- Е защо до сега не сте се оженили?
И той отговаря
- Не бях готов ...
Цялата зала умря от смях.
Това е моят отговор.
Женените хора имат правило, че търсят / намират любовници по между си. Правилата са много ясни - минава този happy hour и после е hush, hush - никакви въпроси, никакви контакти, никаква ревност.
Обаче, както можем да се досетим - правилата са едно, човешкото сърце друго.
И се започват влюбвания, преследвания, ревности, че убийства, че чудо. Нали го помните този филм Луси на небето, историята на американската космонавтка дето уби от ревност съперницата си / истински случай/.
Като си пуснете канала за убийствата дам има хиляди случаи на убийства от ревност.
Така, че и намирането на любовник е ход с много неизвестни. Може и всичко да се размине, но и може да се набъркате в такива проблеми, че ум да ви зайде.