🌹Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍Тема 18🧿

  • 22 788
  • 576
# 555
Рени, намериха я



Не знам така вижда ли се добре снимката на телефон

Анабел, зАрежи, стената ще те разбере повече.

Аз пък се чудя как решиха, че тази ръка на очевидно по-зрял и космат мъж я взеха за ръката на Пешо, ама какво да се прави.

И аз не мисля че е на Пойраз онази с лимоните, но на една от снимките е негова със сигурност

На коя, че нещо нищо не видях аз.

Лили, хахаха, ами айде Лондон остана, даже предлагам на Уимбълдън на мача на туркинята да отидат. Аз си чакам САЩ пък 😂

На 4 снимка има нещо,което прилича на ръка
Виж целия пост
# 556
Ако Афра плати билетите за Уимбълдън може и да ги видим там.😜

Ох, там вярно е много скъпо, особено за втората седмица. Миналата година проверявах и беше много над цените за Ролан Гарос.

Анабел, на мен на облегалка ми прилича, ама може и ръка да е. Тя Афра този не го крие, както предния.
Виж целия пост
# 557
😂

Виж целия пост
# 558
Аз пък не разбирам, как може да има хора, дето се прехласват по тоя Пешо. Никой не го знае реално що за стока е. Имаме някаква семейна история и много инфлуенсърки в профила му в инста. В Х поне гледам, че разни африни хич не го харесват. Реално май само тези, дето не спряха да плюят Мерт са много въодушевени.
Виж целия пост
# 559
Аз пък не разбирам, как може да има хора, дето се прехласват по тоя Пешо. Никой не го знае реално що за стока е. Имаме някаква семейна история и много инфлуенсърки в профила му в инста. В Х поне гледам, че разни африни хич не го харесват. Реално май само тези, дето не спряха да плюят Мерт са много въодушевени.

Е всеки е по-добър от Мерт, само Мерт не беше стока. Само той ходеше по жени и го хващаха с някоя всеки път. Сигурно онези Софи, и тази дето се представяше за българка много го харесват, те двете нали са едни от най-големите хейтърки на Мерт
Виж целия пост
# 560
Анабел, тези профили не са турски. Това сега гледам пак, разни акунти, създадени преди 2 месеца, всички чуждестранни, не спират да припадат по Пешо. Това не са истински хора, това са някакви подстрекатели и който се върже да пее в хора, се радват. Е, разбира се има и 2-3 туркини, но са изключение.
Например следвам една девойка, много свястна, много харесва Афра, ами спря да й качва снимки. Качва СейФер, качва Чаала, но от днес нищо.
Извинявам се, просто пиша и си разсъждавам, добре, че не следя и инстаграм.
Виж целия пост
# 561
Чакам такъв дъмп да пусне с Пешко.😜


Виж целия пост
# 562
Здравейте, момичета,
Толкова се радвам, че този път пропускам цялата драма. Толкова пет пари не давам Joy
Афра и да прави тези муцунки вече не е същото изражение. Някак измъчено,на сила изглежда. Не е като да ти идва отвътре,да сияеш

И малко фен арт

И още един въпрос. Как сега не я издебнаха на летището,не я засякоха. Значи можело тайно да се промъкнеш.
Виж целия пост
# 563
Малко информация преди лягане 😜🤣
Виж целия пост
# 564
Още ли има хора, които мислят, че е ръката на Пешо 🤦‍♀️

Не е ясно дали се е прибрала, може и да има летище.

Нещо за оправяне на настроението, човек, който наистина се грижеше за нея

Виж целия пост
# 565
Още ли има хора, които мислят, че е ръката на Пешо 🤦‍♀️

Не е ясно дали се е прибрала, може и да има летище.

Нещо за оправяне на настроението, човек, който наистина се грижеше за нея



Явно да, щом момичето е трябвало да отговори, качих го сега, защото момичето го сложи на история преди малко, да се знае че не е неговата ръка.

Малко отклонение, банският и роклята на Афра ми харесват как и стоят.
Останаха само хубави спомени, които никой не може да ни вземе, и винаги ще ги помним дори и да не са заедно вече и всеки да си има собствен живот. Лека нощ 🌚
Виж целия пост
# 566
Добро утро! Simple Smile

Кафето от Сейро Coffee


Колко да продължи драмата за една ръка Rolling Eyes Една вечер... Днес/утре ще има друга драма, споко. На някои в Х им липсва Чапкъна като гледам Joy Прехвърлят сериала в реала.
Виж целия пост
# 567
На мен ми прави впечатление, че много споделят сцени от Рибарчето от известно време в Х.

О, снощи поне беше забавно, то така или иначе тръпка от много време няма. Афра може да прави каквото си иска, право на хората е дали да я харесват или не? За мен си е типичен неин летен дъмп. Сега е почивка, ще има още. И без това едва ли ще снима нещо тази година.
Виж целия пост
# 568
На мен ми прави впечатление, че много споделят сцени от Рибарчето от известно време в Х.

О, снощи поне беше забавно, то така или иначе тръпка от много време няма. Афра може да прави каквото си иска, право на хората е дали да я харесват или не? За мен си е типичен неин летен дъмп. Сега е почивка, ще има още. И без това едва ли ще снима нещо тази година.

Сцените от сериала се споделят в друг контекст. Аз снощи видях едни хора, които се опитват да убедят други хора в нещо си. Това е абсолютно безсмислено упражнение за такива като мен. Аз виждам каквото виждам и подминавам. Толкова. Нито ще седна да чета мисли и размисли по картинка, нито ще правя такива. Афра изглежда добре, това е най-важното. Банският ми хареса Sunglasses
Виж целия пост
# 569
На мен ми прави впечатление, че много споделят сцени от Рибарчето от известно време в Х.

О, снощи поне беше забавно, то така или иначе тръпка от много време няма. Афра може да прави каквото си иска, право на хората е дали да я харесват или не? За мен си е типичен неин летен дъмп. Сега е почивка, ще има още. И без това едва ли ще снима нещо тази година.

Е сега, ние нали сме злобни и не може да и простим че е започнала с някого друг, а на Мерт не казваме нищо, нищо че не се знае дали има връзка с някого. Ако знаехме дали има връзка сигурно и за момичето нямаше да сме доволни. Явно според някои Мерт си крие гаджето и не се показва с него и затова за него нищо не казваме, ако искаше щеше да се покаже с някоя, както миналата година направи. И не мисля че съм длъжна да харесвам Пойраз само защото някои го харесват, нито Селин я харесвах, нито Пойраз, то така или иначе на Афра и на Мерт не им пука какво мислим ние, дори не знаят че съществуваме, дори не знаят че има БГ мама 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия