Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 35 369
  • 477
# 435
Е да.
Аз чакам днес пратка.  Да видим.
Виж целия пост
# 436
В количката ми всичко е поскъпнало. Някои неща с по 2 €. Очаквам последната поръчка, този път със Sameday. С Еконт всичко беше точно, сега ще видим...
Виж целия пост
# 437
И при мен всичко поскъпна по 2, 3 евро, но не е заради таксата, по скоро е уловка, от 1 юли ще почнат да дават купони за по 2, 3 евро на артикул и ние ще си кажем, еее те правят отстъпка, ще избия таксата, а реално ще плащаме пак същото.
Виж целия пост
# 438
Купоните вече не са 5 евро от 5 евро и т.н., а 4 евро от 4 евро, 6 евро от 40 евро.Честито!  Joy
Виж целия пост
# 439
А, скоро имах 3 евро от 3.1 евро и ги отказах.
Виж целия пост
# 440
В количката ми всичко е поскъпнало. Някои неща с по 2 €. Очаквам последната поръчка, този път със Sameday. С Еконт всичко беше точно, сега ще видим...

Sameday доставят до кутии (освен по адреси), което си е удобно, стига да може да се избира кутия. Аз от емаг като паразувам ми доставят Sameday, но има опция да си избера кутия.
Виж целия пост
# 441
И аз чакам sameday, но с наложен платеж за проба. Не знам какво да очаквам
Виж целия пост
# 442
Проверих вече изпратеното какви цени са в момента и да, нагоре

Показания разклонител наскоро беше 13, сега 15
Зъбния душ ми падна под 20евро с купони, обикновено редовна цена е 34, сега 37

Спираловидната чаша за фрапе със сламка от 5 на 9 евро
Едни чаши имам в количката за капучино, бяха 6 евро, сега 9

Спирам за сега  и чакам поръчаното
Виж целия пост
# 443
Това е индивидуално. И преди на различни потребители даваха различни купони или оферти, дори и за минимална сума на покупката или брой покупки за купони.
Виж целия пост
# 444
И аз сега сравних от последната поръчка на 17 .06. Всичко е с 3 евро нагоре...
Виж целия пост
# 445
Тъпото е, че на мен сутринта ми предложи стандартните (5 от 5 и т.н.) и като влязох в приложението към обяд ми предложи тази оферта с по-малките купони.
ПП: Уау, изумена съм, наистина за часове, всичко е с по около 3 евро нагоре. Поне това, което ми беше досега в количката...
Виж целия пост
# 446
Леле, брутално е! Сверих нещата от поръчката, която чакам, пусната е преди 2 дена. Органайзер за хапчета, поръчан за 0,61 евро, в момента е 3,26 евро!!! Всичко е с по 2-3 евро нагоре.
Виж целия пост
# 447
И в мойта количка всичко е много вдигнато. Отказвам се засега. Един от артикулите е вдигнат с 12 евро при цена 62 преди.
Виж целия пост
# 448
Да, и при мене поръчани неща са с по 2-3 € повече. Пак ще е по-евтино, лесно за връщане и разнообразно. Мисля, че няма да виждаме митото от 3€, което би ме накарало да се замисля дали да поръчам. Но ако освен поскъпването, има И мито...
Виж целия пост
# 449
Добре, че напусках поръчки с каквото ми трябваше. Направо не ми се вярва, нарочно проверих цените на нещата, които поръчах вчера и онзи ден и разликата е същата - дреболии за по 5-6 евро с по 2-3 евро отгоре. Дали целят да вмъкнат в цената таксите или това е отделно повишение...? Или пък е някакъв бъг и нещата ще се нормализират... Защото няма логика да вдигнат цените непосредствено преди влизане в сила на митата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия