Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 74 388
  • 1 725
# 1 695
Обкръжението и на двамата е сходно, репутацията също, затова се сравняват. Wink

И синът на Мете беше разследван, когато обикаляше по почивки и купони, но и тогава не беше възмутена. Хайде, за да не е само Хари.
Виж целия пост
# 1 696

Сладурче. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 697
Ами както андрю не бил осъден и можел да си прави каквото пожелае така и синът на мете предполагам, когото смятам, че осъдиха на прекалено малко години междудругото.

И вместо непрекъснато да държите сметка кой какво бил или не бил написал, вземете по-добре да четете какво точно  е написано.

Цитирам, белким от третияя път стане ясно


Тук вече полицията има да каже има ли право да напуска страната докато е разследван.
Виж целия пост
# 1 698
Иман вече дама с прическа 😅🥰Сладурка.
От сватбата на Марина Уиндзор магаренцето и то с венец😅
Виж целия пост
# 1 699

Сладурчето малко сладко Heart Раджва е много хубава, голяма красавица.

Брей, явно по време на световно е нормално децата да са с футболни тениски, да не повярваш.
Виж целия пост
# 1 700
Андрю пак бъде очите. Не изнасилвачът принц Албер, който се пъчи всеки ден и се прави на нежно цвете. Не Мете Марит, която е толкова близка с Епщайн, че дори нямаше срам да се покрие ами се усмихваш и махаше на народа от двореца, след като си купи нова кола за сметка на данъкоплатците, извънредни разходи междудругото - не им стигнала издръжката 😄😄😄 тя обича скъпите тоалети и иопинг терапии. Не холандците, които ползват държавния самолет за лична собственост на гърба на данъкоплатците. Не йорданците с пресата, която мачкат народа и схемите, които въртят.
Не Фреди датски, който почива сам от жена си всяка втора седмица, ама хайде това е грях само спрямо жена му и той е свободен да си другарува с която иска мацка.
Виж целия пост
# 1 701
Иман е голямо сладурче. Вижда ми се променена. Хюсеин обаче не ми допада с таза брадичка, не му отива и му дава вайб на едни други хора. Раджуа си е все така хубава.
Арчи го чакаме на снимка с футболна тениска на САЩ. Нали там живее, участват в Мондиала. Що така с английска?!?
Много колоритни снимки от сватбата на Марина. Благодаря!
Виж целия пост
# 1 702
Малкото Иманче е разкошно! 

Нали проверявате полетите все, сигурно и този може Simple Smile

То и пътуването на Съсекс е локуми из пресата, ама колко анализа и размишления прочетохме в темата.

Семейство Съсекс не е разследвано за престъпление.
Да, изумена съм как се приравняват Хари и Андрю за пореден път. Хари не е извършил престъпление, просто поставя личния си живот и добруването на семейството си като приоритет и си личи, че това е било правилно решение. Андрю можел да се показва, да ходи където си ще, а на Хари се държи сметка за всяка една крачка и се иска някъде да се скрие. Ноу комент.
И не бил осъден Андрю, то и други не са (във връзка с Епщайн файловете), но получават обилно обществено осъждане. Двойните стандарти пак са в действие.
А Мете и Албер никой не се е хвърлил да ги брани, поне аз не съм чела. За разлика от Андрю.
Виж целия пост
# 1 703
Ужас! Андрю е напуснал страната. Престъпление! За n-ти  път Ули написа, че полицията трябва да каже може ли. Ами след като не са го върнали , значи може. Ако не можеше щеше да се разбере. Или очаквате полицията да дава изявления и отчет, щото на някой му се иска.  Изобщо не могат да се сравняват Андрю и Магнус. Последният имаше повдигнати от прокуратурата обвинения в множество криминални  престъпления.  Не сравнявайте кон с кокошка. И неговото беше нагло, безочливо и недопустимо.  Да не говорим за прикриването на престъпленията от мама и доведения татко ( който го е отгледал) и 100% знанието от бъдещата  кралица - укривателство и несъобщаване за криминални деяния. И двете деяния са наказуеми.
Много Ви се ще Андрю да е най черния и ако може направо да увиснали на въжето, ама  фактите са други.
Виж целия пост
# 1 704
А андрю се разходил до Франция в последния уикенд на май. Негов приятел - дубайски милиардер - му пратил частния си самолет да го вземе и да го закара до там, където да пояздел, че не му давали да язди в Англия.  
Всички разноски били поети от тоя приятел.

Излизат си нещата, шумът наоколо е силен, де, не може да се отрече.
Не е патент на Андрю да крънка самолети и почивки от богати и влиятелни приятели. Може и да е разследван, но очевидно не е обвинен, щом няма проблем да напуска страната.
Виж целия пост
# 1 705
Ами както андрю не бил осъден и можел да си прави каквото пожелае така и синът на мете предполагам, когото смятам, че осъдиха на прекалено малко години междудругото.

И вместо непрекъснато да държите сметка кой какво бил или не бил написал, вземете по-добре да четете какво точно  е написано.

Цитирам, белким от третияя път стане ясно


Тук вече полицията има да каже има ли право да напуска страната докато е разследван.
Голяма тревога за английското правосъдие. Ако трябваше Андрю да си стои дома, властите щяха да са взели съответните мерки.
Поне в България мярка "забрана за напускане на страната" се прилага от съда, само при наличие на данни, че разследваното лице би могло да се укрие в чужбина и да избегне правосъдие. Едва ли в Англия е по-различно.

ПП Сеем на корена ряпа с тая дискусия, защото не е сигурно Андрю да е ходил някъде. Още по-смешен е мотива "в Англия не му било разрешено да язди".
Виж целия пост
# 1 706
А, има време Simple Smile ще излезе още информация.

Но пък винаги е много интересно с какъв плам се брани андрю.
Виж целия пост
# 1 707

Арчи го чакаме на снимка с футболна тениска на САЩ. Нали там живее, участват в Мондиала. Що така с английска?!?


Защото е роден в ОК и баща му е от там може би!? Усещаш ли се, че държиш сметка на едно 7 годишно защо носи футболна тениска с любим отбор... не е въпрос, не е нужно да ми отговаряш.
Виж целия пост
# 1 708
А, има време Simple Smile ще излезе още информация.

Но пък винаги е много интересно с какъв плам се брани андрю.
И винаги се хвърля аргумент: "Ама той Хари...". Сякаш има нещо общо.
Виж целия пост
# 1 709
А, има време Simple Smile ще излезе още информация.

Но пък винаги е много интересно с какъв плам се брани андрю.
Бъркате  фактите с "плам да се брани" .
Нехаресването на фактите не бива да води до изопачаване и обвиняване на когото и да е в пристрастие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия