Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 13 559
  • 602
# 240
За мен и двете крайности са странни. Дядко с младо девойче и бабка с младо пишлеме. Да, има някои много напористи пишлемета, които обичат да се прикачат към кугърки и милфки, но обикновено съм съзирала в тях разни дефицити. Не знам, колко се очаква да продължи връзка между жена на 45 и мъж на 30? Мъжете баш след 30-35 започват да се присятат за деца. Значи, ако го вземе на 30 пресен и нераждал, а тя е на 45 с едно, две или без николко, той като стане на 35 и започне да дава зор за второ, трето или първо, тя ще е на 50. Или при такава разлика и ВНЛ, мъжът ще трябва да приеме ролята на вечното второ дете и да не планира свои биологични?

Според мен не се търсят дълготрайни връзки, а забавление, колкото трае. Разведени жени, с поотраснали деца, търсят да пътуват, да се забавляват, да си прекарват приятно, изобщо, да консумират, и това включва мъже. Не търсят отново да го играят нечия домашна помощница.
Виж целия пост
# 241
За мен и двете крайности са странни. Дядко с младо девойче и бабка с младо пишлеме. Да, има някои много напористи пишлемета, които обичат да се прикачат към кугърки и милфки, но обикновено съм съзирала в тях разни дефицити. Не знам, колко се очаква да продължи връзка между жена на 45 и мъж на 30? Мъжете баш след 30-35 започват да се присятат за деца. Значи, ако го вземе на 30 пресен и нераждал, а тя е на 45 с едно, две или без николко, той като стане на 35 и започне да дава зор за второ, трето или първо, тя ще е на 50. Или при такава разлика и ВНЛ, мъжът ще трябва да приеме ролята на вечното второ дете и да не планира свои биологични?

Според мен не се търсят дълготрайни връзки, а забавление, колкото трае. Разведени жени, с поотраснали деца, търсят да пътуват, да се забавляват, да си прекарват приятно, изобщо, да консумират, и това включва мъже. Не търсят отново да го играят нечия домашна помощница.

Че тя ако стои с него за дълго нали и той ще стане чичак на 45-50. Няколко години и после по-малкия му брат Grinning
Виж целия пост
# 242
Всъщност търсих мнения за сайтовете за запознанства и попаднах тук. Споделям напълно безсмислието на сайтовете за запознанства(въпреки, че някой ще каже , че там се били запознали). Там е място на отрепки от двата пола(поне в сайта в който се бях регнал).
Придобих и впечатления от бг мама:))
Тук има умни и кисели жени, на които пожелавам само хубави неща.  Въпреки това прочетох готини мнения и се смях доста Simple Smile)
 Даже имах и лек “кръш”( както би казал синковеца) към 2 персонажа - японският ник и Мама Мяучето… Simple Smile)
Уважение и към Църната станция.
Желая на всички да намерят каквото търсят и се надявам да не съм обидил никого.
Лека на всички и щастие!

Не те бива. Как ще кажеш на жена: "Харесах теб И Марийка." (кръшовете) Избери едната и само на нея направи комплимент. Те, за щастие, не знаят какво си мислиш. Така ще си увеличиш шансовете. Laughing
Виж целия пост
# 243
Вярно е, че стана модерно по-млади мъже да имат връзки с по-възрастни жени, но причините изобщо не са в това, че 40 са новото 20 или 50 са новото 30. Просто е по-лесно. Младите жени изискват много повече усилия и ангажимент. Друго си е някоя жена с пораснали деца и финансова стабилност просто да иска компания. И някои мъже избират това, защото толкова могат.
И колкото и да искаме да сме равни това вече е против природата, защото по-възрастният мъж може да осигури на по-младата жена и потомство, а с възрастната жена не е така и силно бих странила от мъже на 30-35, които си падат по някоя на 45-50.
Виж целия пост
# 244
С извинение, това е нещо като жиголо или ходещ вибратор. Вписва се в консуматорската психология, за мен е грозно. Даже е по-грозно от "татенце" с момиче - мое мнение.

Но не че момичетата не трябва да си решават daddy issues.
Виж целия пост
# 245
С извинение, това е нещо като жиголо или ходещ вибратор. Вписва се в консуматорската психология, за мен е грозно. Даже е по-грозно от "татенце" с момиче - мое мнение.

Но не че момичетата не трябва да си решават daddy issues.
И за мен е така, но много мои връстнички се хващат, защото си вярват, че са млади и дори превъзхождат младите, че момъкът бил влюбен, а то, не че е чак невъзможно, но е много малко вероятно.
Виж млади жени влюбени във възрастен мъж познавам, наистина влюбени. Природа.
Виж целия пост
# 246
Имам познат 40+, женен, но ловува онлайн за извънбрачен секс, та той казва, че застаряващи лелки над 50 са най-лесния таргет, малко внимание и няколко приказки и са готови на всичко, без особени очаквания, просто се радвали, че още стават....а пък той за малко разнообразие - не бил много придирчив...
Виж целия пост
# 247
Забелязах този начин на мислене у мъжете в приложенията. Ни среща, ни вечеря - идвай у нас да се е....
Е толкова ниско не мога да падна!
Виж целия пост
# 248
Не съм фен на големите разлики, без значение в коя полза. До сега в живота ми винаги съм харесвала по-големи от мен мъже. По-малки рядко и с разлика до 2-3 години най-много. Сега на 40 избщо не се виждам с някой 25-30 годишен, макар че имах няколко опции. То акъла му детски, няма какво да те грабне освен тяло евентуално.  За да ми влезе един мъж в кревата първо трябва да ми влезе в главата. Нещо да ме заинтригува най-меко казано. Но е факт, че много хора търсят само забавление и секс. Има и доста позастаряващи жени с ниско самочувствие, които лесно поддават на младите петленца, да си вдигат акциите.
Виж целия пост
# 249
Близка моя приятелка на 50 се свали с младеж на 19. Питах я как се е представил в леглото. Отговори ми "Не знаеше какво прави, но го прави цяла нощ." Явно се е захванала да го учи, засичам ги от време на заедно.
Виж целия пост
# 250
Joy
Благодаря
Оправи ми деня
Виж целия пост
# 251
Според мен човек намира каквото търси. Това, че всеки иска нещо различно, е просто разнообразието на живота.

Моя приятелка на 50+  иска, ако ще се събира с някого, да си живеят заедно, да си пият кафето и да си гледат филми вечер, и да се справят с живота, всичко. Не й се ходи все по срещи и не й се занимава със свалки тип младежко ходене на кино или хотели с години. Така че не всички жени се страхуват, че ще станат "домашни помощници" и не всички бягат от съжителство. Няма обобщения нито на хора, нито на ситуации.
Виж целия пост
# 252
Според мен човек намира каквото търси. Това, че всеки иска нещо различно, е просто разнообразието на живота.

Моя приятелка на 50+  иска, ако ще се събира с някого, да си живеят заедно, да си пият кафето и да си гледат филми вечер, и да се справят с живота, всичко. Не й се ходи все по срещи и не й се занимава със свалки тип младежко ходене на кино или хотели с години. Така че не всички жени се страхуват, че ще станат "домашни помощници" и не всички бягат от съжителство. Няма обобщения нито на хора, нито на ситуации.

Сиреч, тя очаква мечтаният мъж да звънне на вратата й?
Виж целия пост
# 253
Не й светя. Тя ще си намери каквото търси. Просто понеже почти всяко мнение тук е как "жените с отгледани деца не искали да си развалят рахата и да перат пак чорапи", казвам, че не важи за всички.
Виж целия пост
# 254
С извинение, това е нещо като жиголо или ходещ вибратор. Вписва се в консуматорската психология, за мен е грозно. Даже е по-грозно от "татенце" с момиче - мое мнение.

Но не че момичетата не трябва да си решават daddy issues.
И за мен е така, но много мои връстнички се хващат, защото си вярват, че са млади и дори превъзхождат младите, че момъкът бил влюбен, а то, не че е чак невъзможно, но е много малко вероятно.
Виж млади жени влюбени във възрастен мъж познавам, наистина влюбени. Природа.

С други думи, "патиците" са повече от "патоците".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия