Лидл - 200 Лятна тема

  • 35 093
  • 537
# 510
За коя руска салата говорите, че те са поне 4 вида Grinning

На мен само тази ми харесва, облата опаковка

Виж целия пост
# 511
Тази :

Виж целия пост
# 512
Да, правоъгълната беше кофти
Виж целия пост
# 513
Това видяхте ли го ?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 514
И в нашия Лидъл е доста хладничко, но понякога бива.
Виж целия пост
# 515
Аз нямам такова...
Виж целия пост
# 516
Това видяхте ли го ?
Скрит текст:

Получи се Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Въведи си го, в Профил-код за отстъпка и въвеждаш.
Виж целия пост
# 518
Въведи си го, в Профил-код за отстъпка и въвеждаш.
а кода от де се взема?
Виж целия пост
# 519
Въведи си го, в Профил-код за отстъпка и въвеждаш.
а кода от де се взема?
ZODIYARAK
има го по-горе в скрит текст, аз реших, че за него питаш...дава едно от тези изварените десертчета за 0,01
Виж целия пост
# 520
Искам да похваля класическите силиконови форми за мъфини. Всичко им е 10/10 и най-вече цената 12 за 1.53. И за еър фрайър са супер.
Виж целия пост
# 521
И аз много им харесвам силиконовите формички - имам и от трите вида, даже някои са купувани и по 2,49 лв.😃
Виж целия пост
# 522
Тези които са като мини форма за кекс изпичат ли добре вътре?
Виж целия пост
# 523
Някой, ако иска мини франзела със семена за 0,01 цент да ми пише.
Виж целия пост
# 524
Да, особено във фурната. Във фраер...вече зависи от това как пече самият уред; някои пекат добре и отдолу, в дриги трябва да се обръща печивото. Между другото, и "забулени" яйца се правят лесно в силиконови форми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия