Лидл - 200 Лятна тема

  • 32 554
  • 493
# 480
Аз ползвам само този гел за съдомиялна. Добре измива. Ако някоя добра душа има още свободен купон ще съм благодарна Simple Smile
Мога да Ви изпратя, ако търсите още- подарен е вече
Виж целия пост
# 481
Благодаря, Гери! Изпратиха ми вече.
Виж целия пост
# 482
При нас има и липа, и мента, и маточина. Преди два дни купувах.
Виж целия пост
# 483
И аз се нареждам с молба за купон за гел за съдомиялна.

Edit: намерих. Благодаря.
Виж целия пост
# 484
Подарявам
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 485
При нас има и липа, и мента, и маточина. Преди два дни купувах.
Точно тези трите ги имаше и при нас, само лайката я нямаше.
Виж целия пост
# 486
Мисля, че и лайка имаше при нас.
Виж целия пост
# 487
Вижте на купона трябва да има код на сладоледите
За съжаление няма
Виж целия пост
# 488
Чай Лайка липсва при нас повече от година.
В Билла също тяхната марка Лайка я нама повече от 6 месеца. Има друга марка на двойна цена.
Виж целия пост
# 489
Ако все още някой търси купон за гел за съдомиялни, мога да изпратя. Валидността е до събота включително.
Виж целия пост
# 490
Ами то много сме споделили купон с гела, стига да има кой да чете. Grinning
Виж целия пост
# 491
Да похваля този мини чийзкейк. Случайно го видях и взех. Много е вкусен, приятно сладък и отгоре със сладко от вишни. Чуден!
Виж целия пост
# 492
Аз се разочаровах последните дни от Лидл. Липсват стоки от брошурата в магазина в нашия град.
Виж целия пост
# 493
Морковената торта беше намалена на 50%. Много вкусна. Трябваше още да взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия