Искам да кажа... (243) през ЮНИ

  • 27 930
  • 761
# 390
Ние пък се натоварихме и се прибираме. Наобикаляхме се, не спахме, на единия концерт отидихме, за втория билетите ги продадох на плюс, стига толкова. Не са за нас пътувания тип да си изтъркаме подметките от ходене. Не съжаляваме де, много хубаво изкарахме.
Виж целия пост
# 391
Лека път, Але!
Хубаво изкарване на разшетарките на темата;) в Солун!
Роди, и теб те слагам в групата;)
Скокнете нанякъде, София няма да избяга.
И аз съм много близка с една от братовчедките ми, заедно пораснахме, сега ни делят много км, но като се съберем, много обичаме да си мълчим заедно.
Днес отметнах фризьор и кафето с дружка, майка прати сготвено, време ми е да почивам следобедно.
Тук не вали, но духа. Писна ми, не мога да си ползвам терасата, то лятото преполови, аз само ѝ бърша праха.
Виж целия пост
# 392
Браво на Митето! Heart Eyes А на вас, Боби и Тони, весело изкарване в Солун! Hug

Али, лек път! Hug Важното е, че сте си прекарали добре.

Ние с Елица оздравяхме и вече броим дните до морето, идната седмица по това време трябва да сме там, живот и здраве. Heart Eyes Преди това ни чака гостуване при нейна приятелка и родителите ѝ в сряда, нямаме търпение и за него. Въобще идната седмица се надявам да имаме само положителни емоции, а не като тази, дето си седяхме болни и отчаяни вкъщи. Satisfied
Виж целия пост
# 393
В Приморско съм аз. Чакам ММ да приключи една авария

Виж целия пост
# 394
Ние чакаме сецнатия да дойде да ни прибере. Дружка ми предложи да дойдат утре на разходка и да ни вземат, но той твърди, че може да шофира, така че тръгват след малко насам.
Виж целия пост
# 395
Поздрави от Костина!
Добри 23км направихме - до х. Бенковски и обратно, кръгов.



Виж целия пост
# 396
Оо, Ели, страхотни гледки! Heart Eyes
Селесте, аз заради старата си работа и такива ситуации започнах да шофирам.
Изкарахме едно супер гости с близки и сега почивам.
Купих прахосмукачка за тавана, надявам се вече да преборя праха, след което се опитвам да прокарам идеята за плоскости.
Виж целия пост
# 397
Съни,да са ни живи и здрави Близнаците Wink.
Детето отива на математика и след това отиваме на парти на басейн (ако времето е с нас)
Виж целия пост
# 398
Добро утро!
За днес плана е да гледаме фестивала.
Следобед се прибирам.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 399
Добро утро!
Ели, невероятна красота.
Ето къде трябва да отида.
Обичам Стара планина 💚
Вчера изкарахме добре.
Но много път за еднодневна екскурзия.

Днес планът и да почина....
И някога да се наспя....
Хубав ден!
Виж целия пост
# 400
Добро утро!

Прибрахме се, наспахме се 🤩

Днес мързел и почивка.
Виж целия пост
# 401
Добро утро!

Прибрахме се, наспахме се 🤩

Днес мързел и почивка.
+1 на всяка реплика.

Снощи се намазахме със сецнатия един друг с Волтарен, топ романтика Joy, и днес биваме и двамата. Ни леглото, ни възглавницата в село ми бяха удобни, и всичко ми беше схванато.
Хапнахме гофрети сега и се чудим дали да ходим на плаж.

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 402
Добро утро!

Съни, Лина, рожденици имате? Здрави и успешни да са 🍀

Савина, само здраве и късмет занапред ти пожелавам 💥

Карз, Роди, честито на младежите, безаварийно да е👌🏻

Селесте, снимките бяха един път, идилия 🤩

Ние сме първи братовчеди на Джони Пешеходеца 😅 по крачки, не по чашка 😅
Последната почивка сме навъртели 117 км според изчисленията на ММ. Доволна съм, прибрах се заслабнала 😁

Който си е отметнал задачките да мързелува, мен тепърва ме чакат 😁 Сватбари сме другата седмица, сгласих тоалета, само прическата още не съм я решила

Хубав ден 🙂
Виж целия пост
# 403
Лин, Съни, да са ви честити половинките! Здрави и щастливи да са!
Виж целия пост
# 404
Честити да са рождениците 🎉

Много ме дразните с тези планове за плаж. Фръц

Селесте, бързо да ви минава и на двамата 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия