ДВАНАДЕСЕТИ клас 2025/2026 - Тема 5

  • 16 450
  • 348
# 345
Привет! Успех на всички кандидатстващи тази година! Дъщеря ми мисли да се подготвя за догодина за УАСГ. Какви уроци бихте препоръчали, тези които кандидатстват сега, по математика и рисуване? Има ли организирани курсове от университета и по двата предмета? Заслужават ли си? Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 346
Въпрос за ТУ. Вчера дъщеря ми подаде документи. Днес вече има потвърдителен имейл,. Като се влезе в профила й в ТУ се виждат подредени желанията и оценките, които тя е написала. Обаче по отгоре, където пише ДЗИ математика пише "Оценката не е дешифрирана" и след номер на диплома не е попълнен номера. При вас така ли е?
По някое време ще й излезе ли е сайта бала за всяка една специалност?
Виж целия пост
# 347
Привет! Успех на всички кандидатстващи тази година! Дъщеря ми мисли да се подготвя за догодина за УАСГ. Какви уроци бихте препоръчали, тези които кандидатстват сега, по математика и рисуване? Има ли организирани курсове от университета и по двата предмета? Заслужават ли си? Благодаря ви предварително!
С какви пп е?
Най-труден е изпита по мат в УАСГ
после ДЗИ мат пп и най-лесно е ДЗИ мат ооп/може само ако не е пп/-тази год няма коефициенти,за догодина никой не знае.
Виж целия пост
# 348
Въпрос за ТУ. Вчера дъщеря ми подаде документи. Днес вече има потвърдителен имейл,. Като се влезе в профила й в ТУ се виждат подредени желанията и оценките, които тя е написала. Обаче по отгоре, където пише ДЗИ математика пише "Оценката не е дешифрирана" и след номер на диплома не е попълнен номера. При вас така ли е?
По някое време ще й излезе ли е сайта бала за всяка една специалност?
И при сина ми е така. Вчера даже ДЗИ математика не фигурираше горе при конкурсни оценки, но сега я има с надпис, че не е дешифрирана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия