Мартенски бебета 2026 ❤💙 (ТЕМА 2)

  • 3 468
  • 211
# 210
Давам и аз отчет. Вчера бяхме на консултация, на 4 месеца е 65см. 5.900кг., сложиха последната доза на 6 валентната, а другия ще сложи и последната за пневнококи. Заговорихме се, че няма белег от БЦЖ поне за сега и в 7 месец май ни очаква Манту, ама каза че имало време.
Мисля си, че навлизаме в регресия. Като заспи в 22 спи спокойно до към 4/5 и започва едно въртене, пробуждане. Галя я по главата и заспива, така може да спи и още 4 часа, но с кратки събужданя. Този нощ започна от 5 да го прави и до сега 5 пъти се пробужда и мрънка, в момента спи, ама майка и...

Черешке, ние сме така от гд 2 седмици. От гд 4 до 8:30 се редуват заспиване и после въртене и мрънкане на сън, докато не я погаля, ако това не сработи трябва да и дам гърда да засуче. Като гд към 1-2 яде. Вече и през деня се бори със заспиването, понякога отнема повечко време. Ужасно недоспала съб вече. Понякога прави по дълги дремки през деня, та гледам да спя с нея.
Виж целия пост
# 211
Матей също мина през регресия, та май още. е. Но се сдобихме с 3 нови умения накуп. Таа, сериозен зор си беше. Вчера от 5 хранения си върна на 8. Но гледам да се водя по него. От днес пак лека-по-лека ми се връща детето, че няколко дни не се познавах с това бебе 😆
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия