Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 41 061
  • 589
# 555
Тему не разчитат на българския пазар да ги крепи.
Днес има ексклузивни купони от Тему.
И преди са вдигали цените, че после да ги намалят.
А на европейския като цяло дали разчитат, защото това е европейска инициатива с повишението на таксите.
Виж целия пост
# 556
Знае ли някой колко ще е допълнителната такса опаковка която България въвежда любезно от есента? Шефката на митницата обясняваше по телевизията, но не чух подробности. Щото не било лоялно, трябвало да поддържаме местните търговци. Местните търговци купуват като нас от Китай, но ще купувам от тях на петорни цени и няма да има политика по връщане, която да е удобна. Май ще си ходя до мола тогава.

2 €.
Виж целия пост
# 557
Знае ли някой колко ще е допълнителната такса опаковка която България въвежда любезно от есента? Шефката на митницата обясняваше по телевизията, но не чух подробности. Щото не било лоялно, трябвало да поддържаме местните търговци. Местните търговци купуват като нас от Китай, но ще купувам от тях на петорни цени и няма да има политика по връщане, която да е удобна. Май ще си ходя до мола тогава.

2 €.
Благодаря
Виж целия пост
# 558
Нашите заплати не са европейски и нас ни бърка, ама някой с 2000+€ заплата едва ли ще го съборят три евро мито. И да, европейският пазар не е само ЕС, ще компенсират. Не ги мислете китайците
Виж целия пост
# 559
Аз си признавам, че имах и излишни покупки, но сега преди планираното увеличение ударно си поръчах едни неща, които си ми трябват, даже и резервни. Дълго време нищо няма да поръчвам от тях обаче, голяма тесла е това с увеличението. Но има артикули, които въпреки това си струват. Последно взех едни щори без пробиване, на нашия пазар въобще няма такова нещо, а другите щори ти дупчат дограмата, събират прах и струват майка си и баща си. Тези са по 7 евро едната и ги хвърлям с кеф след летния сезон. Местя си ги от един прозорец на друг като искам и така.  Взела съм си резервни и чакам адекватна реакция от Тему, ако не искат да потънат в небитието.
Може ли линк и по размер ли ги поръча или се режат?
Виж целия пост
# 560
Аз си признавам, че имах и излишни покупки, но сега преди планираното увеличение ударно си поръчах едни неща, които си ми трябват, даже и резервни. Дълго време нищо няма да поръчвам от тях обаче, голяма тесла е това с увеличението. Но има артикули, които въпреки това си струват. Последно взех едни щори без пробиване, на нашия пазар въобще няма такова нещо, а другите щори ти дупчат дограмата, събират прах и струват майка си и баща си. Тези са по 7 евро едната и ги хвърлям с кеф след летния сезон. Местя си ги от един прозорец на друг като искам и така.  Взела съм си резервни и чакам адекватна реакция от Тему, ако не искат да потънат в небитието.
Може ли линк и по размер ли ги поръча или се режат?
Ето https://www.temu.com/bg/1-%D0%B1%D1%80-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE% … 068699_fiottf2vso
Виж целия пост
# 561
И аз се интересувам от щорите.
Виж целия пост
# 562
Може ли линк и по размер ли ги поръча или се режат?
Ето https://www.temu.com/bg/1-%D0%B1%D1%80-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE% … 068699_fiottf2vso
[/quote]
Стабилно ли се закрепват, че на една тераса съм пак от Тему но с такива дето са с велкро и не се навиват. Тези изглеждат по добре. И доколко затъмняват?
Виж целия пост
# 563
Имам доста голяма поръчка и пратката вече е освободена от митницата. За пръв път ще бъде доставена от Sameday. Досега пристигаха с Еконт и всичко беше наред. Какъв е опитът ви с тази фирма? Обаждат ли се предварително?
Освен това виждам, че цените на продуктите са доста нагоре. Особено една лятна чанта купих с голяма отстъпка за 2,50 €, сега в сайта е в пъти нагоре.
Надявам се да са коректни и да платя цената, която е била актуална в момента на поръчката. Ама знае ли човек ..
Виж целия пост
# 564
Стабилно ли се закрепват, че на една тераса съм пак от Тему но с такива дето са с велкро и не се навиват. Тези изглеждат по добре. И доколко затъмняват?
[/quote]
Стабилно ако спазваш инструкциите по монтаж, но те са елементарни. И след това малко по-трудно се пускат и вдигат, но се навиват много добре автоматично, просто долната гумичка държач  понякога изпуска и се налага да се понамокри и се залепва перфектно на стъклото. Относно затъмняването има безброй варианти - от полупрозрачни до блекаут, разгледайте. Пише, че стават и за наклонени прозорци на скосени тавани, както и за стъкла на автомобили.
Виж целия пост
# 565
От Sameday съм доволна, пращат известие, че има регистрирана при тях пратка и предстои разнос.
Ако ме няма на адрес куриера оставя в пощата


Днес получих поръчки от 17 юни, едната с fedex, на две минути от нас ми звънна, че идва. Хубаво, че ме свари на вратата

Другата  с DHL и Спиди я доставиха с известие от вчера.

Сигурно до края на месеца ще получа всички поръчки

После ще му мисля, предполагам, че пак ще има изгодни оферти, не смятам да подкрепям родните търговци и да си губя времето в обикаляне
Виж целия пост
# 566
Много съм доволна от  морските обувки. Мъжките и дамските са страхотни и най-вече отговарят на номера.
 Това са моите :
https://share.temu.com/nbF2C0K3CQB
Това са на М М :
https://share.temu.com/ad4jk9Ym6cB
И апаратче с камера за ушите.
Някой го беше препоръчал от групата.
https://share.temu.com/PWtRQy52ieB
Още го разучавам 🤔
И една надуваема възглавничка, защото не умея да плувам 🤣
https://share.temu.com/2rPysweRJDB
Виж целия пост
# 567
Не разбирам защо Тему предобриха и сложиха на всяка стока +2/3 евро, вместо да облагат на база видове продукти в количката. Не може да не може софтуерно да се случи и автоматично да се калкулира митото.
Виж целия пост
# 568
И на мен ми е мн удобно от тему пък и там си намирам неща които другаде не съм намирала ..
Виж целия пост
# 569
Все още не мога да си обясня как хората безусловно вярват на ИИ,  а не на информация в официален източник. В случая тя липсва... Дали е от ЕГН-то, дали от всички глупости, които са ми отговорили едно или друго ИИ във времето, но аз не приемам за сериозно допитването за подобни неща. Реално никой  не знае дали няма пратките му да отидат на митница след седмица...
P.S. И аз чакам две в началото на Юли
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия