🌹Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍Тема 18🧿

  • 25 237
  • 638
# 600
Здравейте!
Ив Hug Вал Hug честит рожден ден на патерици Flowers Rose! Бъдете здрави, щастливи и много обичани!
Мерт може да се беше покрил, ама я как избухна само Heart EyesSunglasses.
Виж целия пост
# 601
Две първи места тази седмица, браво Beers

Виж целия пост
# 602
И разбира се е в тренда😎

Виж целия пост
# 603
Така де, първи сме Sunglasses🧿🧿🧿

Виж целия пост
# 604
🔥🧿
Виж целия пост
# 605
Добър вечер  Hug  Hug  Hug
Емиииии добре си изглежда Мерт Simple Smile Хайде да пускат цялото списание и да не  ни залъгват с няколко снимчици.





Просто две много талантливи и красиви човешки същества Heart

Виж целия пост
# 606
Афра обаче е нон стоп в Инста, тоя Пешо явно е много скучен



Кога го качи Берил тоя пост, Афра веднага го харесала....
Виж целия пост
# 607
Пешо сигурно е на работа, че нали е бизнесмен. 😎
Виж целия пост
# 608
Да, и този пост от преди 35 мин е харесала



Сезер явно се извинява за предателството 😂😂😂

Виж целия пост
# 609
Афра обаче е нон стоп в Инста, тоя Пешо явно е много скучен



Кога го качи Берил тоя пост, Афра веднага го харесала....

 И разбира се някои хора веднага да се заядат с това което си казала, аз пък ще ви кажа като не ви харесва това което се пише в този форум, много е лесно, не го четете. И на мен ми писна постоянно да коментирате какво сме казали, ама. И щом за Мерт само суперлативи, аз пък ще ви кажа че вие само за Афра леете такива. А и още нещо, Селин не ни е снаха, те се разделиха много отдавна, но вие държите да ги свързвате още заедно, защото няма какво да правите друго и искате да изкарате Мерт лъжец.
Виж целия пост
# 610
Анабел, ти не разбра ли за дамската чанта, дето нормантите хора я използват за пазарска 😂😂😂 На неверни неща нито се обиждам, нито засягам, само се смея 😂😂😂

И Серкай е харесала Афра. Всички постове в първите минути 😛

А май фотосесията за това списание е била в Париж,  Мерт я е имал време за Ролан Гарос, я не 😁
Виж целия пост
# 611
Анабел, ти не разбра ли за дамската чанта, дето нормантите хора я използват за пазарска 😂😂😂 На неверни неща нито се обиждам, нито засягам, само се смея 😂😂😂

И Серкай е харесала Афра. Всички постове в първите минути 😛

А май фотосесията за това списание е била в Париж,  Мерт я е имал време за Ролан Гарос, я не 😁

Оо да забравих, нейна беше чантата. Айде за Афра разбирам да се засягат че говорим за нея и си изказваме мнението, ама каква е тази защита за този Пойраз, за Мерт нямаше такава когато бяха заедно, а уж се водеше любимец на форума, Афра много пъти сме я защитавали, не познават Пойраз що за човек е, нито нищо, и не знаех че това че си казала че е скучен е обидно, веднага обаче трябваше да се каже че с Мерт също Афра е била активна, по мои спомени с него когато беше, изчезваше и я нямаше никаква
Виж целия пост
# 612
И по мои спомени изчезваха, ама ние не помним правилно 🙃

Защитават Пешо, защото подставените акунти (с малки изключения), които са създадени през тази година също са влюбени в него.

Повечето реални фенки на Афра в Х не го харесват този. А и тази вечер пак четох разни неща за него, но ако са верни, ще се чуе.
Виж целия пост
# 613
Добро утро, момичета!😊

Вие само й вижте физиономията на Афра по време на почивките с Мерт в Лисабон и Сими и сравнена със сега, когато е с "новото гадже". Ами тя разликата е от Земята до небето. 😂 А няма как излъчването й да бъде същото, защото сегашните снимки са просто една поза и Афра знае, че работата около "връзката" й с Пешо трябва да се свърши. 😏 С помощта на един от най-близките приятели на Мерт вдигнаха шум, защото без присъствието на Сезер на онази снимка взаимодействие нямаше да има и нищо нямаше да се случи. Сега на Капри Афра нарочно пусна ръцете на сервитьора, за да се пише, че са на Пешо. 

Пешо в действителност никой не го харесва, но се пише обратното, защото ние не го харесваме. Същото беше и с АБИ и "харесването" на проекта.
Виж целия пост
# 614
Добро утро, момичета!😊

Вие само й вижте физиономията на Афра по време на почивките с Мерт в Лисабон и Сими и сравнена със сега, когато е с "новото гадже". Ами тя разликата е от Земята до небето. 😂 А няма как излъчването й да бъде същото, защото сегашните снимки са просто една поза и Афра знае, че работата около "връзката" й с Пешо трябва да се свърши. 😏 С помощта на един от най-близките приятели на Мерт вдигнаха шум, защото без присъствието на Сезер на онази снимка взаимодействие нямаше да има и нищо нямаше да се случи. Сега на Капри Афра нарочно пусна ръцете на сервитьора, за да се пише, че са на Пешо.  

Пешо в действителност никой не го харесва, но се пише обратното, защото ние не го харесваме. Същото беше и с АБИ и "харесването" на проекта.

Да така е, обаче само мен ли ме дразни това че се опитват да изкарат че Мерт още е със Селин, ето отново са писали как тя ни е снаха и Мерт щял да се грижи за нея понеже и бил счупен кракът, даже имал роза на сакото си защото била неговата роза, хора какво не ви е наред, защо трябва да продължавате да твърдите че те се заедно и да изкарвате Мерт лъжец, иначе не говорели лошо за него. Толкова искам Селин да се покаже че е с някого и да се престане това натрапване че още са заедно с Мерт 😒
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия