Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 76 006
  • 1 776
# 1 740
Кой лъже се видя.Всичко,което излизаше като слухове в течение на времето се потвърди по един или друг начин.Хари много добре знае как работи системата и се съобразяваше и знаеше мястото си.Отделно от това той се чувстваше комфортно в компанията на Катрин.Но когато се появи Маркъл с претенциите на него му се наложи да я подкрепи.НО Кралицата в своя дълъг живот е видяла какво ли не ,затова е взела нужните мерки.Даде ясно да се разбере,че всеки трябва да си знае мястото .Изиграха последния си коз ние си тръгваме,но никой не ги спря.След това ама ще сме полуработещи ,но и за това получиха червен картон.Забраниха им да използват титлите за комерсиална цел,всек още го правят ,но и на това ще се сложи край рано или късно.Чарлз колкото и да обича Хари и децата ,според мен няма да забрави грозните думи по адрес на Уилям,Камила и любимата снаха Катрин.Дори Хари стигна до там,че коментира и племенниците си като резерви.Маркъл е приета в семейството ,това се видя от първите им появи заедно.Това ,че тя не пожела да разбере системата и йерархията никой не й е виновен.Жениш се за малкия брат т.е.ти си като Софи най-малкото,което можеше да намери като сравнение и да разбере мястото си.Но госпожата искаше прожекторите да са насочени към нея.НО греда.Ето затова явно не й дадоха своето доверие и тя нямаше достатъчно материал за сълзливи мелодрами освен роклята на Шарлот,прословутия гланц от Катрин и разбира се титлите на децата.Парите от наследството свършиха,Чарлз спря кранчето за скъпи тоалети,спонсорите леко се изтеглят и остава единствено да го ударят на чувства.Но дали ще проработи ще видим?!
Виж целия пост
# 1 741
Така е, излизат си лъжите - кой се гримирал сам, кой кого разплакал, всичко излиза рано или късно под една или друга форма.
И това, че не опровергавали никога нищо се оказа голяма лъжа, като се споменаха екстеншъни  веднага се излезе с обяснение, че не било това.

Надяваха се от дворците, че ще си мълчат и траят Хари и Меган, ама се оказа, че няма.
А, да и Кенсингтъм, който 10 мин след един туит се обадили да го свалят.

Ама нито гък за отвратителната статия,  как един му се искало Меган да е гола по улиците и са я замерят, нали.

Че даже после и колаборация.

Но, има едно но ,когато насърчаваш такива неща в един момент неминуемо се обръщат и срешк теж
Виж целия пост
# 1 742
Аз точно като краля им желая успех отвъд океана на семейство Съсекс - не е сигурно дали е личен избор напускането, но беше вариант да се чувстват добре там. Не успяха явно.
Виж целия пост
# 1 743
Така е, излизат си лъжите - кой се гримирал сам, кой кого разплакал, всичко излиза рано или късно под една или друга форма.
И това, че не опровергавали никога нищо се оказа голяма лъжа, като се споменаха екстеншъни  веднага се излезе с обяснение, че не било това.

Надяваха се от дворците, че ще си мълчат и траят Хари и Меган, ама се оказа, че няма.
А, да и Кенсингтъм, който 10 мин след един туит се обадили да го свалят.

Ама нито гък за отвратителната статия,  как един му се искало Меган да е гола по улиците и са я замерят, нали.

Че даже после и колаборация.

Но, има едно но ,когато насърчаваш такива неща в един момент неминуемо се обръщат и срешк теж
Не знам за какви екстеншъни става дума,но ако имате предвид Катрин и възможността това да е следствие на лечението й от рак , оставам без думи.
Виж целия пост
# 1 744
На Катрин папараците й плюеха в лицето, за да я провокират, и си навираха обективите под полата й - не можеше да излезе като нормален човек от сибствения си дом.

Маркъл ПРОВОКИРА с поведението си и лъжите си ЕДИН журналист да я сравни с Церсей Ланистър. И той после даже й се извини.
Според мен тя е по-близо до Денерис с това грандиозно чувство за право и превъзходство, с присъщите и на двете демагогия и лицемерие, а "драконът" й беше расисткият коз.
Виж целия пост
# 1 745
Така е, излизат си лъжите - кой се гримирал сам, кой кого разплакал, всичко излиза рано или късно под една или друга форма.
И това, че не опровергавали никога нищо се оказа голяма лъжа, като се споменаха екстеншъни  веднага се излезе с обяснение, че не било това.

Надяваха се от дворците, че ще си мълчат и траят Хари и Меган, ама се оказа, че няма.
А, да и Кенсингтъм, който 10 мин след един туит се обадили да го свалят.

Ама нито гък за отвратителната статия,  как един му се искало Меган да е гола по улиците и са я замерят, нали.

Че даже после и колаборация.

Но, има едно но ,когато насърчаваш такива неща в един момент неминуемо се обръщат и срешк теж
Не знам за какви екстеншъни става дума,но ако имате предвид Катрин и възможността това да е следствие на лечението й от рак , оставам без думи.
Нищо общо няма.
Виж целия пост
# 1 746
На Катрин папараците й плюеха в лицето, за да я провокират, и си навираха обективите под полата й - не можеше да излезе като нормален човек от сибствения си дом.

Маркъл ПРОВОКИРА с поведението си и лъжите си ЕДИН журналист да я сравни с Церсей Ланистър. И той после даже й се извини.
Според мен тя е по-близо до Денерис с това грандиозно чувство за право и превъзходство, с присъщите и на двете демагогия и лицемерие, а "драконът" й беше расисткият коз.
Маркъл за това мечтаеше и тя. Папараците да я следват по улиците на Лондон, така както следваха Даяна и Катрин ама те нямаха интерес към нея и тя започна да провокира с лъжи.
Всеки знаеше как се разхождаше сама по улиците още като гадже на Хари и се надяваше някой да я снима.
Виж целия пост
# 1 747
На Катрин папараците й плюеха в лицето, за да я провокират, и си навираха обективите под полата й - не можеше да излезе като нормален човек от сибствения си дом.

Маркъл ПРОВОКИРА с поведението си и лъжите си ЕДИН журналист да я сравни с Церсей Ланистър. И той после даже й се извини.
Според мен тя е по-близо до Денерис с това грандиозно чувство за право и превъзходство, с присъщите и на двете демагогия и лицемерие, а "драконът" й беше расисткият коз.
С*ксуалното насилие, п*рвезия и мизогиния са не само за извинение, ами трябваше и да е уволнен и никога повече да не практикува журналистика, заедно с човека, който е одобрил публикуването на статията.
Виж целия пост
# 1 748
И в живия живот винаги е грозно, когато снахата плюе по семейството на мъжа си, или обратно. Онзи ден го зададох този въпрос - върлите защитници на Съсекс, ако така ги коментират техни близки от семейството, как ли ще се чувстват? На мен би ми било много неприятно и бих си прекъснала отношенията с такива хора. Аз съм такъв човек, че каквото става в семейството, държа да остава в семейството. В този смисъл за мен Чарлз проявява изключително великодушие, защото наистина смятам, че ако Мегънови му подадат пръст, той ще се протегне да ги хване с двете си ръце и тях, и внучетата си. Мисля си, че му липсват и е най-нормалното това. Жалко, че Мегънови биха му отхапали главата при една такава интеракция.
Виж целия пост
# 1 749
Ама той този въпрос е реципрочен.
Но тук винаги се очаква едните да търпят.
Виж целия пост
# 1 750
Ама той този въпрос е реципрочен.
Но тук винаги се очаква едните да търпят.
Другите не просто търпят, то няма какво. Ами доброволно се опитват от години отново да се върнат. Всъщност те изначало никога не са искали да се откъсват и желаеха 50:50. Значи не е толкова лошо, щом за пореден път от тях идва желанието за присъствие в ОК и около КС.

Интересно, че никой от останалите не драпа да им ходи на гости в САЩ и да го издържат те там. Да му осигурят охрана, престой в луксозно място, щото дворец няма.
Но иначе с драго сърце приемат подянията на Чарлз, вместо да сами да си осигурят жилище и сигурност в ОК.

Добре, че другият му син се оправя сам и не чака на баща си. Иначе по отношение на Уилям и Катрин Чарлз е доста стиснат. Дори бижута не отпуска, какво да говорим за някакви подаръци като в началото, когато подаряваше комплекти с бижута на Катрин за повод.
Но е видял, че има кой да поема и не се мори.
Виж целия пост
# 1 751
Но вие Чарлз защо го имате за някакъв малодушен старец, той навремето доста стрес е причинил на семейство, поданици и корона. Просто не е имало социални мрежи. Неговата биография за времето си е била скандална, да признае, че изневерява, изтеклият им разговор с Камила и т.н. Има възрастни хора, които още не приемат Камила.
Виж целия пост
# 1 752
Кой друг син се оправя сам? Този с наследственото херцогството ли? Който и от баща си още получава.

Хари в този, който се оправя сам, той е този, който сам си плати ремонта и си плаща охраната.
Щото се оказа, че ремонта на последния вечен дом не е бил баш толкова безплатен на данъкоплатците, за сина, който уж се оправял сам.
Виж целия пост
# 1 753
А те Хари защо го накараха да плати този ремонт на фрогмор, че и сега щели пак да го ремонтират 🤦🏻‍♀️ не можаха ли и него да минат през техния грант
Виж целия пост
# 1 754
Кой друг син се оправя сам? Този с наследственото херцогството ли? Който и от баща си още получава.

Хари в този, който се оправя сам, той е този, който сам си плати ремонта и си плаща охраната.
Щото се оказа, че ремонта на последния вечен дом не е бил баш толкова безплатен на данъкоплатците, за сина, който уж се оправял сам.
Къде има информация, че данъкоплатците са платили ремонта? И какво трябва да направи с Конрлоу, че голямо недоволство, че го е наследил. Само в бг мама много държат сметка парите на Уилям, те англичаните сигурно не ги интересува толкова, колкото антифеновете им тук.
И от къде се знае, че Хари сам се издържа, никой не се знае дали Чарлз не му дава пари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия