Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 34 255
  • 441
# 405
Би трябвало, това си е все едно пари в тему портфейла. Обаче по картата, ако искаш, ще трябва да чакаш, отнема от 3 дни до две седмици да ти ги преведат.
Виж целия пост
# 406
Аз в петък направих последната си поръчка и най-голямата по една случайност, 143 евро дадох и с нея закривам сезона, тя пътува вече, шанса е голям да се измъкне без ставка. Ще видя какви са условията след новия данък и ще преценя какво да продължавам поръчвам.
Виж целия пост
# 407
Аз сега ако се прежаля да поръчам нещо, бих пуснала с наложен платеж. Таксата е 1€. Ако се наложи да се плащат някакви големи митнически такси, изобщо няма да я взема, да я връщат като искат.
Заради такива хитреци и тарикатлъците им условията за всички ще се влошават. Не е важно на Нане да му е добре, нали на Вуте ще му е зле.
Не се напрягай излишно и не търси под вола теле. Има го като възможност и са си направили сметката. Да искаш изтекли купони и кредити не е ли тарикатлък. Условията се влошават заради политиката на ЕС, не заради Вуте и Нане.
Виж целия пост
# 408
Аз сега ако се прежаля да поръчам нещо, бих пуснала с наложен платеж. Таксата е 1€. Ако се наложи да се плащат някакви големи митнически такси, изобщо няма да я взема, да я връщат като искат.
Заради такива хитреци и тарикатлъците им условията за всички ще се влошават. Не е важно на Нане да му е добре, нали на Вуте ще му е зле.

Принципно съм съгласен това е валидно във всички аспекти ма живота. Все пак ако нямаше лоши хора нямаше да има добри адвокати. Но в случая Тему имат цялата сила да противодействат ако желаят, могат да ограничават частично или напълно недобросъвестни клиенти. Но като цяло големите компании рядко прибягват до такива мерки, не съм се интересувал защо но и Алиескпрес и Амазон доста толерират преди да накажат.
Виж целия пост
# 409
Тариката е пак клиент, върти, суче, ама поръчва, и то доволен клиент. Важно е оборот да има. И да изпъкнеш в пренаситения пазар. А печалба си имат, не го мислете
Виж целия пост
# 410
Здравейте, на някого случвало ли му се е да върне продукти, но да му откажат refund под предлог, че не са получили продуктите? Имах общо 7 продукта за връщане (1 от 1 пратка и 6 от друга). Пишеше да ги пратя чрез boxnow в една кутия. Направих всичко според инструкциите, но днес получих имейл, че ми отказват refund за 6те продукта от втората пратка, защото не са ги получили. Опитах се да оспоря, но почти веднага ми писаха, че claim-ът ми е rejected… Не знам какво да правя, все пак продуктите бяха на стойност около 50 евро
Виж целия пост
# 411
Проследи си пратката къде е с номера от бокснау. При мен досега не е имало проблем.
Виж целия пост
# 412
Ако от куриера загубят пратката или, пази боже, някой си я присвои, остава да разчитаме на камери и записи, че сме я сложили. Съвет - провери си първо съобщенията и проследяването на сайта на бокса.
Виж целия пост
# 413
Последната ми поръчка от вчера е разделена на две, изпратили са един халат с кърпа , дано това не доведе до такса, че са само два артикула в нея. Сега очаквам да шипнат и останалите.
Виж целия пост
# 414
Имах такъв случай, доста се карах с тях, накрая ми дадоха парите. От тогава връщам 1 по 1, като идиотка. Но лошия вкус остана. За доста неща.
Виж целия пост
# 415
Не е за Тему, но казусът е такъв, какъвто описва untitled. С Шейн. Там връщането е платено. Комбинирано върнах артикули от две поръчки в един и същ пакет. За артикулите от едната поръчка ми върнаха парите, за другите не с обяснението, че не са ги получили. Повече от месец ежедневно си писахме, дори с агенти, прилагах касовия бон от Спиди, извадка от приложението за доставка и нищо. Накрая се обърнах към моята банка и тя ми върна парите. Почувставах се отвратително, сумата не беше малка...
Виж целия пост
# 416
Имам оферта за кредит 130, да похарча 180Е
Ако купя уред на стойност 165 Е ще има ли мито?
докато вървя по стъпките на поръчка никъде не пише за допълнителни такси.
Чудя се да пробвам ли или да се откажа.
Моля ако някой е пробвал да сподели
Виж целия пост
# 417
Не е за Тему, но казусът е такъв, какъвто описва untitled. С Шейн. Там връщането е платено. Комбинирано върнах артикули от две поръчки в един и същ пакет. За артикулите от едната поръчка ми върнаха парите, за другите не с обяснението, че не са ги получили. Повече от месец ежедневно си писахме, дори с агенти, прилагах касовия бон от Спиди, извадка от приложението за доставка и нищо. Накрая се обърнах към моята банка и тя ми върна парите. Почувставах се отвратително, сумата не беше малка...

А, банката какво общо има?
Виж целия пост
# 418
Имам оферта за кредит 130, да похарча 180Е
Ако купя уред на стойност 165 Е ще има ли мито?
докато вървя по стъпките на поръчка никъде не пише за допълнителни такси.
Чудя се да пробвам ли или да се откажа.
Моля ако някой е пробвал да сподели

Над 150 евро е, значи ще има.
Виж целия пост
# 419
milenaka, благодаря
Значи ще пропусна
това мислех, че ми трябва
https://share.temu.com/3aEmn0F5OsB
еърфрайър Филипс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия