Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 70 699
  • 1 644
# 1 530
Мери е страшно свежа в последните два сета, полата изглежда холограмна, много интересен ефект, може и от снимката да е:


Кокът много и отива. Повяхнала не я виждам, напротив.
Наритана и мъмрена, необичана от мъжа си - това са си свободни съчинения по картинка и е добре това да се подчертае, а не да се твърди като доказан факт.
Виж целия пост
# 1 531
На осемдесет изглежда великолепно!
За Зара какво да кажа - за мен е много красива - чудесно женствено тяло, хубаво лице, прекрасни сини очи, сочни устни, запомнящо се лице. Пък и последните години се облича толкова стилно! Родена принцеса, макар и без титла, живее най-добрия си живот - свободна от задължения и не дължи обяснения. Тя не е работещ роял и няма нужда да търпи в лош брак, та да не се разклати кралството и вярата в монархията. Щом седи в него и видимо се забавлява, значи изпитва удоволствие. Майка й се е развела като е решила това, едва ли Зара нещо би я спряло.

На снимките всички фотографи търсят лицето на Катрин. Уилям най-често е в гръб и все изглежда, че само тя го гледа в очите.
Доказателства за любов няма как да ни даде абсолютно никой. Никой.
Нито писма да ни показват, нито да се увиват един върху друг, нито да се целуват постоянно. Това не са доказателства за нищо.
Не съм виждала снимки или някакви доказателства за изневяра при него. Това нищо не значи естествено. Както нищо не значат снимките, които видяхме при друга изневяра, но тя се отрича.

Но това, което за мен доказва чувствата на Уилям, то не е нещо, което е направил, поглед, усмивка или друго. За мен съсипаният, отслабнал, отсъстващ Уилям при болестта на Катрин е най-голямото видимо доказателство за това, че душата на този човек боледуваше и слабееше, заедно с любимата му.
Винаги забравяме сякаш, че и този мъж е бил момче, което е трябвало да се справи със загубата на майка си, и че вероятно и той е  преживял тежко тази загуба.
Намерил своята опора в Катрин, просто си личеше, че губи почва под краката си.
Виж целия пост
# 1 532
Носи обеци, бижута за коса, пръстен и гривна от рубинения комплект, който Фредерик наследява от баба си.


Daviz, кое е бижуто за коса на втората снимка?
Най-горе ли?
Много красив комплект.
Виж целия пост
# 1 533
Не само шапката, но и роклята са като на Катрин 😊 новата г-жа Филипс много ми падна. Направо си легна на мястото.
Еха, че е хубава госпожа Филипс! С подобна шапка като на Катрин. 😂

Виж целия пост
# 1 534
Първа снимка от сватбата на лейди Марина Шарлот Уиндзор и Нико!!!!
Марина носи същата тиара, която покойната ѝ баба, херцогинята на Кент, носеше в деня на сватбата си - семейната тиара на Кент.
Не ми харесва роклята, но тиарата е много красива.
Виж целия пост
# 1 535
Да се посмеете. Гледаме в момента мача Нидерландия-Швеция и показват Вилем и Максима. Аз авторитетно се изцепвам "ей ги краля и кралицата с оранжевите шалове" и половинката: "на кой бе, на Швеция ли"? "На Холандия бре, к'ва Швеция"! И бисера "ми то там крал ли има"?
Виж целия пост
# 1 536
Да се посмеете. Гледаме в момента мача Нидерландия-Швеция и показват Вилем и Максима. Аз авторитетно се изцепвам "ей ги краля и кралицата с оранжевите шалове" и половинката: "на кой бе, на Швеция ли"? "На Холандия бре, к'ва Швеция"! И бисера "ми то там крал ли има"?
Забелязах, че нашия коментатор не ги знае кои са. И двата пъти като ги дадоха не ги отбеляза. 😂
Виж целия пост
# 1 537
Ами то си е факт, че малките монархии не са популярни сред широката общественост в световен мащаб. Даже в европейски.  Същия ефект се наблюдаваше и при посещението на двамата в Щатите точно преди това на Чарлз. То почти никъде никой не ги отрази, освен, разбира се холандски медии по програмата, която имаха.

Относно сватбата днес-роклята е много обикновена, но странно, че на мен ми харесва. Цялостния вид на булката е романтичен, акцента е на тиарата и воала. А снимана под арката от цветя и старинната църква отзод, много красиво ми изглежда.
Виж целия пост
# 1 538


На снимките всички фотографи търсят лицето на Катрин. Уилям най-често е в гръб и все изглежда, че само тя го гледа в очите.
Доказателства за любов няма как да ни даде абсолютно никой. Никой.
Нито писма да ни показват, нито да се увиват един върху друг, нито да се целуват постоянно. Това не са доказателства за нищо.
Не съм виждала снимки или някакви доказателства за изневяра при него. Това нищо не значи естествено. Както нищо не значат снимките, които видяхме при друга изневяра, но тя се отрича.

Но това, което за мен доказва чувствата на Уилям, то не е нещо, което е направил, поглед, усмивка или друго. За мен съсипаният, отслабнал, отсъстващ Уилям при болестта на Катрин е най-голямото видимо доказателство за това, че душата на този човек боледуваше и слабееше, заедно с любимата му.
Винаги забравяме сякаш, че и този мъж е бил момче, което е трябвало да се справи със загубата на майка си, и че вероятно и той е  преживял тежко тази загуба.
Намерил своята опора в Катрин, просто си личеше, че губи почва под краката си.

Страхотен пост, всички мнения, които изказваме за отношенията в кралските двойки са съчинения по картинки, защото не сме им в спалнята, единствените потвърдени чувства са точно на Кейт и Уилям по гореописаната причина. В момента Метте и Хокон са в сходна ситуация, но такова отражение върху него няма.
Зара и Майк са много нестандартна двойка, може и да е имало проблеми при тях, но явно те са ги преодолели, защото и двамата изглеждат щастливи. Най- вероятно чувството им за хумор помага, и да има нещо, намерили са рецепта да са щастливи и двамата.
Виж целия пост
# 1 539
всъщност широката общественост не знае за малките монархии. Помня още коментарите под статиите и постовете със снимките на Фреди и приятелката му Геновева. Хората масово се изненадваха, че Дания била монархия.Датчаните пък се шегуваха, че тъкмо светът да разбере, че са монархия.

Но при Мери и Фреди това не е новост. Нали е имало още една публична изневяра докато Мери е била бременна. Мартгрете я е накарала бременна да подпише промени в брачния им договор, съгласно които при евентуална раздяла остава без нищо. Може би е мислила, че нещата са толкова дълбоки, че Фреди като брат си ще се разведе и ще трябва да осигуряват още кралски домове и издръжки.
Виж целия пост
# 1 540
Тя не е ли можела да откаже да подпише?
Виж целия пост
# 1 541
всъщност широката общественост не знае за малките монархии. Помня още коментарите под статиите и постовете със снимките на Фреди и приятелката му Геновева. Хората масово се изненадваха, че Дания била монархия.Датчаните пък се шегуваха, че тъкмо светът да разбере, че са монархия.

Но при Мери и Фреди това не е новост. Нали е имало още една публична изневяра докато Мери е била бременна. Мартгрете я е накарала бременна да подпише промени в брачния им договор, съгласно които при евентуална раздяла остава без нищо. Може би е мислила, че нещата са толкова дълбоки, че Фреди като брат си ще се разведе и ще трябва да осигуряват още кралски домове и издръжки.

Самата Маргрете е имала големи проблеми със съпруга си Анри Мари Жан Андре до степен в която в завещанието си той пише, че не иска да са погребани заедно. А е имало поръчан специален саркофаг за тях двамата, за да останат за поколенията. Не е могъл да се примири, че кралицата е тя, а неговата роля е да я подкрепя.
Виж целия пост
# 1 542
Тя тази жена Маргрете е толкова неприятна
Виж целия пост
# 1 543
Марина е с нощница, много да ми извинява невежия вкус.
Виж целия пост
# 1 544
За радост на бг мама ще се разбере Уилям плаща ли 7 милиона.. 😂
“Кралят и принцът на Уелс ще разкрият за първи път размера на данъците, които плащат, в опит да подобрят „прозрачността и отчетността“ на кралските финанси, които са подложени на все по-голям контрол. Ходът е „по изрично желание на краля“.
Кралят и принцът на Уелс доброволно плащат данък върху доходите в най-високата ставка от 45 процента.”
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия