"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 37

  • 3 501
  • 292
# 285
в чужбина поне можеш да се скриеш и да си изкараш хубава почивка стига да не те разпознаят, но се случва да бъдеш видян. колкото по-далече толкова по-добре за теб и по-зле за репортерите Grinning Grinning

наш човек феми вече поредна година е в гърция и в по-малките острови и с неговата яхта. Grinning
Виж целия пост
# 286
Много харесвам този стил с небрежна плитка като бях малка баба редовно ме плетеше аз така и не се научих сама да плета себе си...Innocent
Виж целия пост
# 287
Щом  е 💯 процента за близкия аркадаш е ясна работата защо Чаатай бей е спокоен и е винаги с тях и не му пука от нищо! 😆

Хриси , не знаех че Наш Човек има яхта не съм я виждала. Може ли да покажеш снимки с Баръш и яхтата. В Гърция е хубаво и чисто и там кипи живот. На по известните места и острови е шумно и пренаселено и може да те снимат. И там си е доста скъпо.
То при нас вече е така цените са като в чужбина но с различни заплати.
Виж целия пост
# 288
Той Баръш на малки островчета в гърция  ходи на почивка с жена си и приятели , не на типичните места. 😁 Аз само на клипчета съм го виждала на яхта , може и да има или наема за престоя си зависи къде ще ходи. Пари бол има поне 😁
Скрит текст:
Виж целия пост
# 289
Впрочем за сериала на Аслъхан и Емре май са се споразумяли с Лейля Танлар ама не съм видяла още Бирсен да го е писала.
Виж целия пост
# 290
Добро утро във Вторник. ☀️



















Виж целия пост
# 291
Здравейте, дами!


Актуализация от актьорския състав 💕



 







- Кога заспа?
- Вече сънува...
- И аз сънувам...
- Как така?
- Дъщеря ни, теб, чувствам се сякаш сънувам, Нисан, най-красивият сън, изобщо не искам да се събуждам, възможността да преживея всичко това с теб си струва всичко.
- В крайна сметка, ти изпълняваш обещанието, което ми даде, ще остареем заедно.



"Гласът на красотата звучи тихо.
Той прониква само в най-чувствителните уши."
Фридрих Ницше

Подарете си най-топлото, най-чистото, най-красивото усещане в днешния ден!
Усмихнат и успешен да е...
Виж целия пост
# 292
Здравейте, здравейте.🥰




Не съм забравила Саджит, той винаги беше след Нисанче, естествено инструктиран от Ешреф Бей.🙃




Да ви черпя с ежедневната ми доза Бурай - любимата ми негова песен. ❤️
Лятна ми е, но си я слушам постоянно.🥰
Няма да слагам текст, че преводача окепазява смисъла.🤭 Надявам се да ви хареса, аз лично обожавам гласът на Бурай. 🫶





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия