https://www.instagram.com/p/DZ720jbus-r/


Британците, както стана ясно, не ремонтират с пари на данъкоплатците и не сменят често домове
В случая се ремонтират сгради, които имат нужда от ремонт, ако не искат да ги опожарят. В личната си къща Чарлз използва възобновяеми източници на електричество, има екологично домакинство и си го ремонтира всичкото това сам. Даже и храната си отглежда там.По въпроса за приходите и разходите - ако съпоставим държавите в Европа, Франция е първенец по приходи от туризъм, който обаче е т.н. royal tourism - свързан е с дворците и естествено с културното наследство, което има Франция. Т.е. по този показател са равни с Англия, нищо, че французите си нямат крал. Възползват се обаче от построеното преди това. Така че двете държави са горе долу изравнени. При Италия, като водеща уж държава - там съчетанието е културен с гастрономически туризъм, нормално е приходите да са по-големи

Птица, приятно ми е да се запознаем - аз лично отидох в Лондон заради кралската фамилия и историята на кралските семейства. Е, за жалост Уилям и Чарлз не видях, разминахме се, но си заслужаваше всеки един паунд за поддръжка на дворците им
И във Франция заради дворците бях, нищо, че нямат крале.Между другото, във всяка една държава от данъците се отделя, за да се финансира правителството или кралската институция
Да не говорим за охрана и подобни....Много ми хареса роклята на Летисия, за разлика от Стефани - този път не е ок. Роклята на Максима ми харесва, шалът и прическата обаче са ми твърдо не. Децата на София са сладурчета, имат много красиви черти. Шарлийн днес не ми харесва. Има къде къде по-удачни тоалети.