Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 33 666
  • 426
# 390
Питай ги за причината.
Не е над 150 евро, нито е от новите такси, защото 37 не е кратно на 3.
Виж целия пост
# 391
Отговориха, че е депозит за мито, ако митата са по-малки ще върнат парите по картата
Виж целия пост
# 392
Аз сега ако се прежаля да поръчам нещо, бих пуснала с наложен платеж. Таксата е 1€. Ако се наложи да се плащат някакви големи митнически такси, изобщо няма да я взема, да я връщат като искат.
Виж целия пост
# 393
Мама Ру, стабилно ми се вижда, не мога да преценя как ще е за кучето, за котка е добре. Почна да си играе със струята хахах
Виж целия пост
# 394
Аз сега ако се прежаля да поръчам нещо, бих пуснала с наложен платеж. Таксата е 1€. Ако се наложи да се плащат някакви големи митнически такси, изобщо няма да я взема, да я връщат като искат.
Заради такива хитреци и тарикатлъците им условията за всички ще се влошават. Не е важно на Нане да му е добре, нали на Вуте ще му е зле.
Виж целия пост
# 395
А възможно ли е да ми е на числена, защото стоките са на стойност над 150, просто ползвам 81 евро отстъпки и така ни падна сумата до 149,87€?
Виж целия пост
# 396
Поръчах  еър фрайър, с една кошница - обаче голям зор да се отвори, от толкова дърпане направо дръжката ще се откачи. Та не знам така ли трябва да е, аз ли нищо не правя както трябва. Ама писах на бота, че ще го връщам, ще видим какво ще стане.
Виж целия пост
# 397
Здравейте. На мен на пратка 149 евро ми начислява 37 евро митнически такси Sad преди 2-3 дни го нямаше това
От къде разбрахте за митото?! От Тему или митница?! Питам,защото чакам пратка по пощата,която от 4 дни е в централен склад София и не мърда.
Виж целия пост
# 398
Виж целия пост
# 399
Над 150 винаги е имало мито.
Виж целия пост
# 400
Ами, аз платих под 150 и затова смятах, че не би трябвало да попада. Ама явно се гледа стойността преди отстъпките.
Виж целия пост
# 401
211,47 евро ти е стойността на поръчката. Кредитът е всъщност сума в тему-портфейла, платила си 186,87 от карта.
Виж целия пост
# 402
Платих толкова с тази такса, иначе беше 149,87 + 37 евро такса става 186.

Както и да е, не съм знаела, че се гледа стойност, а не сумата, която ми излиза в количката като я преглеждам преди финализиране. Ако знаех, щях да разделя на 2 поръчки
Виж целия пост
# 403
Където пише междинна сума - това е стойността на поръчката.
Виж целия пост
# 404
Ако я откажа сега, тези 61,60€ Temu credit възстановяват ли се и те освен парите по картата или не?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия