ДВАНАДЕСЕТИ клас 2025/2026 - Тема 5

  • 17 161
  • 361
# 345
Привет! Успех на всички кандидатстващи тази година! Дъщеря ми мисли да се подготвя за догодина за УАСГ. Какви уроци бихте препоръчали, тези които кандидатстват сега, по математика и рисуване? Има ли организирани курсове от университета и по двата предмета? Заслужават ли си? Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 346
Въпрос за ТУ. Вчера дъщеря ми подаде документи. Днес вече има потвърдителен имейл,. Като се влезе в профила й в ТУ се виждат подредени желанията и оценките, които тя е написала. Обаче по отгоре, където пише ДЗИ математика пише "Оценката не е дешифрирана" и след номер на диплома не е попълнен номера. При вас така ли е?
По някое време ще й излезе ли е сайта бала за всяка една специалност?
Виж целия пост
# 347
Привет! Успех на всички кандидатстващи тази година! Дъщеря ми мисли да се подготвя за догодина за УАСГ. Какви уроци бихте препоръчали, тези които кандидатстват сега, по математика и рисуване? Има ли организирани курсове от университета и по двата предмета? Заслужават ли си? Благодаря ви предварително!
С какви пп е?
Най-труден е изпита по мат в УАСГ
после ДЗИ мат пп и най-лесно е ДЗИ мат ооп/може само ако не е пп/-тази год няма коефициенти,за догодина никой не знае.
Виж целия пост
# 348
Въпрос за ТУ. Вчера дъщеря ми подаде документи. Днес вече има потвърдителен имейл,. Като се влезе в профила й в ТУ се виждат подредени желанията и оценките, които тя е написала. Обаче по отгоре, където пише ДЗИ математика пише "Оценката не е дешифрирана" и след номер на диплома не е попълнен номера. При вас така ли е?
По някое време ще й излезе ли е сайта бала за всяка една специалност?
И при сина ми е така. Вчера даже ДЗИ математика не фигурираше горе при конкурсни оценки, но сега я има с надпис, че не е дешифрирана.
Виж целия пост
# 349
Nia30
Вижте сега!
Промени ли се статуса й?
И при сина в началото беше така. После стана "успешно участвате в класиране" или нещо в този дух
Виж целия пост
# 350
KallyMay, 🌹
Beb4o_fb, направо можем да си спретнем импровизирана форумна среща с Olive и sise_to на 20ти! 😉 Макар че всички ще сме с някакъв антураж, вероятно…или аз поне.
Sanaka, благодаря за линка към регистъра с дипломите - много ще е полезно след няколко дни!
Ой, сега видях новата тема, не знам защо така съм я изпуснала, и това хубаво предложение да се видим също, за съжаление, иначе бях там на 20.06. Жалко! Връщам се да чета, че кой знае колко важни неща съм изпуснала, и после ще задавам въпроси, че имам някои за СУ и НБУ. Hug
Виж целия пост
# 351
Привет! Успех на всички кандидатстващи тази година! Дъщеря ми мисли да се подготвя за догодина за УАСГ. Какви уроци бихте препоръчали, тези които кандидатстват сега, по математика и рисуване? Има ли организирани курсове от университета и по двата предмета? Заслужават ли си? Благодаря ви предварително!
С какви пп е?
Най-труден е изпита по мат в УАСГ
после ДЗИ мат пп и най-лесно е ДЗИ мат ооп/може само ако не е пп/-тази год няма коефициенти,за догодина никой не знае.

Тя завърши тази година. Не е държала ДЗИ Математика, а БЕЛ и АЕ. Реши  да си отдели 1 година за подгодовка за изпитите за Архитектура. Но още се лута за курс по математика. Не можем да разберем дали се организират курсове с преподаватели от УАСГ освен по рисуване и по математика.
Виж целия пост
# 352
Nia30
Вижте сега!
Промени ли се статуса й?
И при сина в началото беше така. После стана "успешно участвате в класиране" или нещо в този дух
Още стои този надпис, но вероятно скоро ще се появи и другият 😉след проверка валидността на дипломата! Благодаря и успех!🍀
Виж целия пост
# 353
Някой дали е подал в УНСС? Интересува ме дали има изчислен бал в документа за принт или си е ок да стои празно? Два дни никой не вдига в Учебен отдел...
Виж целия пост
# 354
Някой дали е подал в УНСС? Интересува ме дали има изчислен бал в документа за принт или си е ок да стои празно? Два дни никой не вдига в Учебен отдел...
И при мен е празно.
Виж целия пост
# 355
Дами, ако някой се интересува от Академията на МВР, мога да дам информация: може да се кандидатства до навършване на 35 години, като условието е да нямате друга бакалавърска степен, но няма проблем да е учащ. Тоест тези, които не са приети тази година, може да се запишат нещо друго и догодина пак да опитат, и после пак и така докато не завършат това, кото са започнали. Казвам това уточнение, понеже от информацията на сайта им излиза, че ако учат нещо друго, държавна поръчка, нямат право да кандидатстват отново, но не е така или поне аз съм разбрала погрешно.
За успех на изпита трябва да се решават много тестове за интелигентност, от интернет, докато станат с лекота, защото са за време, поне така ми обясниха.
Искам да питам дали някой има информация за специалността: киберсигурност в бизнеса в УНСС, само платено е, първо желание ни е, чудя се има ли реализация и има ли смисъл?
Виж целия пост
# 356
Това беше за друга тема, извинете! Hug
Виж целия пост
# 357
И при нас е празно мястото на бала.
Само има надпис отгоре - успешно се регистрирахте за кандидастване в УНСС.
Входящия номер е същият както от профила при първоначалната регистрация - може би е нормално така.
Толкова лесна система за подаване на документи,че се чудя нещо да не сме пропуснали 😀
Виж целия пост
# 358
Някаква индустриална сигурност имаше и в НБУ.
Познавах един от преподавателите. Sad
Той почина, но не вярвам да са закрили специалността.
Виж целия пост
# 359
Дъщерята има вече входящ номер, значи всичко е наред с подаването на документите.
Тя другаде няма намерение да подава, в София категорично не желае да учи и ходи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия