Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 75 454
  • 1 768
# 1 725
Дядото какъв е доволен. Heart
Виж целия пост
# 1 726
Тя прилича на него като бебе
Виж целия пост
# 1 727
Денезира, нямам намерение да седя и да ти чета оправданията защо си предубедена към 7 годишно дете. Какво искаш и какво не, мен не ме вълнува.


Душичката малка, как се усмихва на дядо си Heart


Пълни ми душата това дете.




Твое право е да четеш, каквото искаш. Но аз оправдания нямам. Както и навик да манапулирам и изменям смисъла на думите на другите участващи във форума, което е твоя редовна практика.
Виж целия пост
# 1 728
Тя прилича на него като бебе

На мен пък не ми прилича въобще на него като бебе, прилича ми на баща си главно.
Виж целия пост
# 1 729
Аз у всички намирам нещо от Муна/Абдула. Бяхме коментирали веднъж в съседната тема, някой каза че въпреки всичко не можеш да се объркаш, че не са араби, но не са и типични, Абдула синеок, правнучка руса. Силен ген от една британска прабаба.
Виж целия пост
# 1 730
Защо припадате по внучката на йорданците?!? Сигурна съм, че всеки ден виждате по улиците поне 10 подобни деца. Аз и уелските деца не ги намирам за красиви.... Най-красиво бебе от роялските за мен беше Леонор испанска
Виж целия пост
# 1 731
По дефиниция всички бебета са сладурести. 😊
Виж целия пост
# 1 732
Малкото йорданче/не му запомних името/ наистина е копие на дядо си, нищо чудно, че е размазан в нейно присъствие .
Виж целия пост
# 1 733
Аз у всички намирам нещо от Муна/Абдула. Бяхме коментирали веднъж в съседната тема, някой каза че въпреки всичко не можеш да се объркаш, че не са араби, но не са и типични, Абдула синеок, правнучка руса. Силен ген от една британска прабаба.
Леля Иман и татко й.


Виж целия пост
# 1 734
Daviz, а Иман показа ли нейното? В гръб съм виждала
Виж целия пост
# 1 735
А тук колко си приличат Хюсейн и Иман...като братче и сестриче Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 736
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Виж целия пост
# 1 737
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.
Виж целия пост
# 1 738
На 10 юли ще се проведе годишния благотворителен мач по поло на Принца на Уелс.
Много далече...
Кога беше Ъртшот?
Малко съм скарана с календара им. Много ми е интересно Катрин на какво ще заложи.

На каквото и да заложи, с тази фигура като струна, няма да е грешка😉
Виж целия пост
# 1 739
Андрю пак бъде очите. Не изнасилвачът принц Албер, който се пъчи всеки ден и се прави на нежно цвете. Не Мете Марит, която е толкова близка с Епщайн, че дори нямаше срам да се покрие ами се усмихваш и махаше на народа от двореца, след като си купи нова кола за сметка на данъкоплатците, извънредни разходи междудругото - не им стигнала издръжката 😄😄😄 тя обича скъпите тоалети и иопинг терапии. Не холандците, които ползват държавния самолет за лична собственост на гърба на данъкоплатците. Не йорданците с пресата, която мачкат народа и схемите, които въртят.
Не Фреди датски, който почива сам от жена си всяка втора седмица, ама хайде това е грях само спрямо жена му и той е свободен да си другарува с която иска мацка.
Безсмислено е, тези, които обвиняват Андрю, утре пак ще имат очи да напишат какъв е сладък Албер, ама какво сладко шкембенце имал и вратовръзчица. Неговите престъпления не дразнят, защото не е от АКС!
Пък за Мете защо няма недоверие, болна ли беше, не беше ли, направиха ли ѝ операция, не ѝ ли направиха, както с Катрин, за която не се вярваше на нищо от изнесеното, докато не се представят снимки от болничната стая и медицински документи. Пък сега за мете Марит ни гък, даже се вярва, че след толкова сериозна животоспасяваща операция тя вече е много добре, че децата ѝ да са далече, докато онзи в затвора, пък пуска молба след молба, под претекст, че искал да е до нея в трудния момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия