iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки, храни и козметика - 140

  • 2 194
  • 46
# 30
ACS са изключително точни и коректни, доставяли са ми пратка от Гърция за 22 часа.
GLS пратиха пратката ми до Interlogistica, те понеже са пренатоварени са я прехвърлили на ACS. Свързах се с тях и една много любезна дама прие да в пренасочат към офис на Спиди. Само по телефона им дайте номера на пратката от имейла на Interlogistica, който е като на GLS.
Успех!


Много ти благодаря за отговора! Обаче проблемът с моята пратка е, че изобщо не е заприходена в ACS...
Днес успях да се свържа с тях по телефона и ми казаха, че при тях не е постъпвала такава пратка...
Виж целия пост
# 31
Благодаря за темата, Денис 🫶
Този продукт
Скрит текст:
дали е читав, че се забавих да заредя за лятото 😊
https://bg.iherb.com/pr/mason-natural-beta-carotene-7-500-mcg-25 … 0-softgels/121813
Hug
Не е посочено, че е натурален Бета-Каротин, което означава, че е синтетичен... ако това има значение за теб.
https://bg.iherb.com/pr/solgar-naturally-sourced-oceanic-beta-ca … 90-softgels/13446
- приема се след по-мазно хранене


Здравей #denis, би ли ми препоръчала добавки за висок холестерол ?
Здравей!
При по-високи нива на холестерола, могат да се ползват:
Омега 3
https://bg.iherb.com/pr/omegavia-epa-500-omega-3-500-mg-120-softgels/94909
CoQ10
https://bg.iherb.com/pr/qunol-ubiquinol-200-mg-60-softgels/126278
Фитостероли, Фибри
https://bg.iherb.com/pr/now-foods-cholesterol-pro-120-tablets/37506
Policosanol, Sytrinol
https://bg.iherb.com/pr/source-naturals-policosanol-20-mg-60-tablets/3351
https://bg.iherb.com/pr/nature-s-way-sytrinol-150-mg-60-softgel/119664
Червен ферментирал ориз
https://bg.iherb.com/pr/naturesplus-herbal-actives-red-yeast-ric … g-30-tablets/7656
Масло от чесън, Вит. Е, ФК, В12, В6, Вит.В3 (ниацин)... ... пакетът ПЕнзими и т.н.
Ако нивата са много високи, задължително се консултирайте с кардиолог...
Да имам консултация с кардиолог и ми са изписали хранителна добавка с омега 3.
Какво ще рече пакетът ПЕнзими ?


Здравей, Денис, може ли
Скрит текст:
да ми препоръчаш  протеин за ежедневно допълване на белтъчините? Не знам дали има значение, че съм в перименопауза и с остеопения. Благодаря предварително!
Здравей!
Ето предложения за Протеин, разгледай ги:
https://bg.iherb.com/pr/allmax-isonatural-whey-protein-isolate-v … 2-lbs-907-g/67615
https://bg.iherb.com/pr/bluebonnet-nutrition-whey-protein-isolat … 2-lbs-924-g/15910
https://bg.iherb.com/pr/allmax-isoflex-pure-whey-protein-isolate … 2-lbs-907-g/69664
https://bg.iherb.com/pr/now-foods-sports-whey-protein-isolate-un … 2-lbs-544-g/37837
- приема се на гладно, с вода, час преди хранене ... може да заместваш леки закуски - сутрин, следобед, вечер...

iHerb® Код:  YUL919
- въвежда се след друг код
Виж целия пост
# 32
PQQ не се доставя до България и Германия. Тези две държави съм пробвала, не знам до кои други не се доставя. Тъй като продукта съдържа въпросната съставка, според мен това е причината да не може да поръча исканото, а не бъг.
Интересното е, че все пак някак продукта стига до Бг въпреки вълшебната му съставка, понеже Озон и Ремедиум и т.н. го предлат, ноо на космически ценииии😭
Виж целия пост
# 33
Регулации разни най-вероятно.
Виж целия пост
# 34
От iHerb не се доставя имах предвид, не изобщо да не можеш да си го купиш на българския пазар.
Виж целия пост
# 35
А и е възможно да е менте българският. От Турция се внася какво ли не.
Виж целия пост
# 36
Здравейте, искам да поръчам продукта:
PQQ+Myo+D-Chiro Inositol, 120 капсули,  на Fairhaven Health, но ми изписва, че не го доставят до моят регион(България), пробвах се с поръчка до Германия и до UK, същото... има ли някой идея, дали има опция да се поръча до някоя страна, с която да мога да ползвам посредник и да ми го доставят до Бг?
Благодаря!🙂


Можеш да ползваш GGBG като превозвач - имат база в Щатите . Ползвала съм ги , в ситуация като твоята .

Код за отстъпка HZW6006
Виж целия пост
# 37
Здравейте, искам да поръчам продукта:
PQQ+Myo+D-Chiro Inositol, 120 капсули,  на Fairhaven Health, но ми изписва, че не го доставят до моят регион(България), пробвах се с поръчка до Германия и до UK, същото... има ли някой идея, дали има опция да се поръча до някоя страна, с която да мога да ползвам посредник и да ми го доставят до Бг?
Благодаря!🙂


Можеш да ползваш GGBG като превозвач - имат база в Щатите . Ползвала съм ги , в ситуация като твоята .

Код за отстъпка HZW6006
Оо, много полезно инфо, благодаря!
А колко Ви излезе доставката на GGBG до Бг?
Виж целия пост
# 38
Здравейте, искам да поръчам продукта:
PQQ+Myo+D-Chiro Inositol, 120 капсули,  на Fairhaven Health, но ми изписва, че не го доставят до моят регион(България), пробвах се с поръчка до Германия и до UK, същото... има ли някой идея, дали има опция да се поръча до някоя страна, с която да мога да ползвам посредник и да ми го доставят до Бг?
Благодаря!🙂


Можеш да ползваш GGBG като превозвач - имат база в Щатите . Ползвала съм ги , в ситуация като твоята .

Код за отстъпка HZW6006
Оо, много полезно инфо, благодаря!
А колко Ви излезе доставката на GGBG до Бг?


Зависи за каква сума е поръчката . В сайта им е подробно обяснено всичко , прочети го внимателно , за да прецениш до каква стойност ще ти е изгодна поръчката .
Преди около 3 месеца стойността на поръчката ми беше 98 $ . При получаването платих ДДС и доставка 32 € , които можеш да си ги компенсираш от отстъпките в Iherb . Като влезе пратката в България , ти я доставят с Еконт или Спиди , в зависимост кого си посочила при регистрацията в сайта им . За да не се набуташ , поръчай с тях само неща , които Iherb не доставя до тук .
Виж целия пост
# 39
Здравейте препоръчайте ми добавки за подобряване на концентрацията за дете над 6 г ,търся също така и за растеж ..болят го краката периодично ако има такива ...
Виж целия пост
# 40
Здравейте, искам да поръчам продукта:
PQQ+Myo+D-Chiro Inositol, 120 капсули,  на Fairhaven Health, но ми изписва, че не го доставят до моят регион(България), пробвах се с поръчка до Германия и до UK, същото... има ли някой идея, дали има опция да се поръча до някоя страна, с която да мога да ползвам посредник и да ми го доставят до Бг?
Благодаря!🙂


Можеш да ползваш GGBG като превозвач - имат база в Щатите . Ползвала съм ги , в ситуация като твоята .

Код за отстъпка HZW6006
Оо, много полезно инфо, благодаря!
А колко Ви излезе доставката на GGBG до Бг?


Зависи за каква сума е поръчката . В сайта им е подробно обяснено всичко , прочети го внимателно , за да прецениш до каква стойност ще ти е изгодна поръчката .
Преди около 3 месеца стойността на поръчката ми беше 98 $ . При получаването платих ДДС и доставка 32 € , които можеш да си ги компенсираш от отстъпките в Iherb . Като влезе пратката в България , ти я доставят с Еконт или Спиди , в зависимост кого си посочила при регистрацията в сайта им . За да не се набуташ , поръчай с тях само неща , които Iherb не доставя до тук .
Ох, соленичко идва, ще разгледам сайта, благодаря за споделеното инфо и опит!😊
Виж целия пост
# 41

Ох, соленичко идва, ще разгледам сайта, благодаря за споделеното инфо и опит!😊

Пратките от Германия с GGBG се таксуват спрямо килограмите, а не спрямо стойността. Същото важи и при доставките от Великобритания и САЩ. От САЩ е 13 Евро за килограм плюс 20% ДДС върху стойността на поръчката. Цените на iHerb за САЩ са по-ниски от тези за Бг и Германия, така че оскъпяването на края няма да е кой знае колко. Аз не ползвам Еконт или Спиди за доставка от GGBG до адреса ми, а си взимам пратката от офиса им в Младост. Поръчвам само от Германия, защото цената е по-добра и ми излиза по-евтино от доставката до България.
Виж целия пост
# 42

Ох, соленичко идва, ще разгледам сайта, благодаря за споделеното инфо и опит!😊

Пратките от Германия с GGBG се таксуват спрямо килограмите, а не спрямо стойността. Същото важи и при доставките от Великобритания и САЩ. От САЩ е 13 Евро за килограм плюс 20% ДДС върху стойността на поръчката. Цените на iHerb за САЩ са по-ниски от тези за Бг и Германия, така че оскъпяването на края няма да е кой знае колко. Аз не ползвам Еконт или Спиди за доставка от GGBG до адреса ми, а си взимам пратката от офиса им в Младост. Поръчвам само от Германия, защото цената е по-добра и ми излиза по-евтино от доставката до България.

Това , което lunichkaaa иска да поръча , не се доставя до Германия !
Виж целия пост
# 43
Между другото, според ИИ на Гугъл Iherb отварят офис в Нидерландия, та може скоро и европейски склад да отворят – това ще улесни поне процеса на доставка, въпреки че сигурно цените ще са по-високи заради вече платените мита. Ето този отговор получих:

While iHerb has not publicly announced a physical fulfillment center in Europe, they are actively expanding their corporate and operational presence in the region.The company recently opened a new EMEA regional office in Amsterdam, Netherlands. This move lays the foundation for expanding operations and logistics for customers across Europe.

Понеже четох в друга тема, че вече цените на добавките били станали като в България и не си струвало да се поръчва, та взех да погледна една конкретна добавка, която съм ползвала и по принцип от време на време поръчвам. Тя е на Swanson, има български сайт на фирмата, но цената на тази добавка там е 35,70 евро, а в Iherb засега е 17,99 евро. Дори с 3 евро мито отгоре пак излиза по-евтино така, отколкото да се поръчва от българския сайт. Но има различни добавки, разбира се, и различни производители, това може да обясни разликите в цените.
Виж целия пост
# 44
Здравейте!
Каква беше схемата за прием на протеолитичните ензими?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия