperling-wears-emilia-wick … ips-royal-wedding
В поне 3 поста написах, че роклята не е искрящобяла, но не - "ама на моя екран", "в английските форуми", "ама принцеса Ан"...
И на Катрин не беше снежнобяла, а комбинация от бяло и слонова кост; и на девствената Даяна - слонова кост. Защото точно топлите нюанси на бялото показват аристократизъм, "старите пари"​, тъй като коприната, тафтата и сатенът, изтъкани по традиционни методи, никога не са естествено снежнобели – те винаги имат лек, топъл, кремав подтон. Снежнобялото е късно постигнат цвят - с химия. И на Южени роклята беше слонова кост, и на Зара, и на кралица Елизабет е била, и на принцеса Ан, и на принцеса Маргарет, и на Фърги, и на Беа (рокля на кралицата). Даже Роуз Лесли, която е с аристократипен произход, се омъжи за Кит Харингтън в цвят слонова кост. Че и Пипа Мидълтън, без да е аристократка.
На мен сватбата на Питър и Хариет много ми напомни сватбата на Роуз и Кит - и двете издържани в естетиката на автентичната провинциална британска класика - и мястото, и гостите, и времето.
Виж целия пост
# 476
Мари Клер и те са я видяли бяла- бяла дантелена рокля, с бял драматичен воал. Сигурно на живо по личи ако не е точно бяла, но от светкавиците да изглежда бяла.https://www.marieclaire.com/celebrity/royals/harriet-sperling-ro … s-peter-phillips/
И Воуг виждат роклята бяла:
https://www.vogue.com/article/harriet-sperling-wears-emilia-wick … ips-royal-wedding
Явно модните кръгове вярват на очите си, а не на анализи в мрежите 🤷.
Виж целия пост
# 477
Ами тя сигурно е слонова кост, просто на снимките се вижда бяла 🤷🏻‍♀️
Виж целия пост
# 478
Мари Клер и те са я видяли бяла- бяла дантелена рокля, с бял драматичен воал. Сигурно на живо по личи ако не е точно бяла, но от светкавиците да изглежда бяла.https://www.marieclaire.com/celebrity/royals/harriet-sperling-ro … s-peter-phillips/
И Воуг виждат роклята бяла:
https://www.vogue.com/article/harriet-sperling-wears-emilia-wick … ips-royal-wedding
Явно модните кръгове вярват на очите си, а не на анализи в мрежите 🤷.
Значи дизайнерката на роклята не разпознава цветовете. Joy
Виж целия пост
# 479
Мари Клер и те са я видяли бяла- бяла дантелена рокля, с бял драматичен воал. Сигурно на живо по личи ако не е точно бяла, но от светкавиците да изглежда бяла.https://www.marieclaire.com/celebrity/royals/harriet-sperling-ro … s-peter-phillips/
И Воуг виждат роклята бяла:
https://www.vogue.com/article/harriet-sperling-wears-emilia-wick … ips-royal-wedding
Явно модните кръгове вярват на очите си, а не на анализи в мрежите 🤷.
В този линк пише това: Както отбелязва Уикстед, роклята е изработена от италиански креп с цвят на слонова кост, който, макар и да не се среща толкова често в булчинските дизайни, красиво „приляга на тялото“.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия