Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 5) ЮНИ

  • 41 499
  • 600
# 585
Аз това не го разбрах - пазаруваш за 10 евро, а ти връща 35 евро?
Всъщност защо не, зарибяват че да не избягаме с новите мита. Че и пари дават. Smile
Аз продължавам с малките поръчки за купони, а пък каквото стане. Все се присещам, че мога да се възползвам от дреболийки, които ми трябват за около 5-6 евро без минимална стойност на поръчката - я силиконови капачки за обеци, я разделител за пръсти за педикюр, я нещо кухненско.
Виж целия пост
# 586
Провери си пак. Не ти връщат 35 евро при покупка от 10 евро, а 10 е минимума, за да почнат да ти връщат някаква сума процентно. За 35 евро трябваше да поръчаш около 90, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 587
Може и така да е, не съм много в час с купоните, въпреки, че вие ги обяснявате непрекъснато. Съвсем ме отказаха Simple Smile
Виж целия пост
# 588
Провери си. Има условия на акцията, там пише точно кво що....
Виж целия пост
# 589
Може и така да е, не съм много в час с купоните, въпреки, че вие ги обяснявате непрекъснато. Съвсем ме отказаха Simple Smile

Значи до преди малко когато мислеше, че ще ти дадат тройно повече пари отколкото струва стоката, която също ще ти дадат пак си била частично отказана. Разбирам те, аз също мразя когато ми плащат под 5 пъти цената на покупките ми.
Виж целия пост
# 590
Моята пратка уж проверена, а все в митницата стои:confused:
Виж целия пост
# 591
Тази оферта с купона за 35€ е за сума от 80, а минималната стойност на поръчката е 10€.

Според мен освобождаването от митница ще се случва, както беше преди с поръчките от Iherb.
Пратките пристигаха в България, изпращат ти известие на имейла, връщаш им информация с платената сума и снимка на поръчката от сайта, те ти връщат имейл със сумата, която дължиш и от кой клон на пощата да я получиш. Плащаше се и сума на пощите, за това, че са те представлявали. В клона плащаш и си получаваш пратката.
Вариант е, но не особено добър, тъй като ще трябва да се ограничат с куриерската фирма.
Ще видим, ще го измислят.
Малки пратки ми изпращаха с БГ пощи, сега имам една, която е доста обемна и са ми я пратили с Бокса, напрегнато ми е дали ще я получа. Трябват ми нещата много Grinning

Виж целия пост
# 592
Абе май ще им останат високи цените и ще ги отсвиря. Не така всеки месец по 2,3 поръчки. То не си заслужава на тия цени даже и да не минават митница , от предишните ми 2/3 поръчки някои неща за 3 дни са се вдигнали двойно...припадам.  Може да има сметка и отстъпки  само за на едро пазаруващи, т.е. прекупвачи, за някакви големи бройки и суми . Много голям контрол , няма що. Да купуваме китайските боклуци от европейски търгаши и те да печелят, това ли ми било стимулиране на европейското призводство...друг път.
Виж целия пост
# 593
Моята пратка уж проверена, а все в митницата стои:confused:
и аз имам две, митниците да не почнат нарочно да бавят пратки сега
Виж целия пост
# 594
Стимулиране...ъхъм. Гледам НМ, харесах три летни рокли. Двете произведени в Индонезия, третата в Индия. Обаче на НМ-ски цени. Тему обаче е проблемът.
Виж целия пост
# 595
Стимулиране...ъхъм. Гледам НМ, харесах три летни рокли. Двете произведени в Индонезия, третата в Индия. Обаче на НМ-ски цени. Тему обаче е проблемът.
Проблемът при мен за големите европейски търговци (дето правилно отбелязахте че и те продават парцалки от Азия ) е че няма размери и цветове в реалните магазини, в тези онлайн също. Размери като за анорексични госпожици и то никакъв асортимент, моделите и те куцат. Не че Темуто е върхът на модните тенденции, но може човек да си подбере нещо подходящо, в неговия размер с прилична цена, даже ми се е случвало да се изкуша и да взема повече цветове от дадена дреха, защото ме изкушават.
Виж целия пост
# 596
Здравейте, някой по назад в коментарите беше писал, че най изгодни са купоните от 5 евро.... Получих днес много купони и искам да ги използвам максимално, напълнила съм кошницата за цялото семейство. Дайте някакъв лайфхак. Благодаря Heart
Виж целия пост
# 597
Тях за по-евтините поръчки, примерно за 17 евро с купона от 5 за 12, за скъпите неща по-голямите купони, разпределяй ги според цената, а за скъпите не минавай 150 евро, процентните купони също ако са с лимит до 20 евро, не минавай стоките от тази отстъпка.
Виж целия пост
# 598
Стимулиране...ъхъм. Гледам НМ, харесах три летни рокли. Двете произведени в Индонезия, третата в Индия. Обаче на НМ-ски цени. Тему обаче е проблемът.
Проблемът при мен за големите европейски търговци (дето правилно отбелязахте че и те продават парцалки от Азия ) е че няма размери и цветове в реалните магазини, в тези онлайн също. Размери като за анорексични госпожици и то никакъв асортимент, моделите и те куцат. Не че Темуто е върхът на модните тенденции, но може човек да си подбере нещо подходящо, в неговия размер с прилична цена, даже ми се е случвало да се изкуша и да взема повече цветове от дадена дреха, защото ме изкушават.
В Тему намирам неща които няма къде да търся при местни търговци. Разни дребни пособия, които даже и да ги има, не знае къде човек да търси. По магазините тъкмо харесам нещо, оказва се ,че няма размер. А цените са неоправдано високи. Та едва ли ще спра да пазарувам, но ще епо разумно, ако таксата е на всеки артикул, и цените не се нормализират.
Виж целия пост
# 599
Тях за по-евтините поръчки, примерно за 17 евро с купона от 5 за 12, за скъпите неща по-голямите купони, разпределяй ги според цената, а за скъпите не минавай 150 евро, процентните купони също ако са с лимит до 20 евро, не минавай стоките от тази отстъпка.
Благодаря ви много Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия