Изчезна 3 месеца преди сватбата ни и го открих 9 години по късно!

  • 8 451
  • 313
# 300
Защото при интимност има голяма доза дълбока лична уязвимост, която при друго предателство я няма. И затова интимната уязвеност засяга човек на много дълбоко ниво.
Именно. Предателства всякакви, но изневярата е от вида, от който най-боли. Затова си е отделна категория. Не предаваш просто оказано доверие, предаваш отдаденост и посвещаване на нечия същност, вътрешен свят и битие на теб, няма смисъл да дефинираме какво е и любов сега, съвсем ще го ударим на дървена философия.
Виж целия пост
# 301
Радвай се, че не познаваш и другите видове предателства.
Например предателството към общото ви дете може да е с пъти по-болезнено спрямо личната ти интимност.
Но това за жените, при мъжете това май не важи особено.
Виж целия пост
# 302
Всички видове предателства са гаднички.
Но най-много боли емоционалното и менталното.
Виж целия пост
# 303
Радвай се, че не познаваш и другите видове предателства.
Например предателството към общото ви дете може да е с пъти по-болезнено спрямо личната ти интимност.
Но това за жените, при мъжете това май не важи особено.
Защо, мъжете не си ли обичат децата?
Има много неща, които ще сложа като по-силни от нещо си лично към мен. Например предателство или навреждане на човек, който ми е сред най-близките. Но темата беше конкретно за изневярата, която не е толкова широкоспектърна.
А личността и опитността на пишещия в случая няма отношение към принципната му правота. Все пак са общочовешки неща, които можем да съпреживеем бидейки също хора. Чакай, ще те скандализирам още малко, така и така съм почнал - на мен и изневяра лично не ми се е случвала.
Виж целия пост
# 304
То не е нужно да ти се е случвала изневяра.
Аз съм изневерявала.
Имало е причини – не се чувствам виновна.
Затова и не приемам крайно заклеймяващите.
Права е Сийка.
Виж целия пост
# 305
Къде го това заклеймяване? Изясняваме кое какво е като понятия, за да не се губим в употребата им.
Виж целия пост
# 306
Милимунда няма заклеймяване, да. Simple Smile
//
Завърших един сериал на HBO - Наполовина мъж. Та. Кой с кого спал, пък не спа, пък сексуална ориентация, пък травми.
Не се знае на кой какво му е било или е в живота.
Та подобни обобщения – трил, защото еди какво си, са смехотворни.
Виж целия пост
# 307
Ааа...триенето ли, добре, него може, клеймете си го. Ей сега като ни изтрият постовете ще се присъединя.
Виж целия пост
# 308
Авторката дали намери изчезналия кивот да го ошамари тези дни? Отдавна не е писала.
Виж целия пост
# 309
След ревящата невяста на паркинга, най-много той да я ошамари.
Виж целия пост
# 310
А ако е вярно?
Виж целия пост
# 311
Тогава дано невестата отвори тема, защото ще е по-интересно какво ще обясни на нея.
Виж целия пост
# 312
Аз съм виждала такива случаи за изчезнали преди сватбата. Така и не се върнаха, с изключение на само един.
Виж целия пост
# 313
Ненормален на квадрат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия