Кралски работи и клюки - Юни 2026

  • 90 635
  • 2 088
# 2 055
Хех, тая монархия не е оцеляла толкова години, защото не могат дългосрочно да предвидят какви ще са настроенията на хората Simple Smile Ама пък добре звучи, колко са недалновидни Simple Smile
Раджуа като не е около свекърва си, грейва и изглежда много добре. Харесва ми така кежуъл. Много приятна жена е.
Виж целия пост
# 2 056
Кралицата знаеше най-добре - не се обяснявай на никого. Чалс и Уилям  в стремежа си към по-голяма прозрачност, станаха мишени на всякаква паплач, която да им държи сметка.
Дали така държат сметка на Бил Гейтс или някой подобен. Всъщност, и той е бил редовен посетител на партитата на Епстайн, защо не видяхме негови снимки или някой да го изтипоса в медиите?
Това, че Мегън и Хари са значими личности в световен мащаб е само в главите и фантазията на фенките им. Австралийското посещение беше достатъчно показателно. Wink
Виж целия пост
# 2 057
Майка и син на заглавните страници на вестниците днес.
Виж целия пост
# 2 058
Кралицата знаеше най-добре - не се обяснявай на никого. Чалс и Уилям  в стремежа си към по-голяма прозрачност, станаха мишени на всякаква паплач, която да им държи сметка.
Дали така държат сметка на Бил Гейтс или някой подобен. Всъщност, и той е бил редовен посетител на партитата на Епстайн, защо не видяхме негови снимки или някой да го изтипоса в медиите?
Това, че Мегън и Хари са значими личности в световен мащаб е само в главите и фантазията на фенките им. Австралийското посещение беше достатъчно показателно. Wink
Чарлз и Уилям живеят в много по-различни времена от Кралицата. И слава богу, че го разбират. Елизабет II е станала кралица на 25. Имала е мноооого време пред себе си - да се учи, да греши, да се поправя. Чарлз и Уилям нямат такова кралско бъдеще. И не ги виждам да се обясняват кой знае колко. За сега няма нищо друго освен медийни спекулации относно плановете на Съсекс.
Това, което те направиха с интервюто при Опра и книгата - им отряза завинаги пътя обратно. На предател не се прощава.
Виж целия пост
# 2 059
Цитат

Страхотно семейство!
Малката е бонбон с тия ботушки ♥
Виж целия пост
# 2 060
Изненадана съм, че йорданското кралско семейство са допуснати до ложата по дънки и тениски.
Чудесно е да видим кралското семейство като фенове.

Ботушките на Иман са страхотни 😍
Дано и каубойска шапка да са ѝ взели.
Виж целия пост
# 2 061
Всъщност Бил Гейтс имаше снимки, обяснения, пред конгреса се обяснява също.
Това за паплачта е грубо, добре че  съветниците на Чарлз и Уилям усещат, че светът се променя и правилно ги насочват към прозрачност. Помня мария-антоанетските пожелания тук в темата, още земя да заградят даже щом поданиците мрънкат, добре че техните съветници имат друга визия за бъдещето.
Кралицата знаеше най-добре - не се обяснявай на никого. Чалс и Уилям  в стремежа си към по-голяма прозрачност, станаха мишени на всякаква паплач, която да им държи сметка.
Дали така държат сметка на Бил Гейтс или някой подобен. Всъщност, и той е бил редовен посетител на партитата на Епстайн, защо не видяхме негови снимки или някой да го изтипоса в медиите?
Това, че Мегън и Хари са значими личности в световен мащаб е само в главите и фантазията на фенките им. Австралийското посещение беше достатъчно показателно. Wink
Виж целия пост
# 2 062
Малко истинско кралско великолепие.
Впечатляваща тиара. Много красива.

В началото на този месец една отдавна невиждана кралска тиара отново се появи пред обществеността след десетилетия, когато Елвира Оеткер – близка приятелка на кралица Максима, омъжила се за член на семейство Йоткер – носеше сапфирената диадема с флорални мотиви на италианската кралица Маргерита по време на германския държавен банкет в Кралския дворец в Амстердам!
Великолепната диадема с цветя от сапфири и диаманти датира от около 1850 г., когато принцеса Елизабет от Саксония се омъжи за принц Фердинанд, херцог на Генуа. Диадемата може да се раздели на седем отделни брошки, които да се носят поотделно.
През 1868 г. херцогинята на Генуа подари своята диадема с сапфири и диаманти с флорални мотиви като сватбен подарък на единствената си дъщеря, принцеса Маргерита от Савоя, когато тя се омъжи за бъдещия крал Умберто I на Италия.
Макар диадемата никога да не е била носена публично, тя остана семейна реликва на Дом Савоя през следващия век, докато не беше продадена на търг от една от внучките на кралица Маргерита в аукционната къща „Кристис“ в Лондон през март 1967 г., след което изчезна от публичното пространство и мнозина подозираха, че е била разглобена.
Въпреки това, в някакъв момент през последните две десетилетия сапфирената тиара с цветя на италианската кралица Маргерита е била придобита от семейство Йоткер – известното германско бизнес семейство, което притежава, наред с други марки, и „Д-р Йоткер“.
Тиарата „Сапфир и диаманти с флорални мотиви“ беше носена от Елвира Йоткер, родена като Дона Елвира Грималди ди Никсима от генуезкото семейство Грималди ди Никсима, по време на германския държавен банкет в Кралския дворец в Амстердам. Елвира Йоткер е също така близка приятелка на кралица Максима.





Виж целия пост
# 2 063
Има защо да са на първи страници Simple Smile
Изумена съм Джордж колко е висок, расте със секунди той.
Майка и син на заглавните страници на вестниците днес.

Виж целия пост
# 2 064
А защо само със снимка? В два вестника?
Не виждам подробности къде са били и кога?

Йорданците на стадиона са големи симпатяги. А малкото фенче е бонбон 😍
Виж целия пост
# 2 065
Под снимката е написано къде са били.
Виж целия пост
# 2 066
Ама ще идват ли сега децата? Днес е друга историята 😅
Хари ще идва, има някакви потвърдени ангажименти
Смениха плочата от Телеграф, ще изчакаме и ще видим Simple Smile

Ох, кое му е трудното да се схване, няма значение кого за какво освиркват, кс със сигурност предпочита освирканите да са Хари и Меган, а не жената на престолонаследника и следващия поред.
Ако ще и да е само, за да могат да кажат, че ги освиркват не антимонархистите, а по други причини Simple Smile
"May not".🤐аз не съм чела официално да е казал каквото и да е
Виж целия пост
# 2 067
Намерих я, затова питам 🙂
Посещението е било преди 2-3 седмици. Защо едва сега са го съобщили, те си знаят.
Виж целия пост
# 2 068
Намерих я, затова питам 🙂
Посещението е било преди 2-3 седмици. Защо едва сега са го съобщили, те си знаят.
Защото точно вчера е бил денят на въоражените сили. И посещението е по този повод. Иначе не знам откъде ти е тази информация, че е от преди 2-3 седмици.
Като журналистите не са били поканени на посещението.
Виж целия пост
# 2 069
А вчера ли е било посещението?

Jokerr, и други теории има, ама най-добре да изчакаме, че то всеки ден ново 20 измислят тия ми ти вестници. И те сметки плащат в крайна сметка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия