(7) Фенчета на Шербета / Kızılcık Şerbeti, Догукан Гюнгьор, Haysiyet

  • 416
  • 18
Добре дошли! 🙋‍♀️🌸🎬


Седма тема — какво е форум без тема за Шербетчето ни?! Още повече без Фатих, отишъл да дири "Достойнството" си в друг сериал!🍓


Вземайте си кафето, шербета или каквото душа ви иска, настанявайте се удобно и да започваме с клюките, теориите и коментарите! ☕

В памет на Едже Иртем Flowers Tulip

Виж целия пост
# 1
да я изпишим като за последно Grinning Grinning

още ме е яд за едже, толкова млада, но такъв е живота.
иначе чакам дали фейзата ще я махнат, но шанса е нищожен.

доу да има нервите, с тая черна котка която е около екипа ни , изобщо не ни оставя Grinning
Виж целия пост
# 2

още ме е яд за едже, толкова млада, но такъв е живота.
Гледала съм всичките и сериали - от Нова булка до Шербета. Гледала съм интервюта, разказваше как е стигнала до тук със зъби и нокти, не е била от хората с готов запас. Жалко наистина, много ми е болно! Но нека краси тук темата за последно.
Виж целия пост
# 3
Аз силно се надявам Доу да чупи каръка на екипа.
Благодарско за темата!
Милата ми Едже. Heart



Виж целия пост
# 4
Рахим до някъде го чупи, поне велиахт имаше цял сезон. сега прави фурор с новото му сериалче. много се радвам за него.


Евбар с екраните си дечицата. и трите кемалчета вече са на 1 годинка. искам да видя рд-то на кемал, но едва ли ще стане.

Виж целия пост
# 5
Велиахта не се гледаше за него.Асъл сега Истанбула ако има успех ще е заради него наричат го новия Исмаил Хаджъоулу тия дни.
Виж целия пост
# 6
има наченки. в едно клипче от момичетата от сериала казва че му липсва шербета, някои хора по-лично сигурно за баръш, еврим и селим говори защото най-много време с тях беше.
Виж целия пост
# 7
Извънредно развитие! Подозрение за ухапване от маймуна във връзка със смъртта на Едже Ъртем

♦️ След като миналата седмица се завърнала в Истанбул от пътуване до Тайланд и починала ден след рождения си ден, по случая със смъртта на известната актриса Едже Ъртем се появи ново развитие.

♦️ Днес адвокатът на актрисата, Угур Гьоккоюн, е подал молба до прокуратурата, в която обръща внимание на подозрението, че смъртта може да е свързана с ухапване от маймуна.

МАЙМУНА Я Е УХАПАЛА ПО ВРЕМЕ НА ПЪТУВАНЕТО В ТАЙЛАНД

♦️ В изявлението си Угур Гьоккоюн казва:

„След смъртта на моята клиентка Едже Ъртем на 15.06.2026 г. в дома ѝ бяха установени три белега (рани) по лявата ѝ ръка. След разговор с членовете на семейството стана ясно, че по време на пътуването си до Тайланд тя е била ухапана от маймуна.

След консултация със специалисти научихме, че ухапването от маймуна може да доведе до тежки, дори фатални последици, включително сепсис (отравяне на кръвта).

Поради тази причина днес беше внесена молба до прокуратурата с искане този аспект също да бъде разгледан по време на аутопсията.“

Какво означава това?

Това не означава, че е установена причината за смъртта. Засега става дума за подозрение, повдигнато от адвоката, който иска съдебномедицинската експертиза да провери дали ухапването от маймуна е имало връзка със смъртта. Окончателният отговор ще зависи от резултатите от аутопсията и лабораторните изследвания.

https://www.birsenaltuntas.com/yasam/flas-gelisme-ece-irtemin-ve … gi-suphesi/74534/
Виж целия пост
# 8
ужас, аз затова не желая да ходя в континетни като азия и африка. може би само япония, но и там не съм много ок.

диди драсни нещо в темата за летните.
Виж целия пост
# 9
Бе на нищо я направиха Едже! Аз следното не разбирам, нали докторите казали, че получила инфаркт, сега защо този адвокат излиза с такива версии? Толкова ли нямат намерение да я оставят на спокойствие!
Виж целия пост
# 10
Ами ако е ухапана може да е станало нещо. Впрочем спомни си ,че не беше ясно дали е получила инфаркт със сигурност. Язък за жената пък всичко кукувици...
Виж целия пост
# 11
явно има повече от една версия и си я хвърлят като топка и се чудят кой дава истинската причина.

тъпо ми стана че правят екипа на две стотинки видиш ли защо никой не е отишъл, но на останалите продукции където едже е била там също не са отишли. Само Шербета им устата.

Лелята Деврим замества Сьонмез, Лачин Джейлан се присъединява към актьорския състав на "Kızılcık Şerbeti"

♦️ Снимките на 5-ия сезон на "Kızılcık Şerbeti" са планирани да започнат на 20 август. В последния епизод на феноменалния сериал, продуциран от Gold Film за Show TV, Али Узунатаган, който играеше Сьонмез, получи сърдечен удар, а ветеранът актьор по-късно напусна проекта поради разногласия относно условията. Новата актриса, която се присъединява към актьорския състав след обявяването на Сьонмез.

ЛЕЛЯТА НА СЕМЕЙСТВО АРСЛАН СЕ ПРИСЪЕДИНЯВА
♦️ Уважаваната театрална актриса Лачин Джейлан се присъедини към актьорския състав на "Kızılcık Şerbeti". Стана известно, че Джейлан ще се присъедини към историята в новия сезон като Деврим, лелята на Къвилджъм.

то ако помня мери в сезон 3 каза че тя е умряла??? мелзей не помнят какво са писали и си измислят поредната тъпотия.

Виж целия пост
# 12
явно има повече от една версия и си я хвърлят като топка и се чудят кой дава истинската причина.

тъпо ми стана че правят екипа на две стотинки видиш ли защо никой не е отишъл, но на останалите продукции където едже е била там също не са отишли. Само Шербета им устата.

Лелята Деврим замества Сьонмез, Лачин Джейлан се присъединява към актьорския състав на "Kızılcık Şerbeti"

♦️ Снимките на 5-ия сезон на "Kızılcık Şerbeti" са планирани да започнат на 20 август. В последния епизод на феноменалния сериал, продуциран от Gold Film за Show TV, Али Узунатаган, който играеше Сьонмез, получи сърдечен удар, а ветеранът актьор по-късно напусна проекта поради разногласия относно условията. Новата актриса, която се присъединява към актьорския състав след обявяването на Сьонмез.

ЛЕЛЯТА НА СЕМЕЙСТВО АРСЛАН СЕ ПРИСЪЕДИНЯВА
♦️ Уважаваната театрална актриса Лачин Джейлан се присъедини към актьорския състав на "Kızılcık Şerbeti". Стана известно, че Джейлан ще се присъедини към историята в новия сезон като Деврим, лелята на Къвилджъм.

то ако помня мери в сезон 3 каза че тя е умряла??? мелзей не помнят какво са писали и си измислят поредната тъпотия.


Тази ще е по друга линия ако е по майчина няма как да е леля. ;д
Виж целия пост
# 13
е как да не може, тя сьомнез имаше сестра тоест леля на къвълджъм, освен по бащина линия да минат, но той никога не беше споменат в сериала. даже и името му не знаем.
Виж целия пост
# 14
е как да не може, тя сьомнез имаше сестра тоест леля на къвълджъм, освен по бащина линия да минат, но той никога не беше споменат в сериала. даже и името му не знаем.
Може и той да се появи откъде знаеш? ;д
Отдавна спрях да мисля какво ще се случи в сериала преди 113 еп. още...
За мен финала на сериала е момента от гифа ми долу.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия