Разводът и след него. Запознанства след 50 г.

  • 13 917
  • 606
# 390
Не се заяждам Бих сити, просто съм се находила на срещи и знам какво върви и какво не. Съветите ми не са пезпочвени и са към мъжете които искат да се ошлайфат в срещите. Ако искате да блеснете, това е което ми е правило добро впечатление, другото е посредствено навигиране с жена.
Виж целия пост
# 391
Не се заяждам Бих сити, просто съм се находила на срещи и знам какво върви и какво не. Съветите ми не са пезпочвени и са към мъжете които искат да се ошлайфат в срещите. Ако искате да блеснете, това е което ми е правило добро впечатление, другото е посредствено навигиране с жена.

"Момичета изобщо не предлагайте нищо което намеква за втора среща, оставете го той да си направи устата за втората среща, иначе изглеждате отчаяни"

Ей този типично източноевропейски манталитет е нещото, което прави всичките ти тези невалидни.
Виж целия пост
# 392
Относно храната съм напълно съгласна с Примадона. Също и за крайната необходимост ако срещата е по така, а не просто среща с колеги, мъжът да си направи труд да дойде да вземе дамата. Ако не може или не му се идва... преставям си колко ли други неща няма да му се правят после ако нещата помежду им се получат.

С Биг Сити съм съгласна обличането с токчета и най-новия кат дрехи.
Виж целия пост
# 393
В самия разговор, ако е взаимен и приятен излиза идея за втора среща.
По отношение на това да предложа място за първа среща - се научих да съм пълен пас. Оставям мъжа да се покаже положително или да се изложи тотално с "водичка на пейката". Да се радва на 30 минути от моята компания във втория случай. После - чао и блок без грам угризения.
Виж целия пост
# 394
Защо си толкова тънкокож БигСити? Един коментар беше нужен за да дискриминираш останалите - това е несериозно.

Ти си сериен женкар който се интересува да мине колкото се повече без да завъди връзка. На теб не ти пука да накараш жена да се влюби в теб, ти искаш количество о връзка за по седмица или 2-3 пъти. За мъжете които искат да останат в съзнанието на жената е важно да се представят на ниво обаче. И тези е добре да следват моите коментари.
Виж целия пост
# 395
Честно казано на първа среща предпочитам да отида с мой транспорт. Все пак има доста откачалки 😅 и не ми се иска да разбера, че се срещам с поредната такава. Иначе и двамата сте прави в определени неща.
Виж целия пост
# 396
Съвети за срещи след раздяла с дългогодишен партньор мога да дам, но за по-млади жени примерно 30-35:
- дайте си време да преодолеете травмите си от старата връзка, за да не стане така, че да пречупвате всичко през тази призма. На никой не му е приятно да слуша за бившия ви и да му искате постояно гаранции, че и той няма да ви нарани. След дълга връзка или брак, особено ако е имало тежка раздяла, жената е уязвима и може да допусне сериозни грешки в еуфорията си от новия, който на пръв поглед изглежда перфектен;
- не бързайте да запознавате новия с приятели, роднини, камо ли деца. Той пред тях може да е прекрасен, но за вас да се окаже друго;
- колкото и да ви "сърби" да покажете колко добра домакиня сте, изчакайте. Привидната сигурност на домашния уют, който можете да му предложите, може да го накара рязко да смени посоката и от обект на обожание, можете да се превърнете в обслужващ персонал.
- мъже, които подчертано го играят наранени, излъгани и прецакани от живота-също НЕ- може да има нещо чаровно в това заедно да си ближете раните, но затова има приятели. Гаджетата не са за това.
- интригуващи типове с интересно минало също не значи, че ще могат да предложат вълнуващо и сигурно бъдеще;
- мечтатели и идеалисти на 40+, които някой слънчев ден ще открият топлата вода, също не стават за сериозна връзка - ако се търси такава.
Сигурно ще се сетя и за още.
Виж целия пост
# 397
Защо си толкова тънкокожи БигСити? Един коментар беше нужен за да дискриминираш останалите - това е несериозно.

Ти си сериен женкар който се интересува да мине колкото се повече без да завъди връзка. На теб не ти пука да накараш жена да се влюби в теб, ти искаш количество о връзка за по седмица или 2-3 пъти. За мъжете които искат да останат в съзнанието на жената е важно да се представят на ниво обаче. И тези е добре да следват моите коментари.

Ама твоите съвети са релевантни за лето 1846-то. Моите съвети са за модерни, еманципирани, градски момичета. А не за такива, които плащат огромен данък обществено мнение и избират да играят театър и да губят своето време и това на кавалера. Сблъсквал съм се достатъчно пъти с философията, която проповядваш. Тъжна история.

Не съм женкар. Не знам как и защо си останала с такова впечатление.
Виж целия пост
# 398
Ми ти си водиш отчет по цвят на сутиените, не аз и естествено като учиш жените да бъдат третирани смотано за теб ще има повече и по лесни кандидатки. Виж си аватара от времето на Мерилин Монро пък после ми обяснявай колко си модерен…
Виж целия пост
# 399
Лето 1846 ама друг път. Много подкрепящо еманципацията е да съветваме жените да си угодят с хапване ако са гладни на първа среща. Ама не. И да са гладни ще стискат вместо да подуят тумбак. С това хапване може и да им се струва на някои жени, че са очарователно естествени, но след това неминуемо или ти се доспива, или до тоалетна...
Верно, че темата е поставена за жени около 50-те, ама чак толкоз...
Виж целия пост
# 400
Колко от вас, които сте с нов партньор след развода може да кажете, че настоящата ви връзка е по-стабила от разпадналия се брак. И колко от вас виждат някакво бъдеще с настоящия партньор за повече от две или три години.
Виж целия пост
# 401
Аз мога да го кажа, а сигурно и други хора. Какво значение има това?

Ако новата връзка не е вечна и стабилна, значи ли, че ще е лоша? Не.
Виж целия пост
# 402
Ще се присъединя към Примадона.
Съветите на БигСити са в стил на някой западен коуч по дейтинг, може и да вървят около 30-те / въпреки, че Сексът и Градът разбиха доста митове даже и на тези/, но за хора които наистина искат да ходят на срещи след 50те те изобщо не вършат работа.

Една жена на 50 знае какво е и какво не е - знае как да се облича, как да се държи и какво да яде. Знае и какво да говори. Ако излиза от брак си има идея от много още неща, дето човек не видял брак и деца си няма идея.
Ако излиза с разведен мъж на своето положение също.
Никакви съмнения няма да има нито как да говори, нито как да се държи, нито дори дали да се опънат хоризонтално след първата среща.
Нито как да му каже - сори, не стана, нито дори как да го накара да я кани пак, нито дори ще я е срам да каже - черпя сега аз, ти другият път ако иска втора среща.
Виж целия пост
# 403
Някои бързо влизаме в тренда, въпреки дългия брак.

Похвално е, че се опитваш да наваксваш, но този пропуснат опит много трудно се компенсира. Сексът в частност е нещо на което се учиш наново. Личи си когато една жена е била с един мъж няколко петилетки.
Не знам на какви скучни в леглото жени попадаш ти и защо изобщо мъж с избор, се хваща с жена, била с някого няколко петилетки.
Само ще ти кажа, че е много лесно да си интересен на 20-30-40 партньора за един месец, половин година или една, отколкото на един партньор - 20 години.
BTW, колко ти е най-дългата връзка?
Виж целия пост
# 404
Някои бързо влизаме в тренда, въпреки дългия брак.

Похвално е, че се опитваш да наваксваш, но този пропуснат опит много трудно се компенсира. Сексът в частност е нещо на което се учиш наново. Личи си когато една жена е била с един мъж няколко петилетки.
Не знам на какви скучни в леглото жени попадаш ти и защо изобщо мъж с избор, се хваща с жена, била с някого няколко петилетки.
Само ще ти кажа, че е много лесно да си интересен на 20-30-40 партньора за един месец, половин година или една, отколкото на един партньор - 20 години.
BTW, колко ти е най-дългата връзка?

Четири години.

Попадал съм на всякакви жени в леглото. С времето се научих да отсявам скучните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия