Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 14 047
  • 609
# 150
Който иска и може да се хване с по-малка, вече го е направил. Другото е къпане в чужда слава.

Иначе едно време са имали разлика две години в полза на мъжа, заради казармата. Пренебрежима разлика. Женени са се млади поради много фактори, така че едно е да се омъжиш за по-голям 25-годишен, съвсем друго за по-голям 40-годишен. А и тогава икономическите фактори са били много значими. На мен ми е интересно, ако някой може да извади статистика, как са се променяли възрастовите разлики в последните 5 десетилетия, например. Такова сравнение би било по-интересно.
Виж целия пост
# 151
За 55-годишна с daddy issues ще трябва някой на 77, напр. По хората ходи 🙂
Виж целия пост
# 152
Едно време са се женели на по 20 години и са живели заедно цял живот (повечето), дори и да не им е било добре в брака. Сега не го правят и спестяват първия развод, както казва един познат... Обикновено мъжете стават готови за брак около 35-40 години, жените 25-30 години, затова казват, че жените трябва да са с по-голям мъж. Далеч не е задължително, разбира се.
Виж целия пост
# 153
Има статистики в НСИ. Можете да видите каква е средната възрастова разлика между мъжете и жените. Не е 10 години и отгоре.
Виж целия пост
# 154
Да, там също има статистики и за разводите.... Няма значение колко е разликата, важното е хората да си допадат и да имат подобен мироглед.
Виж целия пост
# 155
Ок, ще опитам да бутна едно рамо на наборките.
Какви предимства може да има 48-50 годишната пред 35-38?
Повече мозък (спорно, но има някаква мъглява логика).
 По- голямото предимство е, че децата са големи и евентуално няма да “ламти” за Дубай чак толкова(тук включвам всичко, Дубай е само пример).
Да речем и повече общи спомени - помним едни и същи събития, музика, филми, деноминацията на лева(махането на нулите:))
Ето, опитах добронамерено. Май се получи. Изсмукано от пръстите , но опитах…
Виж целия пост
# 156
Ок, ще опитам да бутна едно рамо на наборките.
Какви предимства може да има 48-50 годишната пред 35-38?
Повече мозък (спорно, но има някаква мъглява логика).
 По- голямото предимство е, че децата са големи и евентуално няма да “ламти” за Дубай чак толкова(тук включвам всичко, Дубай е само пример).
Да речем и повече общи спомени - помним едни и същи събития, музика, филми, деноминацията на лева(махането на нулите:))
Ето, опитах добронамерено. Май се получи. Изсмукано от пръстите , но опитах…

Спала е с повече мъже и жени. Защо го пропускаш? Това е най-голямото предимство.
Виж целия пост
# 157
Няма цикъл, респективно няма "ама сега не може" и прочее. Няма ПМС. Няма и нужда от контрацепция, но тук е малко условно, защото за да се ползва това предимство трябва стабилна връзка и доверие.
Виж целия пост
# 158
Не е ли всичко индивидуално? Стойка, визия, лице, тяло. Ок, кожата е по-различна за 15 г., но да си представим силуета, талията, тънки китки и глезени, зрели бедра... Simple Smile
Виж целия пост
# 159
40годишна не е като 50годишна.
Не питам защо 50годишния предпочита млада жена,а защо търси 25години по млада а не примерно с десет г.разлика.
Познавам 40годишни топ мацки но едва ли биха се загледали по 50г.мъже.
Виж целия пост
# 160
Ок, ще опитам да бутна едно рамо на наборките.
Какви предимства може да има 48-50 годишната пред 35-38?
Повече мозък (спорно, но има някаква мъглява логика).
 По- голямото предимство е, че децата са големи и евентуално няма да “ламти” за Дубай чак толкова(тук включвам всичко, Дубай е само пример).
Да речем и повече общи спомени - помним едни и същи събития, музика, филми, деноминацията на лева(махането на нулите:))
Ето, опитах добронамерено. Май се получи. Изсмукано от пръстите , но опитах…

Ама връзват ли ти 35-38?
Виж целия пост
# 161
Друг път.
Виж целия пост
# 162
Със съжаление ще кажа, че Бла Бла е прав. Започнем ли пак "да си играем на семейство", примерно три месеца да не се ходи никъде, защото децата, работата, грижите, парите, времето, условията....
И почвам да бегам, бате...
Това... Само да чуя, че някой не можел това и онова защото нечие дете е суполиво, че вечерта ни се отменя защото някакви работни планове изникват. Адиос амиго съм, въпреки че аз мога да си намествам програмата както си искам, последното което ще правя е да се нагаждам по някой си пък ако ще да е най-сладкия.
Виж целия пост
# 163
На наборката поне ще и пускам радио Енерджи с музика от 90 те - Коко Джамбо, Don’t speak на Гуен Стефани, Си Блок , Казабланка  и няма да ме гледа с укор и да моли за Тейлър Суифт … Simple Smile) Ето още един +!

До Лъвицата ?
 “Който е можел да хване по- млада е хванал”? Някаква шега нали?  То този влак никога не свършва. Това да не е с краен срок? Всеки ден те се разделят, както и другите. А това за 2 те години разлика… даже няма да го коментирам. Всички връзки в България и по света са с 3-5-8-13 -20 -30-50 години разлика в полза на мэжете. Никъде няма 2 години разлика… или ако има са пренебрежим процент… по- скоро няма .  И ти го знаеш. Напиши в Гугъл средна разлика, формулирай си въпроса, Гугъл ще ти отговори… между 6-9 е средната.
Явно това, че жена написа какво искат 50 годишните мъже подразни някои феминистично настроени …:))
Виж целия пост
# 164
Това... Само да чуя, че някой не можел това и онова защото нечие дете е суполиво, че вечерта ни се отменя защото някакви работни планове изникват. Адиос амиго съм, въпреки че аз мога да си намествам програмата както си искам, последното което ще правя е да се нагаждам по някой си пък ако ще да е най-сладкия.

С толкова строга настройка ще ти се наложи да станеш доста промискуитетна, защото никоя връзка няма да оцелее дълго Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия