⚓ На пазар във Варна - тема 83 ⚓

  • 5 987
  • 183
# 180
Рамкирам картини на малката художничка в ателие Империал до у-ще Стефан Караджа.
   Деспина, ще запомня, или поне ще помня да те питам, ако потрябва. Майка ми рисува и си рамкира картините някъде на Колхозния пазар, много е доволна. Човекът, обаче, бил много възрастен и в лошо здраве, кога работел, кога не. Казал, че скоро мисли да се отказва. Тя не иска да го сменя - имал всякакви цветове и видове рамки и имал и усет да те консултира и да ги изработи качествено, но скоро вероятно ще трябва да търси друг. Иначе, докато все още работи, мога да я разпитам къде точно е. Ако на някой върши работа.
Виж целия пост
# 181
Бихте ли ми припомнили къде има обущар в централна част.
Два чифта обувки се скъсаха у дома, а ми трябват до края на седмицата… къде мога да ги дам за поправка?

Мола ми е много далеч.
Виж целия пост
# 182
Бихте ли ми припомнили къде има обущар в централна част.
Два чифта обувки се скъсаха у дома, а ми трябват до края на седмицата… къде мога да ги дам за поправка?

Мола ми е много далеч.

На ул Пирин, пада се по към Сливница, слиза се по стълбички.
Виж целия пост
# 183
В двора на Окръжна, в сградата срещу кръводарителния център.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия