Пазарът на недвижими имоти в БЪЛГАРИЯ, какво се случва реално-тема 98

  • 6 700
  • 173
# 165
Няма лошо, щом кълве... Хората правят лоши инвестиции откакто свят светува. Дори има статистика, че обикновените хора обикновено повече губят от инвестициите си.
Виж целия пост
# 166
juli777, бихте ли споделили защо продадохте имота и какъв беше той?
Виж целия пост
# 167
juli777, бихте ли споделили защо продадохте имота и какъв беше той?
[/quote
Защото беше на последен етаж и имаше нужда от ремонт🙂но голям, без асансьор.
Виж целия пост
# 168
София?
Виж целия пост
# 169
Квадрата е 5000 евро.
Квартала се превърна в гето.
От провинцията идват.
Страх ни е за живота и здравето но.
Тук живеят хора интелектуалци, каймака на обществото.

Това са само част от коментарите за Гео Милев/Изток. До къде го докарахме, а?

https://youtu.be/A6NJhcOSyws?is=eWPHzhTJ4mBZZYQs
Виж целия пост
# 170
Това е в градината на тъжното кметче… но него не го е еня, върти си сделките, направи градинка пред кулата на екс-сервиз изток, половината “зелен ринг” сигурно ще е с ширина от 1 м заради частни интереси, допусна не едно скандално застрояване и все с голямата община си мие ръцете.
Виж целия пост
# 171
Оставете я столицата, отскочете до Созопол да видите за какво става дума...
Кан, Ница,Монте Карло,Сан Ремо - пасти да ядат...Ако могат да си ги позволят... естествено...
Виж целия пост
# 172
Нямам интереси там, мръсно и миризливо.

Наскоро питахте какво е "Справедлива пазарна цена", явно ме четат в БГмамата Grinning

Виж целия пост
# 173
Да внимавате, инвеститорите... Евтиното излиза винаги скъпо казали тези от Велинград като разбрали, че тези на излет в Малдивите не могли да си намерят полети за връщане ,заради войната в Залива...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия