Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 90 272
  • 2 072
# 1 965
То за Меган нещо замряха новините, последно четох, че щели да спят у наследствения Спенсър имот, и то каква беше логиката - по принцип този имот може да се посещава с предварителна резервация, и на 10 и 11 юли бил затворен (може би защото е уикенд и напълно резервиран)- и оттам следва, че Хари и Меган ще спят там🤷🏻♀🤦🏻♀
Аз не вярвам, че ще дойдат всички.
Тук пише, че ще са всички, не знам колко е вярно. Все пак е CNN, а не някой жълтур 🤷
Децата няма да участват в публични събития.
Семейството ще отсяда на различни места - както в някоя от кралските резиденции, така и някъде чрез лична организация. Не се съобщава къде точно ще са. Може и у Спенсърови, защо не.
Умно решение да не извеждат децата публично. Нека се видят с родата, това е важното.
Виж целия пост
# 1 966
Уелс са истинска радост за окото. Толкова малък Джордж, в сравнение с наследниците на другите монархии, но прави впечатление школовката - стойката изпъната като струна, ръцете на място, поведението адекватно. За дрехите няма да споменавам - по мярка, изгладени- слага ги в малкия си джоб, че даже и някои крале.
Виж целия пост
# 1 967
Много са хубави майка и син,Джордж  много е пораснал..
спомням си преди време Кейт пак беше на посещение в
същата или подобна база на ВВС и с едни високи токчета слизаше
с гръб по високата стълба сама и много самоуверено без да поглежда
в краката си..ако някой може да намери и пусне този линк
предварително благодаря!
Тя има няколко такива изпълнения.
https://x.com/RoyallyBelle_/status/1973786364219990421?s=20

Слезе без проблем с токчета от тази височина.
https://www.youtube.com/shorts/JkkouJZmRQ0
Виж целия пост
# 1 968
Мисля, че ще бъде интересно и колко от родата ще иска да се види с тях.
Предполагам е, че идеята е близка до завръщане на бял кон.
Ще бъде интересно и показателно, освен семейството, как ще ги приемат и хората.
Виж целия пост
# 1 969
Ако родата не иска да вижда тези малки, сладки деца, това говори много за въпросната рода и то не добре.
Аз лично не допускам такъв вариант, поне що се отнася до Чарлз, Ан, Едуард и семейства. За други - не мога да съм категорична, но тези членове на АКС ми се струва, че ще се радват да видят Арчи и Лили.
Ако ли пък не - толкова по-зле за роялите.
Така или иначе няма да разберем дали е така, само ще си спекулираме.
Виж целия пост
# 1 970
То за Меган нещо замряха новините, последно четох, че щели да спят у наследствения Спенсър имот, и то каква беше логиката - по принцип този имот може да се посещава с предварителна резервация, и на 10 и 11 юли бил затворен (може би защото е уикенд и напълно резервиран)- и оттам следва, че Хари и Меган ще спят там🤷🏻♀🤦🏻♀
Аз не вярвам, че ще дойдат всички.
Тук пише, че ще са всички, не знам колко е вярно. Все пак е CNN, а не някой жълтур 🤷
Децата няма да участват в публични събития.
Семейството ще отсяда на различни места - както в някоя от кралските резиденции, така и някъде чрез лична организация. Не се съобщава къде точно ще са. Може и у Спенсърови, защо не.
Умно решение да не извеждат децата публично. Нека се видят с родата, това е важното.
То в доста медии го има, и ББС и Скай, но в края все пише, че няма потвърждение от представители на съответните.
Виж целия пост
# 1 971
Благодаря още веднъж на Chonsi за линковете..
всеки път се възхищавам как с лекота постига всичко
и тактично показва че не трябва никой извън
кралското обкръжение да я докосва
Виж целия пост
# 1 972
Всички малки деца са сладки за мен. Като гледам снимки и видеа от детството на Чарлз/Ан/Андрю/Едуард, ами толкова са сладурести, макар като възрастни само за Андрю мога да кажа, че е привлекателен мъж. Едуард много красиво дете, едно русо.
Чарлз като тодлър🥰
https://www.instagram.com/reel/DWqjMxsjDf-
Виж целия пост
# 1 973
Вече не е бебето на мама, което се страхуваше от военните машини, а голям мъж.
Виж целия пост
# 1 974
Много бързо растат 😊
Чудесен млад бъж! Лека полека го подготвят за самостоятелни ангажименти, които неизменно го чакат
Вече не е бебето на мама, което се страхуваше от военните машини, а голям мъж.
Виж целия пост
# 1 975
Чуден принц е Джордж. Гените на принц Филип се виждат при всички деца на Уилям и Катрин, високи и стройни.
Виж целия пост
# 1 976
Прекрасен млад принц!
Виж целия пост
# 1 977
Страхотни майка и син. Жалко, че нямаме изображения от посещението, защото Кенсингтън са публикували само видео. А и журналистите не са били поканени, та не можем да ги огледаме хубаво.


Страхотни Джордж и Кейт! А той се превръща в прекрасен млад мъж. Ще има доста разбити сърца Simple Smile
Виж целия пост
# 1 978
Мисля, че ще бъде интересно и колко от родата ще иска да се види с тях.
Предполагам е, че идеята е близка до завръщане на бял кон.
Ще бъде интересно и показателно, освен семейството, как ще ги приемат и хората.
Сестри Йоркови - сто процента ще се видят. Те така или иначе май поддържат връзка. Що се касае до останалите зависи от техните ангажименти и ако всичко не е съгласувато предварително, няма как да ги обвиняваме, че не са искали да видят децата или да се срещнат с Хари и семейство.

Проблема е Уилям, дали ще иска.
Виж целия пост
# 1 979
За каво му е на Уилям да вижда Хари, след всичко което направи брат му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия