"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 37

  • 3 857
  • 319
# 285
в чужбина поне можеш да се скриеш и да си изкараш хубава почивка стига да не те разпознаят, но се случва да бъдеш видян. колкото по-далече толкова по-добре за теб и по-зле за репортерите Grinning Grinning

наш човек феми вече поредна година е в гърция и в по-малките острови и с неговата яхта. Grinning
Виж целия пост
# 286
Много харесвам този стил с небрежна плитка като бях малка баба редовно ме плетеше аз така и не се научих сама да плета себе си...Innocent
Виж целия пост
# 287
Щом  е 💯 процента за близкия аркадаш е ясна работата защо Чаатай бей е спокоен и е винаги с тях и не му пука от нищо! 😆

Хриси , не знаех че Наш Човек има яхта не съм я виждала. Може ли да покажеш снимки с Баръш и яхтата. В Гърция е хубаво и чисто и там кипи живот. На по известните места и острови е шумно и пренаселено и може да те снимат. И там си е доста скъпо.
То при нас вече е така цените са като в чужбина но с различни заплати.
Виж целия пост
# 288
Той Баръш на малки островчета в гърция  ходи на почивка с жена си и приятели , не на типичните места. 😁 Аз само на клипчета съм го виждала на яхта , може и да има или наема за престоя си зависи къде ще ходи. Пари бол има поне 😁
Скрит текст:
Виж целия пост
# 289
Впрочем за сериала на Аслъхан и Емре май са се споразумяли с Лейля Танлар ама не съм видяла още Бирсен да го е писала.
Виж целия пост
# 290
Добро утро във Вторник. ☀️



















Виж целия пост
# 291
Здравейте, дами!


Актуализация от актьорския състав 💕



 







- Кога заспа?
- Вече сънува...
- И аз сънувам...
- Как така?
- Дъщеря ни, теб, чувствам се сякаш сънувам, Нисан, най-красивият сън, изобщо не искам да се събуждам, възможността да преживея всичко това с теб си струва всичко.
- В крайна сметка, ти изпълняваш обещанието, което ми даде, ще остареем заедно.



"Гласът на красотата звучи тихо.
Той прониква само в най-чувствителните уши."
Фридрих Ницше

Подарете си най-топлото, най-чистото, най-красивото усещане в днешния ден!
Усмихнат и успешен да е...
Виж целия пост
# 292
Здравейте, здравейте.🥰




Не съм забравила Саджит, той винаги беше след Нисанче, естествено инструктиран от Ешреф Бей.🙃




Да ви черпя с ежедневната ми доза Бурай - любимата ми негова песен. ❤️
Лятна ми е, но си я слушам постоянно.🥰
Няма да слагам текст, че преводача окепазява смисъла.🤭 Надявам се да ви хареса, аз лично обожавам гласът на Бурай. 🫶





Виж целия пост
# 293
Да ви черпя с ежедневната ми доза Бурай - любимата ми негова песен. ❤️
Лятна ми е, но си я слушам постоянно.🥰
Няма да слагам текст, че преводача окепазява смисъла.🤭 Надявам се да ви хареса, аз лично обожавам гласът на Бурай. 🫶

Лори, чудесен музикален поздрав си ни подбрала. В унисон с настроението ни - закачлива, но и изпълнена със съдържание.


Alaz Alaz

Събрах цялата си смелост
Ела, вземи ме в живота си
Кълна се, че няма да си тръгна
Куфарът ми е пълен догоре

Нежно целуни устните ми
Дръж ме близо с греховете ми
Кълна се, че няма да се върна назад

Не се страхувай, нека правим любов в галоп

Тази история започва с теб
Нека завърши в тялото ти

Нека горим ярко
Нека достигнем небесата
Нека светът се страхува от тази любов
Нека създадем бедствие

Нека горим ярко
Нека достигнем Нирвана
Нека светът се страхува от тази любов
Нека предизвикаме апокалипсис.







Виж целия пост
# 294
Бурай има страхотни песни и в Ягодките и в Номера музиката си беше доста негова.Като луда слушах и първата му песен и като излезне нещо ново го следя за мен си е малко като Ялън.🫠🤍

Ей ги колегите.

Виж целия пост
# 295



Първите снимки от снимачната площадка са тук! Снимките на филма "Kantin" (Столова) започнаха в Истанбул!

В Истанбул започнаха снимките на „Кантин“ – филм, който съчетава атмосферата на 90-те години с черен хумор и съспенс.

MAGAZİN
Дата на публикуване: 23-06-2026 12:23
Обратното броене започна за „Кантин“ – амбициозен филм, чиято цел е да пренесе уникалната и незабравима атмосфера на 90-те години на големия екран, като съчетава черен хумор, съспенс и комедия. Снимките на проекта, очакван с нетърпение от киноманите, официално започнаха в Истанбул, а първите кадри от снимачната площадка изтекоха в пресата. Филмът, който се откроява с историята си, вдъхновена от реални събития, се очаква да предизвика вълна от носталгия.

Силен актьорски състав, вдъхновен от реални събития.
С участието на успешните актьори Гьоркем Севиндик и Езги Еюбоглу, „Кантин“ вече си е изградил име във филмовия свят с богатия си актьорски състав. С участието на млади таланти като Каан Тургут, Санем Баби, Берфин Ант и Гюрберк Полат, както и легендарната фигура на турската телевизия и кино Гюркан Уйгюн, филмът се фокусира върху теми за приятелство, любов, младост и солидарност в най-естествената им форма.

Продуциран от Kem Yapım, една от видните компании в сектора, проектът е режисиран от Гьокхан Ари. Филмът, който ще отрази духа на 90-те години с кинематографичен подход, има въздействащ сценарий, написан от Угур Гюверджин, който едновременно ще забавлява и ще напрегне публиката.

Първите снимки, публикувани от снимачната площадка на филма, показват актьорите в весело и енергично настроение, с прически, грим и дрехи от 90-те години.


Виж целия пост
# 296
Бурай има приятен глас и песнички.  Мисля че и във филма с Хазалка и Онур Туна участва, като гост актьор и изпълнител.

Филмчето много си го харесвам и с удоволствие си го гледам и припомням. Приятно , романтично , забавно и Хазал и Онур идеално се сработиха и паснаха. Heart Eyes

Колегите са си пуснали гайтански грозни мустаци за общия им филм. За тях ваканцията е кратка и ще работят през лятото поне Гьоркем има и сериал да снима.
Благодаря за инфото около филма. Изглежда интересно и щом ще има и комедия ще е забавно. Изглежда няма да е тежка драма.

Спомени и Носталгия ! 🥰🥹





















Виж целия пост
# 297
Ще ги връщат май имало едно време
Не си обеснявам иначе видът им.
Виж целия пост
# 298
Еми, благодаря за текста. ❤️🥰
Много я обичам тази песничка. 😊

Всичко, от което имам нужда, е уханието ти, за да се почувствам у дома.


Включване от Серенайка:
Ето колко уверено изглежда дамата на L'Oréal.😎❤️
#backstage
@lorealparis
#lorealparismakeup
#truematch
#isbirligi



Красиви, красиви - партньорките на Чаатай. 🤌✨💖
Сумие, Афра, Демет и Серенай.🥰


Аз продължавам да съм на Бурай. 🥰
Всичките му песни харесвам.
Беше на турне в Германия, а преди няколко дни имаше концерт в Москва.
Страхотен певец. 😍
Ще ви черпя и с песничката, която си пускам във фитнеса и като чистя (както в момента 🤭), действа мотивиращо.👇🥰

Виж целия пост
# 299
Ето я песничката от Номер 309 бях луднала с таз песничка.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия