Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 89 483
  • 2 056
# 1 980
И аз за Йорките мисля, Зара не помня в добри отношения ли са. Чарлз ще е в Шотландия за няколко дни, в Единбург, после Джедбург, началото на юли.
Виж целия пост
# 1 981
Много ми харесва как Кейт и Уилям въвеждат Джордж малко, по малко с какви задължения ще бъде свързван живота му. В последната година имаше няколко ангажимента заедно с родителите си. Много добре правят, че ще изгради самочувствие от малък на подобни сьбития, а не чак като стане на 16-17-18 години тепърва да го взимат на ангажименти.
Виктория също прилага този метод и взима Естел на ангажименти.


Ах, този Уилям дето не поглеждал жена си. Ще я изяде с поглед. Joy
Виж целия пост
# 1 982
Чарлз и Камила при откриването на шотландския парламент днес.
Виж целия пост
# 1 983
На Камила много ѝ отива зелено, по често трябва да носи, тя синьо много обича съм забелязала, но зелено е по добре.
Аз снимки ясни на децата на Съсекс не съм виждала освен бебешките. Хората, които ги следят са ги виждали по видеа май и нетфликс серии
Виж целия пост
# 1 984
На Камила много ѝ отива зелено, по често трябва да носи, тя синьо много обича съм забелязала, но зелено е по добре.


Много добре й стои това зелено. И синьото е нейния цвят, но с това е много кокетна
Виж целия пост
# 1 985
Аз не съм изненадана от посещението, каквото и да си пишем Хари е и ще си остане
син на Чарлз. За него като родител сигурно е ужасна тази ситуация. Двете му деца са
смразени, едното написа книга да хули другото, самия той беше оплют като родител.
И въпреки всичко кръвта вода не става и няма как Чарлз да зачеркне и забрави изцяло,
че Хари и семейството му съществуват. Тупърва ще има да коментираме защото съм
извън всяко съмнение, че ще има и снимки и инфо как е протекло гостуването.
Ако може някакси отношенията да се нормализират поне малко ще е най-добре, от това ще спечелят
всички, Чарлз като баща и Уилям и Хари като братя, жалко е това, което стана последните години.
За децата да не говорим, да не се познават братовчеди, да нямат никакъв контакт и все едно
са несъществуващи едни за други е гадно откъдето и да го погледнем. Може би болестта на Чарлз
го е накарала да погледне по-философски и отстъпчив, идея нямам. Не съм и поддръжник на това
Уилям да го карат насила да се сдобрява с брат си, но вярвам, че дълбоко в себе си все още го обича
и това с Хари го тормози, смятам, че и на Хари Уилям му липсва.
Виж целия пост
# 1 986
Аз не съм изненадана от посещението, каквото и да си пишем Хари е и ще си остане
син на Чарлз. За него като родител сигурно е ужасна тази ситуация. Двете му деца са
смразени, едното написа книга да хули другото, самия той беше оплют като родител.
И въпреки всичко кръвта вода не става и няма как Чарлз да зачеркне и забрави изцяло,
че Хари и семейството му съществуват. Тупърва ще има да коментираме защото съм
извън всяко съмнение, че ще има и снимки и инфо как е протекло гостуването.

Факт.
Все пак не е 100% сигурно, че отиват Съсекс, защото те официално не са потвърдили, всичко е “един източник…”.
Виж целия пост
# 1 987
Аз не съм изненадана от посещението, каквото и да си пишем Хари е и ще си остане
син на Чарлз. За него като родител сигурно е ужасна тази ситуация. Двете му деца са
смразени, едното написа книга да хули другото, самия той беше оплют като родител.
И въпреки всичко кръвта вода не става и няма как Чарлз да зачеркне и забрави изцяло,
че Хари и семейството му съществуват. Тупърва ще има да коментираме защото съм
извън всяко съмнение, че ще има и снимки и инфо как е протекло гостуването.

Факт.
Все пак не е 100% сигурно, че отиват Съсекс, защото те официално не са потвърдили, всичко е “един източник…”.
Как да не са, техен говорител потвърдил пред любимите им Пипъл.
https://people.com/meghan-markle-prince-harry-bringing-kids-arch … onfirmed-12005542

Има вече и програмата им, а Дейлито имат статия с какви условия са се съгласили, за да бъдат в кралските имения.
https://www.dailymail.com/news/royals/article-15933083/Harry-Meg … ed-return-UK.html
Виж целия пост
# 1 988
Аз не съм изненадана от посещението, каквото и да си пишем Хари е и ще си остане
син на Чарлз. За него като родител сигурно е ужасна тази ситуация. Двете му деца са
смразени, едното написа книга да хули другото, самия той беше оплют като родител.
И въпреки всичко кръвта вода не става и няма как Чарлз да зачеркне и забрави изцяло,
че Хари и семейството му съществуват. Тупърва ще има да коментираме защото съм
извън всяко съмнение, че ще има и снимки и инфо как е протекло гостуването.
Ако може някакси отношенията да се нормализират поне малко ще е най-добре, от това ще спечелят
всички, Чарлз като баща и Уилям и Хари като братя, жалко е това, което стана последните години.
За децата да не говорим, да не се познават братовчеди, да нямат никакъв контакт и все едно
са несъществуващи едни за други е гадно откъдето и да го погледнем. Може би болестта на Чарлз
го е накарала да погледне по-философски и отстъпчив, идея нямам. Не съм и поддръжник на това
Уилям да го карат насила да се сдобрява с брат си, но вярвам, че дълбоко в себе си все още го обича
и това с Хари го тормози, смятам, че и на Хари Уилям му липсва.
Съгласна съм аз с това мнение. Но има и друга страна. Това, освен кръвни роднини, са и едни от най-известните публични личности в света. Не виждам как при обидите и откровено грозното поведение на Хари спрямо Уилям, последния трябва да се очаква да прояви великодушие и просто да забрави. Няма начин. Редно е да получи поне публично извинение от брат си.

И нещо за оправяне на настроението.
Виж целия пост
# 1 989
Скрит текст:
Аз не съм изненадана от посещението, каквото и да си пишем Хари е и ще си остане
син на Чарлз. За него като родител сигурно е ужасна тази ситуация. Двете му деца са
смразени, едното написа книга да хули другото, самия той беше оплют като родител.
И въпреки всичко кръвта вода не става и няма как Чарлз да зачеркне и забрави изцяло,
че Хари и семейството му съществуват. Тупърва ще има да коментираме защото съм
извън всяко съмнение, че ще има и снимки и инфо как е протекло гостуването.

Факт.
Все пак не е 100% сигурно, че отиват Съсекс, защото те официално не са потвърдили, всичко е “един източник…”.
Как да не са, техен говорител потвърдил пред любимите им Пипъл.
https://people.com/meghan-markle-prince-harry-bringing-kids-arch … onfirmed-12005542

Има вече и програмата им, а Дейлито имат статия с какви условия са се съгласили, за да бъдат в кралските имения.
https://www.dailymail.com/news/royals/article-15933083/Harry-Meg … ed-return-UK.html
тук пише, че имали Груп чат в WhatsApp дето си споделят снимки с разширеното семейство 😅
Виж целия пост
# 1 990
И аз в последните дни размишлявам върху евентуалната визита на Съсекс в ОК. Не знам защо вътрешното ми усещане е за нещо не съвсем редно - от една страна се опитвам да разбера Чарлз-баща е, дядо, но е и крал. С тези покании за отсядане в кралски резиденции, протягане на маслиноеи клонки към Съсекс  не знам дали не разбира, че наранява членовете на кралското семейство, които здрави, болни, уморени, в тежките моменти, които сполетяха семейството стояха като скала и укрепиха разклатената монархия. Понякога си мисля, че го прави едва ли не нарочно, за да дикаже кой командва парада!! Дано тези разправии не се отразят зле на здравето на Катрин и се надявам Уилям да успее да предпази семейството си от тези циркове. Чудя се и с кави очи Съсекс се готвят да се завърнат триумфално в семейството и да се надяват всички да ги посрещнат с отворени обятия, че и условия и претенци предявяват.
Виж целия пост
# 1 991
Много са хубави Катрин и Джордж. Той расте и се превръща в прекрасен младеж вече, хубавец е, строен и висок, с прекрасни маниери - истински принц. И той, както Шарлот е наследил красивата усмивка на Катрин. Има и прекрасна, гъста коса. И трите деца са с разкошни и гъсти коси, в красив златисто рус цвят.
Виж целия пост
# 1 992
Хари също чака извинение, той го каза. Знае ли човек, може и да го е получил, но не публично.
Не си спомням Чарлс да се е извинявал на родителите си публично, за нещата написани в официалната му биография.

Щом Дейлито имат информация кой какво се е споразумял е ясно откъде изтича информация (ако приемем, че е вярна 🙃)...и отново не е от Съсекс.
Виж целия пост
# 1 993
Откога пък Пийпъл стана говорител на Съсекс? И онази госпожа от Дейлито?

Аз, ако съм на мястото на Хари, няма да стъпя при родата кралска, камо ли да си заведа децата при тях.
Виж целия пост
# 1 994
И с коя точно рода имат чат група, с тази която оплюха и клевтиха публично ли!? Пак ще питам, вие щяхте ли да сте толкова великодушни към някой ваш роднина, който ви е клеветил публично? Наистина как си ги представяте тези неща? Това са фантазиите на Съсекс. Споделят си те снимки и мили моменти с останалите членове на КС, ама друг път. Че те ако имаха достъп до подобна информация, щяха да са я разнесли и продали на медиите незабавно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия