Зачеване с обърната матка

  • 330
  • 9
Здравейте,
Преди година на профилактичен преглед ми казаха,че имам обърната матка.
С моя партньор вече сме на етап,че искаме дете,но ме притеснява малко този факт с положението на матката.
Моля дайте ми съвети.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Аз съм съм с обърната матка, а имам бебе.
Това  е физиологично състояние, а не проблем за зачеване
Виж целия пост
# 2
И аз съм с обърната матка. Това не би следвало да е проблем за забременяване. Никой доктор не ми го е казвал при констатацията си. До момента имам две бременности от първи опит. Успех и не се притеснявайте за това.
Виж целия пост
# 3
Нямам представа. На моята майка едно време са й казали, че няма да може да има повече деца, когато са видели, че е с обърната матка. Това е било известно време след раждането ми. Но всичко е индивидуално, времената се променят, медицината напредва...
Виж целия пост
# 4
И аз съм с обърната матка и забременях от първия опит.
Виж целия пост
# 5
Моята майка също е с обърната матка и е родила сестра ми и мен. Може да е била друга причината, но най-добре инсивидуално да се попита за конкретния случай.
Виж целия пост
# 6
И аз и сестра ми сме с обърнати матки, тя има 3 деца, аз 2. Няма проблеми със зачеването. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 7
И аз съм с обърната матка. Това е нормално физиологично състояние и не влияе по никакъв начин на зачеването.
Виж целия пост
# 8
Изобщо не е проблем за забременяване и аз след едно от ражданията бях така и го разбрах като отидох на първи преглед за установяване на следваща бременност лекарят ми каза че като родя най вероятно ще се оправи и така стана, сега си ми е в нормална позиция, така че си действай те без притеснения.
Виж целия пост
# 9
Аз съм с обърната матка и забременях от първия опит. Няма общо едното с другото. Напълно си нормална.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия